Sama doma

(relácia)
Publicistický
Česko, 1998, 56 min

Účinkujú:

Veronika Boleslavová (moderátor), Stanislava Lekešová, Martina Vrbová, Jana Havrdová, Ester Janečková, Lucie Váchová, Alena Veliká, Iva Kubelková, Jolana Voldánová, Tereza Stýblová (viac)

Živě vysílaný kontaktní publicistický pořad poskytuje především ženskému publiku zajímavý a inspirativní program, servis, zábavu i informace - a to vše živě s možností okamžité reakce Vás diváků. Program se skládá z celé řady rubrik a doplňují jej hosté z řad lékařů, sociologů, psychologů, ale i známých a zajímavých osobností. Ženy se samozřejmě dozvědí mnohé i o nejnovějších trendech v oblasti odívání, kosmetiky, úpravy vlasů atd. Nechybí ani zajímavá soutěž. (oficiálny text distribútora)

C0r0ner odpad!

Dost průser. Tak nějak mě nenapadá pro koho to je. Řekl bych, že normální ženská se na takovou sračku nemůže dívat a po shlédnutí obsahu můžu říct, že ten, kdo se na tohle pravidelně dívá, nemůže být normální a tudíž mu žádné rady nepomůžou. Naskakuje mi husí kůže, když si na to vzpomenu. 0% ()

ceskyhonza

Myslím, že je to sice typ pořadu, který na filmovou databázi nepatří, ale také, že kdo zahlédne kousek a udělá hned soud, nehraje fér. Mívám někdy tv jako "rádio",na pozadí a tak i dost např. z takových pořadů pak znám a není to pořad, který zaslouží taková hodnocení, zřejmě těch, kteří nemají páru. Naopak, poradna třeba pediatra, dietologa, ale i recepty a další, proč ne? A ono i klobouk dolů před celým týmem, živé vysílání, to je řehole. A zde opravdu dobře odváděná, zajímavá témata, poučná. Nejsem mamča na mateřské, ale ono to zdaleka není jen pro ně, je to většinou docela pestrá koláž témat a příspěvků, které nejsou nudné a ještě třeba poučné. Domnívám se, že to je dokonce jeden z nejlepších pořadů tohoto typu na obrazovkách našich televizí. Zejména pak vedle kupu skutečných odpadků, jaké zavedlo pro své kamarádíčky zejména nové vedení ČT. Pokud zde někdo dá "odpad", co by pak dal takovému sajrajtu, jako Boj o koláč ??? Kde by snad koncesionáři měli žalovat ČT, jak nehorázně projebává vybrané prostředky. Mnozí tu třeba i pohádky hodnotí jako odpad, že oni na ně nejsou ..., pak by je hodnotit neměli. Musím s ena to umět podívat i tím pohledem onoho malého diváka, jinak to je i dost nefér a zde to platí také. Tak, vy z vás, komu to nesedí, neumí tam spatřit tu práci týmu, která takový magazín obnáší, to, že opravdu spousta je fajn i informačně užitečného, tak mějte tu soudnoust a nehodnoťte to, jinak je to unfér. ()

Samuel7

Možná se na hodnocení projevuje to, že hodnotí většinou muži... Ty nejrůznější odpady skutečně nechápu. Navíc se tam řeší často i důležité věci, nejen nejnovější módní trendy apod. ()

Sfinkter

Dlouhou dobu jsem sledoval tento pořad poměrně pravidelně, vysoké hodnocení za každotýdenní obměny medicínských témat, týkajících se hlavně dětí. Každodenní návštěvy doktorů, docentů a profesorů jsou pro hodně lidí poučné a můžou poradit v nepříjemných situacích. ()

M-arta

Kdysi jsem si myslela, že mi ten pořad bude bližší, až třeba jednou někdy sama budu řešit podobné problémy na mateřské doma s děťátkem. Nestalo se tak - neznám pořad, který by mě v tu dobu dokázal uvrhnout do pochmurnější deprese... ()

honza7 odpad!

píram.. padadidam... nééé fuj už mám husí kůži.. blbosti a hnusoty. Do smrti mamce neodpustím, že ji to hrálo kdykoliv jsem byl nemocný, nebo měl zápal švindlu. To jsem si pak šel raději napsat i tu písemku. Pořad o hov*ě ()

LadyPupu odpad!

Viděno na vlastní oči: "Já se chci zeptat, jak se dá péct bez mléka a vajec, hi hi hi. - Úplně jednoduše, prostě to tam nedáte, ha ha ha." Ko ko dáák. Ko ko dáák.... Ku*va, kdo se na TOHLE dívá?!? ()

kurcatovium

Dnes jsem na to i chvíli vydržel koukat. Byl tam frajer-kuchař, kterej zajímavě povídal o nudlích a pak nějakej MUDr. Úchyl, kterej byl ujetej na prach... ()

popkec odpad!

"Sama doma" je jeden z nejhorších pořadů které se u nás v součastné době vysílají. Pro mě opravdu nezajímavá témata a moderátoři navíc v čas, kdy bych se na něco klidně podíval. Osobně jsem nikdy žádný díl (videl jsem 3) nedokoukal do konce a doufám že ani nebudu muset ()