Víte, co chcete? Udělejte to! Víte, co nechcete? Sabotujte to! Smršť nápadů a rad Vladimíra a Tobiho pro všechny mladé nejen duchem.
Nesnažte se být tím, kým nejste... buďte sami sebou, to je ten největší odvaz!!! Konečně pořad pro mladé, který vtipnou, originální a dynamickou formou reaguje na tlak médií a cílených masivních reklamních kampaní, utvářejících postoje mladých lidí. Na příkladech ze života ukazuje, že je možné experimentovat a hledat nové přístupy za účelem vlastního rozvoje. Rozhovory, scénky a sondy do života zajímavých, kreativních lidí. (oficiálny text distribútora)

oje

Příjemný pořad sondující na místa, na která byste se nikdy nepodívali a na která by vás ani podívat se nenapadlo. Od výroby varhanů až po sběratele izolátorů. Reportáže jsou hodně osobité a vyvíjí se často uplně jinak, než jak by se dalo čekat. I na první pohled neatraktivní témata se tak často daří zachycovat zajímavě, svižně a příjemně. V opojení příjemného rozpoložení a hudební složky jsou potom vtipný i improvizované komentáře dvojice excentrických moderátorů. ()

igi B. odpad!

Chcankáž a srajdáž s blamáží... Veřejnoprávě... %-[.. - - - P.S. Lobotonážní zážitek - vypustit tuhle matérii z popelnice hnedle po satirce k tématu... Viz: http://www.csfd.cz/film/185578-absurdistan/ - - - - - (Sledováno občas velmi nahodile na >sabotérském sprostoru< , hodnocáž 6.6.2011 po výše zmíněném filmku 647., komentáž zde jako osmadvacátá - 6.6.2011) ()

C0r0ner

Obsah tohoto pořadu je dost zavádějící. Jak já vidím Sabotáž, tak to bylo vlastně anarchistické hnutí, které chtělo, aby se lidi oprostili od systému a šli svou vlastní cestou. Což o to, zpracované to bylo dobře, ale ta hlavní myšlenka mě teda dost míjela. A to jsem býval cílovka. 40% ()

Ravi

Nic moc pořad s kašpary, kteří se diví všemu běžnému a normálnímu. Nic mi to neříká stejně jako název nevypovídá, podle mě, o obsahu. 15% = 1/5 za přínos tam, kam se ještě nikdo z našich tvůrců neměl "odvahu" vydat. ()

U.Tarare

"moderátoři" společně s tou tlustou bečkou to solidně kurví. Jejich "vtipy" mi ihned lezou na nervy, což mě nutí sabotovat tenhle pořad... ()