Mladý muž, šťastný a bez práce, sa rozhodne stráviť zbytok života s jeho životnou láskou - 25 ročnou televíznou herečkou, ktorá žije v Hollywoode. (milanzitka)

lennyd

Už od malička byli Will a Emma nejlepší kamarádi. Jejich cesty se v průběhu dospívání rozdělily, nicméně Willy je stále beznadějně do Emmy zamilovaný, a - aniž by o tom věděla - drží se poblíž. Když se dozví, že Emmin otec umírá, a Emma míří do rodného městečka, vyrazí zpět domů také, aby konečně učinil rozhodující krok, a vyjevil Emmě své pravé city... Musím se přiznat, že jsem čekal od filmu něco víc. Takhle se tak nějak hodinu a půl koukáte jak se Will trápí, a Emma se chová - s prominutím - jako kráva, aby to všechno dopadlo přesně tak, jak si již od prvních minut přejete. Určitě mně ale potěšil Tom Sturridge ve své roli Willa - ve chvílích kdy se zrovna nesnažil o utrápený pohled, byl nádherně free - až to člověka láká, vzít klóbrc a vyrazit do světa. V těch utrápených chvilkách naopak vypadal jak idiot (ale to asi každý, že?). Konec filmu byl trochu uspěchaný a pár věcí by si zasloužilo vysvětlení, ale konec konců, dopadl to tak jak mělo, tak who cares.. ()

Elleannie

Ze začátku jsem byla trochu zmatená, přišlo mi to takové zdlouhavé, ale za chvíli jsem se do děje vžila. Willy je skvělá postava, ale hlavně herec, který ho hrál, byl skvělý. Opravdu jsem mu všechno věřila a díky němu se trochu oživil začátek filmu. Emoce byly vážně silné, filmy tohoto druhu mám moc ráda, tím více, když se v nich objeví takoví dobří herci, jako v tomhle případě. ()

Ondrus

Škoda výběru hlavní mužské role. Tom Sturridge ve filmu vypadá jak postižený sfetovaný šílenec. Totálně zničil film, díky tomu dávám pouze 3 hvězdy, jinak by mé hodnocení šlo výš. Jedno z kvalitnějších romantických dramat. ()

sona123

Romantická komedie, přesně jak má být. Trochu pohádková a nereálná, zoufale pozitivní, se všemi předepsanými peripetiemi. Americký film, ve kterém se leze po prolízačkách ve vysocích podpadcích, bezdomovec vypadá jako ze žurnálu a všichni jsou neobyčejně milí a mají pochopení pro všelikajé podivnosti. Kéž by takový byl i ten svět skutečný! ()

Domec

Film spada do prumernosti v jeho zanru. Pribeh by sam o sobe nebyl spatnej, kdyby se autori nesnazili hrat na city ze vsech stran a zamerili se spise na psychickou poruchu, kterou trpel hrdina. Tom me mile prekvapil a svoji ulohu zahral perfektne, i kdyz obcas vypadal ze neumi do 5 pocitat, coz byl mozna zamer. No proste a jednoduse, bez Tomoci postavy by film byl o nicem, co si budem povidat, Rachel postava byla divna, jeji snoubenec naprosto zbytecna postava a jeji rodice doplnek. Takze 2-3*** ()

Lachvos

Pěkný snímek. Tentokrát nebudu hodnotit herce, námět, dialogy atd. u tohohle stylu filmů je to velmi individuální a opravdu záleží na člověku a jeho vkusu. Mě se líbil velmi, protože jsem si po dlouhé době zase trochu "zacítil" při krásném příběhu o lásce (ne těch idiotských amerických romantických komedií, na to pozor ;) Člověk na to někdy zapomene, jak krásný pocit to je, když vítě že vás někdo miluje a vy máte to veliké štěstí že mu to lásku můžete oplatit jak jen dokážete. Jaký je to pocit, když víte že by jste pro sebe udělali vše, že i jen úsměv toho druhého pro vás znamená vše...na to bysme neměli nikdy zapomenout! Svět je plný realistů, ale ti kteří jsou opravdu potřeba, jsou optimisté. Lidé, kteří svou nesobeckostí jdou dopředu a táhnou i tak všechny kolem sebe, ženou je vstříc všemu co přijde s neutuchající vervou...ti jsou základem každé dobré společnosti. Kéž by jedinců jako hlavní hrdina tohoto zajímavého filmového kousku bylo mnohem, mnohem více, a hned by se nám zde žilo lépe ;) ()

nikoletkaa

Mně se to strašně, ale opravdu strašně, líbilo! Po celou dobu měl snímek velký emoční náboj - usmívali jste (od doby, kdy se Emma s Willem poprvé setkají, se mě úsměv snad už nepustil), "slzeli" jste (netřeba popisovat - kdo viděl, ví) a po celém těle jste měli husí kůži. Kdyby konec nebyl tak sladký, neváhala bych s 5ti hvězdami. ()

andrejbed

zvláštně zvláštní romantika, která ve mě vlastně moc romantiky ani nevzbuzovala... dojmy prostě zmatené - o tom dokonale vypovídá tenhle koment...:-D ()

