Dívka jede sama v autě. Po cestě narazí na mladíka, který potřebuje svézt. Po nějakém čase dojedou do tamějšího baru, jehož majitelka se zdá být milá. Ovšem opak je pravdou. Ta si ochočila zdejší nestvůry, které žijí v podzemí a musí jim dodávat lidskou krev. Začíná boj o přežití. (Beckett51)

*CARNIFEX*

Charlotte cestuje krajinou. Jedného dňa zoberie stopára nakoľko sa chce cítiť bezpečnejšie. Zastavia sa v malej reštike, kde si chce mladý muž odskočiť na toaletu. Viac sa však neukáže. Charlotte z miesta odchádza, no v noci sa vracia nakoľko chce svoju novú známosť nájsť. To však nemala robiť. Nie je totiž všetko tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Galský kohút a jeho zvrátenosti. To je proste niečo úplne iné, ako diela z poza oceánu. Originalita tomuto hororu nechýba. Všetko je to však na priemernej úrovni. Príjemnú zábavu. ()

Gilmour93

Francouzský masakr buranskou matrónou a latexovými bubáky.. Sama myšlenka přesunu od hixploitationu ke krmení kvičících zmutovaných havířů bez sklonů k metrosexualitě je zajímavým bodem, ovšem co je to platné, když její realizace působí i přes přátelskou stopáž zmateně a křečovitě. Laugier a Bustillo už jistě mají na sezení anonymních sadistů nachystanou pro pana režiséra židli.. ()

darkrobyk

Možné spoilery, byť obsah zde už prozrazuje zbytečně moc. Špinavý a místy zvláštní film se veze na vlně extrémních francouzských kousků, i když ve finále je gore umírněné. A to prosím nechybí urvaná ruka, ustřelená ruka, vyrvané srdce, proražená hruď.... Počátek evokuje buranské horory - farma, šílená farmářka se synem, klece na chov lidského dobytka. Podzemní bytosti nejsou nemrtví, tedy zombie, nýbrž jakési temné plemeno, co má nejblíže k upírům. Původně jsem tedy, vzhledem k luně, očekával něco na způsob vlkodlaků. Líbil se mi vizuál, místy příjemná atmosféra, velice pěkná je třeba scéna, kdy kůň táhne vozík s oběťmi, povedený je stroj na odběr krve a při utržení ruky jsem si tak nějak vzpomněl na scénu z Boje o oheň. Pěknou atmosféru má i hon v rákosí a konec potěšil. Žádný zázrak, jen takový příjemný evropský horor. ()

verbal odpad!

Někteří žabožroutí scénáristé a režiséři v jedné osobě by měli přestat čichat lepidlo. Neprodleně! Ale možná, že mu teď děsně křivdím! Třeba je Franck Richard jen retardovaný syn majitele filmového studia, kterému dal papá nádherný dárek k narozeninám a umožnil mu vizualizovat jeho ementálové noční poluce! Na Festivalu slaboduchého diváka něco takového určitě získá i Zlatého Dawna, tak proč to nakonec nemrsknout do distribuce, že ano..... ()

Dellamorte

Podozrivým sa Mi snímok zdal byť , keď si Émilie nechala odšoférovať auto , náhodne odchyteným stopárom a to rovno do baru , plného " ruraux / nicodéme / figures. Tam stopár " sublimuje " a pri vyčkávaní si ju odchytí pochybná partička vedená ozajstným sádlom de france , v ženskom podaní ( kuchynské jatky pobavili ) . Nabehne povinný odber krvi , krátka výpomoc ohodená koženkou zo sekáča a aj dávno videné , ničím inovatívne torture , pretože zombie cast potrebuje žrádlo. Žiadna mohutná filmárčina , skôr taký PVC nevydarený pokus o zombie pripomienku , s (ne)príjemnou atmosférou. ( zrovnávka s Xavierom a Jeho, o pár rokov starším a blatom ohodeným madnessnímkom , je nechcene náhodná ). Keďže pár momentov som odchytila a bodíkov mám dosť - posielam 3. ()