Ben Kalmen měl všechno, na co jen člověk pomyslí: šťastnou rodinu, oslnivou kariéru, vlivné přátele. Snad proto, že jeho byznysem byly automobily, projížděl serpentiny svého života ostrým smykem. Jedna zatáčka se mu však stala osudnou, a po idylické cestě vzhůru následoval volný pád (v hereckém podání Michaela Douglase již druhý). V jediném okamžiku ztratil vše: rodinu, postavení i přátele. Jiný na jeho místě by své životní prohry možná řešil alkoholem, on se však rozhodl pro jinou terapii – sex! Místo aby nazul papuče, obuje se do lakýrek a vrhá se za každou kořistí – čím mladší, tím lepší... (North Video)

Illy

Většina filmů o uvědomnění si vlastní smrtelnosti na sklonku života je o zmoudření a vyrovnání. Tady je to naopak a to je nejvíc sympatické. Když je hlavní postava vyšachována z byznysu kvůli pletkám se zákonem, musel jsem se usmívat. V našem státě by byl za hrdinu a nabídky by se mu jen hrnuly. Ochcal jsi stát? Seš božan!! Tady je hezké teplé místečko a nauč nás to taky.... ()

Matli

Michal tomu sice dává šťávu, ale! Po 45 minutách jsem si už říkal, kdy bude konec. Scénář sice není špatný, ale krom jednoho momentu je to jedna veliká omáčka bez zásadního výsledku. 40% ()

J. T. Kirk

Michael Douglas a Danny DeVito, jinak nic moc. Aspoň, že ve filmu zahrála písnička Solitary Man od Johnnyho Cashe, kdyby ji tam nedaly, tak by to bylo mnohem horší.. Pár vtipných narážek, jinak to bylo poněkud nudné. ()

Fridecka

Film o muži, který je sám, sám na vrcholu a později sám i po volném pádu dole. Komedií to lze nazvat jen těžko. Ústřední postava postaršího proutníka působí velmi nesympaticky, chová se naprosto vypočítavě, lidé jsou prostředky k uspokojení jeho potřeb, nebere ohled na nikoho. Pak tedy vůbec není překvapující, že když se vše podělá, zůstává osamocený. A možná si ani neuvědomuje, že nebýt té sobeckosti a necitelnosti, byla by po jeho boku alespoň jedna bytost, jeho bývalá žena. Ale je prostě zase sám, možná smířený se situací, se stářím, s nemocemi, ale pořád sám. Chybí tomu pozitivní nebo vůbec nějaké rozuzlení, konec jde někam do ztracena.. asi stejně jako život toho zatraceného chlapa. ()

KOOHA

Kdyby tenhle film nebyl, vůbec by se nic nestalo. Michael byl jako vždy skvělý, bohužel film tisíckrát na téma vyprávěný, pokaždé trochu s jiným koncem. Trochu ironie s jeho nynějším zdravotním stavem v reálu. Jinak pusto... ()

Kingjiri

Film o tom, že po rychlym vzestupu kolikrát přichází ještě rychlejší pád. Michael Douglas má takový charisma, že mu člověk fandí, i když nehaje vůbec férovýho chlápka a za všechny problémy si vlastně může uplně sám, ať už svojí arogancí, agresivitou nebo neovladatelnou nadržeností. Všechny nepříznivý události vedou k předvídatelný závěrečný katarzi, která je ovšem podaná nepředvidatelnym způsobem. Nejednoznačnej (a v tomhle případě povedenej) závěr dává každýmu divákovi možnost, si ho podle svýho názoru domyslet tak, jak by se zachoval, být v Benově kůži. Klasickej malej velkej film se skromnym příběhem a slušnym hereckym obsazenim na jedno zkouknutí. ()

tranquill

Je možné vše hodit za hlavu a přitom poučovat druhé? Aneb cesta tam a zase zpátky s vědomím nevědomosti, nevázanosti a nezodpovědnosti... ()

josieaddms odpad!

