Ben Kalmen měl všechno, na co jen člověk pomyslí: šťastnou rodinu, oslnivou kariéru, vlivné přátele. Snad proto, že jeho byznysem byly automobily, projížděl serpentiny svého života ostrým smykem. Jedna zatáčka se mu však stala osudnou, a po idylické cestě vzhůru následoval volný pád (v hereckém podání Michaela Douglase již druhý). V jediném okamžiku ztratil vše: rodinu, postavení i přátele. Jiný na jeho místě by své životní prohry možná řešil alkoholem, on se však rozhodl pro jinou terapii – sex! Místo aby nazul papuče, obuje se do lakýrek a vrhá se za každou kořistí – čím mladší, tím lepší... (North Video)

gogo76

Michael Douglas má problémy... O jeho minulosti a podvodoch sa toho veľa nedozvieme a jeho súčasné existenčné a finančné problémy nie sú až také zaujímavé. Aspoň nie natoľko, aby som dal viac ako tri hviezdy. Podstatne zaujímavejšie problémy riešil vo filme Voľný pád. To bola pecka. Toto je iba malý, neškodný predkrm. 60%. ()

playboxguest

Některé filmy, na které nedám dopustit, mě na první shlédnutí nechytly dřív jak po první půl hodině. Málokdy se mi ale stane, že by mě film chytl hned na začátku a po osudné půl hodině mě naopak bavit přestal. No a Solitary manovi se ten druhý případ podařil. Dobré herecké obsazení v čele samozřejmě s Michaelem (a Eisenberg mi po Social network přestal být tak nesympatický, jak mi byl a už mi ve filmech vyloženě nevadí), slušný rozjezd, nudný prostředek a chabý dojezd. ()

Thomassi

Celkem neznámý film, který mě ale o to více překvapil. Pojednává o postarším muži, který se stále neumí ubránit před svými choutky. A nato, že má manželku, balí mladé holky všude tam, kde se objeví. Možná příběh ničím výjmečný, ale mě teda zaujal. A Michael Douglas by si zde mohl podat ruce s naší elitou ve stejné branži z filmu Ženy v pokušení. Co mě docela zarazilo, bylo, že zde na csfd je napsáno, že jde o komedii. Ale tento film nemá s humorem skoro nic společného. A nakonec se z toho vyklobalo povedené drama, u kterého si konec musí udělat každý sám. Samotní herci byli dobří a proto jsem se rozhodl, že tomu vrznu 70%. ()

Fr

Začalo to špatným EKG... pokračovalo to sexem s dcerou přítelkyně... a konec byl o tom, že ke štěstí nestačí bejt starej, ale že ke stáří potřebuješ prachy..... M.Douglas povídá o životě... žádný vzpomínky starýho partyzána, ale chlapa, kterej má prachy a zkušenosti a kterej mění věci i když fungují. Nic netrvá věčně a tak v happy endu pochopí, že stáří není nemoc. A že na selhání není nic vznešenýho. Asi takto v kostce. Představení pro jednoho herce a já doufám, že jen takový ,,rozehrání“ se před Wall Street 2. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Chci vypadat jako někdo, kdo poznal svět. 2.) Hodilo by se mi pár rad ,,jak na to“ s holkama (s klukama to umím..). 3.) Co neuteče - ,,vojedu“ – tenhle film je o mě!!!!!! PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ * ()

Kingjiri

Film o tom, že po rychlym vzestupu kolikrát přichází ještě rychlejší pád. Michael Douglas má takový charisma, že mu člověk fandí, i když nehaje vůbec férovýho chlápka a za všechny problémy si vlastně může uplně sám, ať už svojí arogancí, agresivitou nebo neovladatelnou nadržeností. Všechny nepříznivý události vedou k předvídatelný závěrečný katarzi, která je ovšem podaná nepředvidatelnym způsobem. Nejednoznačnej (a v tomhle případě povedenej) závěr dává každýmu divákovi možnost, si ho podle svýho názoru domyslet tak, jak by se zachoval, být v Benově kůži. Klasickej malej velkej film se skromnym příběhem a slušnym hereckym obsazenim na jedno zkouknutí. ()

• Natáčení probíhalo v New Yorku, částečně i na Fordhamově Universitě v Bronxu. (Terva)