Ramona Quimbyová (Joey Kingová) je malá školáčka s obrovskou bujnou fantáziou. Ramona si ustavične vymýšľa, čo ju často dostáva do problémov s jej triednou učiteľkou. Kvôli jej bláznivým žartíkom musia byť v strehu aj všetci členovia rodiny vrátane jej staršej pubertálnej sestry Beezus (Selena Gomezová). Ktorá sa snaží prežiť prvý ročník strednej školy. Ramonin otec (John Corbett) však príde o prácu a odteraz bude otcom v domácnosti. Praktická matka Dorothy (Bridget Moynahanová) sa musí postarať o ďalší chod domácnosti. Všetky dohromady vymýšľajú najrôznejšie spôsoby, ako zarobiť peniaze, ale problémy pretrvávajú. Malej Ramone nezostáva nič iné, ako sa obrátiť na tetu Beu (Ginnifer Goodwinová). Až potom sa nájde spôsob vyriešenia zlej situácie. Napokon Ramona s Beezus pochopia, že v živote môžu dokázať čokoľvek, keď si budú navzájom dôverovať a spoliehať sa na seba... (TV JOJ)

lilylove

Viděla jsem o hodně lepší filmy se Selenou Gomez.Tenhle film je tak nějak mezi 3-4 hvězdama.Komedie to neni ani jednou jsem se nezasmála ale má to moc pěkný příběh boužel Ramona mi byla neskutečně protivná....proto jsem váhala mezi 3-4 hvězdama....Příběh moc hezký ale Ramona hodně nesympatická..... ()

hronikpetr

Moc pěkná podívaná u které jsem se s přítelkyní nenudil..Je to odpočinkové a zpříjemňující pokoukání..Rozhodně stojí za shlédnutí..Ramona je hrozné střívko a pořád jsem si říkal co zase vyvede..Holka jedna vykutálená..:) Za mě 5 hvězd..:) ()

prokyda

Po dlouhé době příjemná americká rodinná komedie. Většinou u podobného žánru usínám a tady jsem vydržel s nadšením koukat až do konce, takže hodnotím 70%, Ramoně (Joey King) jsem chvílemi její roli "nevěřil", ale na to, kolik jí je, to zahrála moc pěkně! ()

pan Spock

Docela slušný film, balancující mezi komedií a rodinným filmem. Jeho velké plus je hlavní dětská představitelka, která si film zabírá těměř celý pro sebe. Za zmínku určitě stojí animované sekvence znázorňující Ramoniny představy, ty se myslím velmi povedly a film oživují. Mínusem filmu je prezentování obyčejné americké rodiny, která je za každé okolnosti šťastná a vše je dokonalé ať se dějě cokoliv. To film zbytečně přeslaďuje. Ale jinak je Ramona docela milým překvapením. ()

Shalimar2

Příjemná komedie pro celou rodinu popisující příběh malé dívky Ramony a jejich strastí a radostí. Tato zábava je určena pro celou rodinu a určitě neurazí. Pro dětské publikum je dějová osa Ramony, která je mladší sestřička, tropí mnoho hloupostí a má bujnou představivost. Je ale obklopena milující tetou a chápajícími rodiči. Pro ty starší je tu příběh lásky Ramoniny tety do souseda. Joey odvedla v roli Ramony skvělou práci ()

le_loulou

Dost dlouho jsem se na tenhle film chystala podívat potom, co jsem ho náhodou někde objevila. Nic moc zvláštního jsem si od toho neslibovala. Nakonec mě to více než příjemně překvapilo. Filmu prospívá to, že není z řady stejných teenagerovských filmů, není okoukaný. Celkový děj se vyvíjí přirozeně a docela neočekávaně. Je citlivý, zapůsobí na takřka každou generaci :). Hercům jsem to baštila od začátku do konce, včetně malé Joey King, která mi jako Ramona úplně učarovala... Rodinný film, akce, romantika, vtip... nic, co by jste mohli postrádat :) 4* ()

Jannine

Pěkná oddychovka. Film mě příjemně překvapil, čekala jsem spíše film zaměřený více na dětského diváka, ale tenhle potěší i dospělé. Klobouk dolů před hereckým uměním malé Ramony. Dobré herecké obsazení. K tomu snad jen taková zajímavost pro fanoušky seriálu Sex ve městě - otce a matku Ramony tu hraje seriálový představitel Aidena a představitelka Natashy. ()