Atraktívny a bezstarostný mladý muž Nikki (Ashton Kutcher) pozná svoje kvality – má peknú tvár a je dobrý v posteli. Ľahko očarí každú ženu, na ktorú sa pozrie. Bola by škoda, keby svoj výnimočný šarm a fyzické prednosti nedokázal poriadne speňažiť. Najčastejšie zvádza dobre situované dámy z Los Angeles, ktoré mu môžu poskytnúť dostatočný komfort, luxusné darčeky a more sexu. Jeho posledným úlovkom je krásna právnička Samantha (Anne Heche) v stredných rokoch, ktorá mu ponúkla viac, než mal kedykoľvek predtým. Žijú v nádhernej vile nad mestom a spokojnosť vládne na oboch stranách. Jedného dňa však padne kosa na kameň a Nikkimu zamotá hlavu príťažlivá servírka Heather (Margarita Levijeva) - rafinované dievča s podobným životným štýlom, ako vedie on. Nikky sa zamiluje do chudobného dievčaťa, ktoré ho považuje za boháča a hrá s ním rovnako zákernú hru. Nikki sa musí rozhodnúť medzi láskou a peniazmi. Dokáže rozmaznaný mladý muž skoncovať raz navždy so svojou doterajšou bezstarostnou existenciou, aby prežil skutočnú a krásnu lásku? (TV JOJ)

cerbygerby

Tohle byl dost dobrej film který ukázal jak je jednoduché si omotat nějakou paničku a využívat jí do té doby dokud to jde.. Dobré herecké obsazení, dobré hlášky, dobře udělané sexy záběry... mě to prostě bavilo... jediné co mi trochu vadilo, byl dabing Kutchera, vůbec mi k němu neseděl, a potom mi vadil konec. Ale celkově to byl slušný filmeček, takže pro mě to jsou horší 4* ()

kersten

Zlé zlé zlé. Jediné čo sa mi na tomto filme páčilo bol koniec. Konečne žiadny happy end ako sme na filmy podobného žánru zvyknutý ale tvrdá realita. To však celý film nezachránilo. Možno sa budem opakovať ale Ashton je naozaj zlý herec. Nedá sa naňho pozerať. Od Samca má naozaj ďaleko. Od neho by som ušla aj ja, nečudujem sa že to spravila aj tá kočka vo filme. ()

jiriks

nenáročný film o krásných holkách, drahých autech, domech a frajírkovi, co dostane každou ženskou...očekávaný děj, ale za nečekaný konec musím dát tři hvězdy... ()

Kofolacik

Velmi mile prekvapenie! Od tohto filmu so vobec nic extra necakal, siel som si ho pozriet len kvoli tomu ze to bude o "chlapikovi co bali zeny", ocakaval som trapnu clichovitu americku blbost. Film ma prekvapil, nebolo to samozrejme nic extra ale nenudil som sa... Ashton sa na tu rolu velmi hodil.. 7/10 ()

Martell47

Film, ktorý nemusí ohúriť a pravdepodobne mnohých neohúri, ale rozhodne nie je tuctový a má relatívne originálnu myšlienku. Nedávno som tu videl film braindead s hodnotením 86%, tým pádom všetko vrátane Power rangers musí mať 200% a viac. Rozhodne to je fajn film pre mladých a 52% tomuto filmu trošičku krivdí. 70-75%. ()

Armin82

No,pro mě jakožto člověka, co rád někde balí holky a není moc na vztahy, jsou filmy s podobnou tématikou docela stravitelnými,ale to by tam nesměl hrát Ashton Kutcher...jestli Kutcher něco je,tak možná uspokojovač starších a zoufalých paniček,ale určitě ne herec!! Nemám ho rád,je mi nesympatickej a přijde mi jako hroznej debílek! Co se týče herectví,tak jestli jsou Van Damme či Seagal prezentovaní jako céčkový herci,tak Kutcher je už éčkovej ...ubohé dialogy,dementní scény,stupidní příběh,ale nějaký ty krásný ženský ve filmu byly a nuda to taky nebyla --->50% ()

E lan

Koukat hodinu a půl na debila v hlavní roli (myšleno postavou), který je totálně nesympatický a člověk mu po celou dobu nepřeje nic dobrého je opravu něco, co už nechci více opakovat. Navíc herci se do svých rolí evidentně nějak nesnažili příliš vcítit. Brrr, velmi špatný film. ()

ER

Asi by to byla lepší podívaná, nebýt obsazení hlavní role (A.Kutcher). Premisa filmu o tom,jak se vám vaše hříchy vrací i s úroky je povedená,poukázání na to, jak se dá i z lásky udělat byznys taky. Jenže přidaná "hloubavost" filmu, kdy jde hlavní postava do sebe a chce se změnit,je příběhu spíše na překážku. ()

BaronX

Pane jo, od tohohle filmu jsem nečekal vůbec nic, a dostal jsem parádní nášup. Jsem rád, že to neskončilo trapným happy-endem, tohle je realita, tyhle samci a samičky jsou vidět všude kolem Vás, dávejte si pozor na peněženky, nebo se nebudete stačit divit, jak rychle Vám peníze ubývají. Úchvatné a kouzelné zpracované, jen houšť! ()

chicab8

Míra stupidity tohoto snímku je téměř neúnosná. Jedno klišé přebíjí druhé, do toho všeho se motá netalentovaný Kutcher v kšandách a náušnicí v uchu, děs. Jedna hvězdička je za Anne Heche, která vypadá na svá léta více než dobře a stále to (se) umí prodat. ()

johhny007

Nudné , bez špetky vtipu ashton celý film mele o tom jak pořád někoho přehýbal přes topení myslím že spojení WTF? je trefné 30% ()

DadysGirl

Hm... Nevím co mi vadí, jestli celý námět filmu nebo Ashton... Každopádně je to slabší film o tom jak chce mít chlap příjemnej život, ale pak potká holku, zázrakem se změní a stejně to nedopadne dobře... Lehce erotické... ()

Ogrb

Není to zas tak špatný, Kutcher dokonce předvádí něco na způsob herecký kreace a hlavně tam pobíhaj moc pěkný holčiny, který jsou tak nerealisticky povolný a ochotný ke svlíkání, že bych chtěl zfleku ve světě tohodle filmu žít a užívat si. Jako hlavní hrdina. Jasně, je to spíš bezpříběhová a nijak obohacující hříčka, ale i na takový se člověk musí občas mrknout. 6/10 ()