Slabota! Působivý začátek s titulky a stejnojmennou písní od Johnnyho Cashe, ale zbytek nudný, plytký, neopravdový, nezajímavý, nic. Prázdno. ()

sigf07

Neodvažuji se tvrdit, jestli je Michael Douglas takhle vitální i ve skutečnosti, ale roli nenapravitelného sukničkáře, který si odmítá přiznat, že stárne, ztvárnil přesvědčivě. Jde v podstatě o americkou obdobu našich příhod Alfonse Karáska, jen se tu méně zpívá (vlastně vůbec, což je dobře) a hraje se na vážnější notu. V jednu chvíli hrdinou opovrhujete, protože nenechá v klidu jedinou sukni a to ani přítelkyni člověka, který mu důvěřuje a chce mu pomoci, následně ho ale litujete, protože se mu jeho jednání šeredně vymstí a máte před sebou zlomeného muže, kterému všechny ty avantýry dávají zapomenout, že je vlastně starý a sám. ()

legio

Další z filmů, kdy stárnoucí filmová hvězda, natočila film o hrdinovi, kterého dostihl čas a nastala tak chvíle nad tím se zamyslet, co vlastně v životě dokázal. Narozdíl od Jacka Nicholsona a jeho O Schmidtovi a Murrayho Zlomených květin, je tenhle snímek o dost slabší. Je ale zajímavé jak postava i herec ve svém reálném životě, svou nemoc dokaží ignorovat a nenechat se od ní zlomit. ()

jafuska

film jako takový vůbec špatný nebyl ,ale herce Douglase prostě neberu, ne, opravdu, kdyby hrál někdo jiný taky se nic nestane, on pro mě není žádná hvězda, žádný super herec, vždycky hrál jen v béčkových filmech, protože na nic jiného se nezmůže, určitě stojí film na zhlédnutí, ale nic víc člověku nedá, prostě se člověk jen podívá a zapomene, a to by se u filmů prostě nemělo stávat. Hodnocení je zde vyvážené. ()

magu

Asi som pribrzdený, ale akosi som nepochopil. Prečo začal žiť ako playboy? Prečo s tým sekol? Veď to nemalo žiadnu súvislosť s jeho zdravotným stavom (o tom nič nevedel) ani s jeho problémami v práci. Konverzačka to bola dobrá, MD je super herec, ale takýto film nikoho neosloví. Život však nie je vždy iba vzrušujúci a ľudia robia niektoré veci len tak. Takže som to dopozeral a myslím, že dosť skoro aj zabudnem. ()

pmusic

Nemuzu si pomoct, ale i po letech mám z Michaela Douglase takový pocit, ze on v tom proste umí chodit. Ta role mu sedla, on sám býval jeden z nejvetsích suknickáru v celém Hollywoodu, tak proc ne? :) Jinak zápletka celkem dobrá, ale vygradovat to vse mohlo úplne jinak. Konec nastestí otevrený, pro me osobne milá neprílis nárocná zábava na dobrou noc. ()

subic

Postarší muž (starej vošoust) a jeho sexterapie. Začátek je poměrně zajímavý, ale jak se začne příběh rozvíjet, začne být nudný a nudnější. Potěšující je, že film trvá skutečně jen 90 minut. ()

jolly.rose

Nevím, proč je tento film označován jako komedie....nezáživný, zdlouhavý,nudný. Jednu hvězdičku dávám spíš z úcty k hlavním hrdinům. Jinak tento film považuji jako ztrátu času. ()

mirkath1

Vážně nevím, co si mám o tomhle celkem zbytečném a nic neřešícím filmu myslet. Nějak se mi nechce věřit, že by tomuhle Douglasovi vůbec něco vlezlo dobrovolně do postele.Ale Susan byla kočka :) ()

samuelsson

Ben (Michael Douglas) je bývalá celebrita, ktorá stratila všetky peniaze kvôli kaucii a postupne stráca aj rodinu a priateľov. Túto stratu si kompenzuje sexom s vysokoškoláčkami. Avšak to, že sláva a šarm netrvajú na veky, si uvedomí až príliš neskoro... ()