Mladá inžinierka Sam Walczaková len nedávno doštudovala na technickej univerzite. Na oslave promócií jej dá otec, majiteľ demolačnej firmy, svojský dar – má dohliadnuť na demoláciu starej budovy, ktorá je doslova uprostred ničoho. Ak akciu dovedie do úspešného konca, stane sa jeho partnerkou. Sam teda odcestuje do vzdialenej lokácie, aby riadila na demolačné práce domu Malestrazza, ktorý je pomenovaný podľa svojho architekta. Čoskoro však odhalí hrozné tajomstvo, ktoré záhadný dom skrýva. Jeho bývalí nájomníci sa totiž stali obeťami brutálneho vraha, ktorý ich zaživa pochoval v stenách domu. Teraz musí byť pred zabijakom o krok napred, inak skončí ako jeho predchádzajúce obete... (oficiálny text distribútora)

Toto odpad!

Ako bývalý športovec som žiadny pretek nevzdal. Každú rozčítanú knihu som dočítal. Každý film som dopozeral až do konca. No dnes sa moja pevná vôľa otriasla v základoch. Vydržal som. Bežím na transfúznu stanicu. Dúfam, že tam nestretnem Mischu Barton! ()

lennyd

Sam (Mischa Barton) se po vystudování stavební fakulty vydává na první samostatnou práci. Má řídit demolici domu, který navrhoval samotný guru architektury, Malestrazza. V domě ale stále žijí obyvatelé, které se s demolicí svého domova nechtějí tak jednoduše smířit. A navíc to vypadá, že v toto domě žije ještě něco horšího... Nejzajímavější na tomto filmu je nepochybně úvodní scéna, při které mi ale opravdu hodně běhal mráz po zádech. Ta také způsobila, že jsem si chtěl tento filmeček pořádně užít, a že jsem byl - bohužel - docela zklamanej. Po této úvodní scéně následuje nudná hodinka, kde se kromě asi dvou-tří lekaček vcelku nic neděje. A ani v závěru to filmaři nikterak nevytrhli - ba naopak, celému filmu tím nasadili korunu. Takže přes slibný námět a zajímavý úvod rozhodně není o co stát, a když film vypnete po úvodních titulcích, rozhodně o nic nepřijdete.. ()

Bobik9

Námět nebyl špatný. Jedná se o originální nápad, který mohl nabídnout opravdu hodně. Muselo by se však udělat několik věcí diametrálně jinak. Především naprosto překopat nezajímavé herecké obsazení! Dále, přidat alespoň nějakou atmosféru! Buďto pokusy o erotično vypustit, nebo je udělat alespoň minimálně vzrušující. Kdyby se vše dělalo pořádně, jednalo by se o jeden z lepších hororových thrillerů. Bohužel, Paquet-Brenner to neudělal vůbec dobře. ()

Danny F.

Hodně mě to něco přípomínalo, něco co jsem už viděl. Nic nového. Hrozné to však nebylo. Vyústění děje jednoduché a trochu i předvídatelné. 55% ()

drackula

Úvodná scéna v ktorej zamurujú malé dievčatko je asi najúdernejšia z celého filmu. Je síce pravda, že ústredná myšlienka v ktorej každú stavbu, ktorá by mala pretrvať veky treba vystužiť zamurovaním ľudského utrpenia a smrti znie sľubne, avšak využitie jej potenciálu je slabé. Film postráda tempo a snaha o depresívnu a ponurú atmosféru vychádza tak na 50 percent. Na záver je ale nutné poznamenať, že budova vyzerala naozaj dobre a tak film prepásol svoju šancu zaradiť sa k lepšiemu priemeru. 40 % ()

Guzo

Průměrný film, ale v rámci béčkových hororothrillerů alespoň nějaký náznak originality v příběhu, proto dávám o hvězdu víc, než si zaslouží. ()

Kali4

Horory jsou většinou sra*ky, pokud Vám neleží na talíři výjimečný kousek, kde postavy dávají alespoň trošku smysl a scénář nepsal naprostý retard. Tenhle film je ještě navíc nudný a nezáživný, a kdyby tam nehrála Mischa, na kterou se dobře kouká (myslím jako na ni, ne na to, jak hraje), asi bych ho prospal celý a ne jen těch 20 minut zhruba někde uprostřed. ()

zolo23 odpad!

Neuveriteľná nuda, totálne nefungujúci film od atmosféry, hudby či hereckých výkonov. Strašné. Misha Barton sa do thrillerov rozhodne nehodí a počas celého filmu som si ju spájal (skôr som si ju nevedel vyhodiť z hlavy) s postavou, ktorú hrala v seriáli O.C.California. Plagát pekný ale skôr zavádzajúci. A záver s dotyčným vrahom je skôr na zasmiatie. ()

slovan1

Komorní thriller z jednoho velkého baráku. Škoda, že to postráda atmosféru. Pro hot Mischu Barton by se měly nacházet lepší role než podobné Walled in. Po herecké stránce to je děs. Herci nejsou přirození a fakt to působí amatérsky. Kdyby se film nesl v duchu úvodní scény s malou holkou, tak by to bylo asi o něčem jiném. ()

KoRner

Nesympatická Mischa Barton príde do domu kde raz straší duch aby sa to nakoniec skončilo niekde úúúplne inde. Idú likvidovať obrovský dom a nikoho ani nenapadne skontrolovať miestnosti či tam náhodou niekto nezostal. Bez nápadu, bez deja, bez napätia. ()

Harapes

Po velmi slušných dvou třetinách filmu jako by se děj zastavil a jen čekáme na finále ve všemožných dialozích či hluchých míst. ()

johnymdoe

Žánrová lahůdka s výbornými herci a zajímavým scénářem. Ne sice nějak objevné a novátorské, ale vnitřní monology a dusivá atmosféra místa mě donutila dát 4 hvězdy. ()

Rathalos

No nie je to az take hrozne,ako tu poniektori pisu,je ovela viac filmov,ktore su stokrat horsie,je to v celku napinave a ma to zaujimavy namet,dalo sa a som spokojny...:-) ()

katmandzoo

zaujímavá myšlienka vytvoriť film o vrahovi, ktorý svoje obete zaživa zalieval betónom do stien , škoda, že nebola viac rozvinutá, mohol to byť celkom dobrý horor.. ()

Mani

Filmu lze vytknout lecos, průměrný americký béčko. Za pozornost stojí dům o který ve filmu jde a osoba architekta Josepha Malestrazzi. ()

Megynka

No, dávám pěkný střed, film zaujme a je docela originální, první scéna s holčičkou stojí za to, škoda, že o tom není celý film. Působí to dojmem béčkového filmu, ale rozhodně koukatelného. ()

Tormentor665

Fakt nic moc, koukal jsem na to jen proto, že za kamerou stál mistr Karim. Nasnímání baráku docela stálo za to, ale i tak atmosféra a využití prostředí je naprosto tristní. Tematika lidských obětí pro mistrovské stavby je sice zajímavá, ale zase ne tak nosná. Zápletka se zamilovaným klukem pak znemaná naprostou tragédii, která táhne film ještě níž. Takže jedna hvězda pro Karima. ()