Darth Vader

Nesedlo mi to ani trochu! Velmi nesympatický hlavní hrdina, který měl evidentně větší existenciální problémy než kdokoli jiný. Pohled na věčnou lásku se mi nezamlouval, ale netvrdím, že by to nešlo udělat lépe. Jednoduše mi všechno v tomto filmu vadilo a to jsem se na něj tak moc těšil. Čekal jsem něco ve stylu "Má mě rád, nemá mě rád", ale bohužel... ()

adriane9

Ehm.Takže dámy a pánové tady za tři..protože lidi by se neměly sledovat..ani z lásky a ani z jiných rádoby romantických důvodů. Co mě ale upoutalo byl vzhled hrdiny a jeho bratra, ty oči se silně vryly do mojí děravé paměti to se musí nechat a taky oceňuji fajnový soundtrack a luxusní pyžamo ohodnocené jako nejlepší oděv dne :) ()

bagetka007 odpad!

Následuje hodnocení prvních 25 minut, dále jsem se nedostala. Nudné, nijaké, emoce se na mě doopravdy nevalily; buďme upřímní - Rachel Bilson není kdovíjaká krasavice, má na sobě 3x méně make-upu než v Hart of Dixie a je to docela rozdíl; co se týče toho hlavního chlapce (sorry, to není ani poloviční chlap) - divný, divný a aby toho nebylo málo, tak je divný, ošklivý, šílené kalhoty a ještě šílenější kecy. Btw. doopravdy si někdo myslí, že ten kluk umí hrát?...nijaký scénář, hudba, divné flashbacky...film jako takový je také divný, nijaký a divný...(ano, opakuji se schválně)...možná dobré jako kulisa, ještě lepší s vypnutým zvukem a minimalizované na plochu... ()

Rara-avis

Příběh nic moc, nesympatičtí herci, nelogické chování a zvraty... usínala jsem, ten klaun byl hroznej... Vlastně se trochu divím, proč dávám tolik. 2* ()

Farley

Moc pěknej filmeček. :) Nelíbila se mi "zfetovanost" hlavního hrdiny. Asi chtěli cílit na "roztomilost", ale měli k tomu jaksi odrostlejší materiál. Některý dialogy a chování postav byly nejen nelogický, ale přímo přiblblý. Na druhou stranu pěkná hudba, pěkný obsazení. Takovej Twilight, jen né o upírech, míň slavnej a se zajímavou myšlenkou, ze který se sice dalo vytřískat víc, ale proč si stěžovat, špatný to nejni. :) ()

Alca

Něco mi tu chybí. Nevím přesně, co to je, ale zdá se mi celý tenhle film nedotažený a tak trochu i přitažený za vlasy. Třeba až se podívám znovu, bude to lepší, ale zatím jen 2 *. ()

Jogi.1

Zajímavý film, chtěl jsem nějakou romantiku, nenanšel jsem nic lepšího, tak jsem si to pustil, zaujal. Nevím proč mě zaujal, ale z celého filmu jsem měl krásný pocit. Jo někdy asi hold jsu romantikem a hlavně optimistou. Trochu mě proto on klaun připomínal sebe samotného. Sám mám bordel v životě, zatím nevím co chcu být, kde a ským. Měl bych se také odhodlat a prostě vsadit někdy na jdnu věc a vydržet, je nás takových určitě více. I když film je jako takový na první pohled slabší, ona myšlenka a některé scény se mě natolik líbili, spolu s Rachel samozřejmě, že prostě dám 4*... prostě kouzelné. ()

punka27

Celkom pekný film, hlavne hlavné postavy sa mi veľmi páčili a prostredie. Inak mi to miestami pripomínalo iné.. klasickejšie filmy, vadili mi tiež tie návraty do minulosti, hlavne v niektorých častiach.. ale celkový dojem fajn. ()