Nejslabší! Máte padáka!

Súťažný
Česko, 2002, 114x50 min

Účinkujú:

Zuzana Slavíková (moderátor)

Ve studiu se shromáždí 7 hráčů, následně jim jsou postupně zadávány otázky z různých odvětví (např. hudba, dějiny, celebrity, věda, atd.) Pokud hráč odpoví správně zvýší se suma, kterou pak může slovem "bank" uložit do společné banky. Pokud hráč odpoví špatně tak se suma vynuluje a začíná se od nuly. Na konci kola všichni hráči hlasují o tom kdo z nich vypadne (dostane padáka) a to z důvodu že se jim zdál nejslabší. Čas na zodpovězení otázek se postupem kol snižuje a hra se zrychluje. Tímto principem hráči odpadávají až do finále, kde se poslední 2 hráči utkají v duelu, vítěz si odnese obsah banku, který se ukládal během hry, poražený má smůlu. Tuto soutěž vysílala TV NOVA a uváděla ji Zuzana Slavíková. (duklak2)

Krustyburg odpad!

Videl jsem nanestesti i britskou verzi. Ta je snad jeste horsi nez ta ceska... Moderatorka jenom rype do lidi a cele je to trapne a neni to o nicem... ()

Compadre

Soutěž která svou úrovní nikterak nevybočuje z obrovitých řad různých jiných televizních soutěží...vybočuje pouze postavou moderátorky, která soutěžící buzeruje a uráží. Zajímavé... ()

sskrblik odpad!

Slavíková mě svého času až příliš připomínala jednu nejmenovanou paní nedaleko mého rodného bydliště, dříve bydlející na Vysočině nedaleko od Bystřice nad PernŠTÝNEM... jinak podřadný šou "rek bojuje seč mu koule stačí a Slavíková v roli submisiviní dominy (chyběl už jen bičík)". ()

Elisebah odpad!

Tak tuhle soutěž fakt ne. Viděla jsem jí jednou a to mi úplně stačilo. Dělat z lidí blbce (mnohdy ještě větší než ve skutečnsti jsou) a to prezentovat jako zábavný pořad je hodně ubohé ()

Vercinix

Chudák Zuzana! Když jsem ji viděl kdekoli jinde tak byla velmi milá osoba, usměvavá a až něžná či křehká! Co z ní udělali tady! Zbytěčně tvrdá, nepřátelská hra, která by byla opravdu dobrá, kdyby toto od ní odpadlo! Škoda! ()

lskala

Parodie od Kaisera/Lábuse byla geniální! Jste slabší! Máte padáka. - Ze začátku to šlo a bylo to po dlouhé době něco originálního. Postupem času se z toho stala monotónost a místy trapnost. Ale ta co to uváděla nebyla špatná a byla správně "jedovatá". 30% - 2** ()

BluT

Docela povedenej převod v zahraničí úspěšnějšího pořadu. U nás se to sice moc dlouho neudrželo, ale blbý to rozhodně nebylo. ()

Testament odpad!

Mám rád soutěžní pořady, ale vylučování soutěžících na základě toho, že se dva soutěžící "dohodnou" napíší na papír jméno třetího a ten vypadne??A to na základě toho, že ten třetí soutěžící je chytřejší než oni a měl by tudíž právem vyhrát soutěž? Dokoukat jeden díl do konce bylo martyrium a to nepočítám směšnou Slavíkovou, z které jsem míval záchvaty smíchu... ()

Paity

Když to dávali v televizi tak jsem viděl jen pár pořadů a to ještě zdaleka né celé. I tak mi ale stačilo, abych si o tom udělal svůj obrázek, který ale vůbec nevypadá dobře. Trapnost moderátorky, stupidní koncepce celé "show". Prostě hvězdička a to ani nevím proč. ()

Ještěřák

Hromada nasraných a záměrně rozdrážděných soutěžících v akci, sado maso looking Zuzana Slavíková a spousta triviálních otázek. Čirá genialita. ()

Schuldiner

Občas sem to sledoval, ale to nemění nic na tom, že je to klasická televizní soutěžní blbina s moderátorkou Slavíkovou, která stylově kopíruje trapné americké talk shows a reality shows a já nevim co všechno. Samozřejmě jí to někdo řekl ať to dělá... ()

Wishkah

Paní Slavíková na to má hlas a vizáž, ale podle mého se chovala až příliš jako domina z night clubu a styl moderování neměnila. Prvních pár dílů byli super, ale brzo se to kvůli téhle monotónosti okoukalo ()

Pablinho odpad!

Tenhle pořad jsem jako kluk šíleně nesnášel, k tomu ještě otravný kecy Slavíkový. Jediný pozitivní je na tom snad jenom parodie s Kaiserem a Lábusem (kdo nám to tu kazí, komu by bylo lépe v rakvi? :D). Ale doteď vlastně nevim, jakej je systém toho banku, tak jsem to asi ignoroval úspěšně :) ()

RadimFišer

Ano, parodií bylo velmi a velmi. Avšak na paní Slavíkovou jsem zcela zapomněl. Byl to pořad se svými nejokouzlivějšími hláškami, jaké kdy televize Nova vůbec zaznamenala. Kdo Vám to kazí, komu by jste dali padáka. Naprosto jste mohli cítit tu vzájemnou nevraživost a hrůzu. Protože jsem nebyl tehdy oblíben úplně jsem se bál, že by mě taky vyhodili a já nic nevyhrál. To je prostě hra a etapa života. Peníze jdou vydělat lépe. ()