Internát

• Španielsko El internado
Thriller / Dráma / Mysteriózny
Španielsko, (2007–2010), 91 h 37 min (Minutáž: 69–88 min)

Martiño Rivas, Yon González, Elena Furiase, Blanca Suárez, Luis Merlo, Carlos Leal, Damián Alcolea, Eduardo García, Lolita Flores, Guillermo Campra (viac)

Internátní škola se stává domovem studenta, který musí dospět, aby mohl chránit svou mladší sestru, mladá matka se při hledání svého synka zaplete do milostného trojúhelníku, skupina teenagerů se rozhodne, že odhalí skrytá školní tajemství, charismatický učitel chce změnit svět v lepší místo pro život, přísná vychovatelka skrývá pod zdánlivě tvrdou slupkou laskavé srdce. (oficiálny text distribútora)

D3NJI

Pro Argentina a honanjz: Komentovat umí každý debil a je lehké si udělat obrázek po prvním dílu nebo ukázek z YT. Kdybyste se poctivě dívali, tak se vám tak zvedne adrenalin, že to týden nerozchodíte. Takže bláboly že je to telenovela a že je to jak BH 90210 jsou jen nesmyslné kecy. Když chceš telenovelu, dívej se na Terra nostra nebo 1000 a 1 noc, tohle mysteriozní, ani kousek telenovely. Tento seriál objevila moje mamka a prvně mě nalákala až od druhého dílu. Jakmile po 4té řadě byla pauza, tak jsem překecal bráchu a ted se díváme všichni poctivě. Takže když něco komentujete a hodnotíte, tak to musíte vidět!!!! Hamba na vás!!! ()

?otazník

Černá laguna je elitní internátní školou ve které se rozvíjí příběh pěti studentů, členů profesorského sboru a několika zaměstnanců školy. Všechno začíná příchodem Marcose a jeho sestry Pauly do školy, která se po smrti rodičů stává jejich novým domovem. Nic netušíc nastupují do nového semestru, hledají si přátele a snaží se vyrovnat s novou situací. Marcus potkává pětici studentů, s kterými se, po zmizení jednoho z profesorů, rozhodne přijít pravdě na kloub. A jaké že to pravdě? V podzemí, pod budovou internátu se nachází labyrint chodeb s neznámými místnostmi, které skrývají tajemství, která měla být navždy ukryta. V honbě za pravdou jim jde o život, kdy nemohou nikomu věřit a jsou odkázáni pouze na sebe a indicie od ztraceného profesora. Seriál jsem zatím viděla zhruba do poloviny třetí série a velice příjemně mne překvapil. Příběh se ubírá svižným tempem, které postupně odhaluje pravdu a nechává nás v napětí. Jediné co bych mohla vytknout, je zvláštní ukončení první série, kdy jsme se vůbec nic nedozvěděli a trpělivě museli čekat na pokračování. Ještěže to mám pučené od kamarádky na DVD. ()

Jinrey-1

Internát Černá Laguna je zvláštní místo, u kterého sahají paměti jejich základů až do dob nacismu. Ti z vás, kdo mají rádi napínavé, mysteriózní seriály, ať se začíná opravdu dívat, ale doporučuju to všem. Uvidíte, že vám to pomůže se aspoň odreagovat od všedního světa. Herci hrající v tomto seriálu byli sice pro mě neznámí, ale právě teď načínám na AXN Crime 7. řadu a musím říct sakra jo!!!!!!!!!!!! Tenhle seriál mě stále ( i po dlouhé odmlce mezi koncem šesté a začátkem sedmé řady ) nepřestává napínat a jenom doufám jak to celé dopadne. Podle všeho má ale tento pro mě ,, kult " jen sedm řad. Což je pro mě, jakožto fanouška, útrapně málo. A souhlasím s uživatelem D3NJI, opravdu to není telenovela ( Divoký anděl pche! ). Za mě je to jasných pět hvězd! ( ať už za roztomilou Paulu, nebo skvělou Jacintu nebo spousty dalších postav ). ()

Lucipherka

Konečně se mi povedlo dokoukat seriál až do úplného konce. Musim se přiznat, že jsem celou dobu seděla přilepená na obrazovce a čekala, co se bude dít. Ačkoliv se sem tam objevovaly věci, které mi přišly maličko ujeté, tak 5 hvězdiček si určitě zaslouží. Seriál je velmi dobře promyšlený, Španělé přišli s něčím neokoukaným a to se cení. A to už nemůžu přidat ani další hvězdičku za výborné dialogy a hraní Evelíny a Pauly, střídání mystických věcí s dětskými rozhovory o dospělých věcech mě neskutečně bavily :). ()