Odbor městské zeleně - Série 2

(séria)
USA, (2009–2010), 8 h 24 min (Minutáž: 21 min)

Darlene Hunt, Amy Poehler, Rashida Jones, Aziz Ansari, Jim O’Heir, Aubrey Plaza, Nick Offerman, Chris Pratt, Retta, Paul Schneider, Mo Collins, Tahmus Rounds (viac)

javlapippi

Dobré. Síce nie až tak, že by som mal potrebu pozrieť si celú sériu behom víkendu, ale pobavilo. Obľúbené postavy: Ron a April. Najlepšia epizóda bola asi návšteva z Venezuely. Pozerám ďalej. ()

Oralfabet

Zatím se to (nejspíš) pořád ještě teprve rozjíždí, ale stejně si mě touhle sérií už seriál získal. Nejsou tady sice žádné fantastické epizody, které by nějak extra vyčnívaly nad ostatními, ale postavy jsem si stihl z větší části zamilovat a nenudím se ani u těch slabších momentů. Oblíbené postavy: Andy, April, Leslie, Ron, Jean Ralphio... a možná Tom. 8/10 ()

WugWugs

Tak ako sa vyhýbam prehrávaniu, vzťahovému, hysterickému a moralistickému humoru (prototyp Priatelia a Ted z HIMYM), dávam prednosť úspornému humoru a herectvu napr. aj Parkov. Druhá séria logicky nadväzuje na prvú, nevidím medzi nimi zásadný rozdiel ako ho mnohí popisujú. Pravda, záblesky geniality ako v The Office sa nekonajú, väčšinu času zábava pramení z odlišných osobností hercov a nie z pera scenáristov. Aubrey Plaza <3 ()