Po třech letech strávených za mřížemi, Mitchel (Colin Farrell) opouští věznici s dobrými úmysly. Ale když potká starého přítele Billyho (Ben Chaplin), gangstera, který se zrovna ohlíží po nějaké práci, Mitchel se k němu připojí, výměnou za místo k bydlení. Když se znovu zaplete se svou minulostí, je vtažen do života Charlotty (Keira Knightley), filmové hvězdy která se schovává před hordou fotografů a reportérů. Přitahován její krásou a zranitelností, rychle se ujímá role jejího ochránce. Začínají spolu plánovat nový život v Los Angeles, ale plány jim zkříží gangový boss Gant. Mitchelovi je jasné, že před Gantovým hněvem není v bezpečí nikdo z jeho blízkých a rozhoduje se vyřešit věci mezi nimi jednou provždy. (oficiálny text distribútora)

matthew.17

Colin a Anna v jednom filme? To musím vidieť! - povedal som si, no od začiatku bol film veľmi ťažkopádny a za povšimnutie stáli zrejme len práve tie Annine scény. Čo sa týka spracovania, videl som to zo začiatku na 4* no ako sa príbeh stupňoval a dej blížil ku koncu, hviezd razantne ubúdalo... ()

radaza

To, že to špatně skončí, bylo jasné od začátku. To, že se spolu spustí, bylo jasné od počátku. To, že to vše bude provázet dost mrtvol, bylo jasné od začátku. Tak proč 4*? Protože jinak to nemělo chybu- herecké výkony, kamera, atmosféra....a ta hudba... Kupuji si soundtrack, líbil se mi ten film!! ()

bolf!k

London Boulevard je děsně cool film s výborným soundtrackem a super obsazením. Na druhou stranu, příběh má těžké nedostatky, a taky mi dost vadilo, že všechny postavy byly ukazovány hodně povrchně. Navíc hodně věcí prostě nedává smysl a kazí celý zážitek z filmu. Stává se mi často, že film je úplně jiný, než co jsem čekal, a často to bývá příjemné překvapení. Nebyl to ale tenhle případ. PS: Anna Friel byla úžasná. 70% ()

n3uro

Pro mnohé to bude průměr hrající si na něco víc, já se i bez znalosti knižní předlohy bavil skvěle. Sountrack byl perfektní. ()

jacko

WTF??!!...scenarista si dal zjevne prilis lsd a s prispenim rezisera z toho vylezl tento sileny pocin...nechapu na co si film snazi hrat, jedinym plusem je super herecke obsazeni....mel jsem co delat, abych dokoukal :( ()

darkreider

Mal som našliapnuté dať 4****, pretože film má hromadu luxusných scén, ale ako celok to snáď ešte častejšie nedáva zmysel. Buď môj mozog nezvládal vstrebať všetky tie pletky, alebo sa tam veci ku koncu dejú len aby bolo čo/koho strieľať. Dej mi nepripadá až tak komplikovaný, akým ho robí forma rozprávania. Inak je Colin zase raz fajnový sekáč a má proti a pri sebe veľmi charizmatické osoby. Premárnený potenciál, ktorý nezachráni ani povestné Colinove F*ck Off! ()

cogi

Škoda horšího zpracování, příběh díky zpackanému natočení nepůsobil na diváka, jak by měl. Herci seděli na svoje role, ale hráli nějak divně .. jinak se to nejde napsat ()

Bird_house

Taková dobrá oddechovka, která neurazí.. Nic převratného se však očekávat nedá.. Spousta mrtvol.. Kupodivu se "americký happyend" nekoná.. ()

Kaucuk

Příběh, kterej je tak trochu ohranej, kdy jedinou větší odlišnost tvoří banda paparazzi sledující celebritu Keiru. Tento nový prvek se mi ale vůbec nelíbil a vlastně ani moc nerozumim tomu proč se tam objevil. Že by Monahan chtěl ukázat jak to mají celebrity složité? Nebo je v tom něco víc? Zázračná originalita snímku například? Nicméně C.Farrell je ve své roli dostatečně cool, Eddie Marsan mi dovolil několikrát se zasmát jeho upřímnému úsměvu, David Thewlis se tváří úplně mimo, ale není to na škodu, Anna Friel je sladce krásná, Ray Winstone dostatečně namachrovanej všemocnej boss ale postava Keiry mi stejnětak jako postava Thewlise přišla víceméně prachzbytečná. Svižné tempo, ale ten konec??? ()

gp_one

Gangsterka bez gangstera, aneb největší filmový průšvih za pár posledních let pro oba hlavní představitele. Tupé, neakční, nehumorné, nesvůdné a hodněčastoWTeFkové.A to prosím kvůli Keiře a Colinovi ještě trochu nadržuji. ()

Harts

stylově gangstersky natočený britský snímek i s americkými herci, pěkná gangsterka nových dob, ničím novým ale nepřekvapí, standardní scénář ()

Dm1tr1j

Taká blbosť ako Takers, ako pokaziť dobrý námet toto je jednoducho hlúposť. Tak bežné zápletky pospájané a nakoniec všetky úplne zlé. Keď som film prirovnal k Takers myslel som tým tie nástupy nazačiatku, z nikade sa niekto vezme a je prezentovaný ako ten najväčší frajer v meste asi do polovice filmu (u Takers do polovice tu ani do 20. minúty) a potom sa to všetko začne krásne kaziť....toto už nikoho nezaujme akurát tak naserie ako mňa... ()

pepa3rd

Další gangsterka, která se utápí v šedém průměru a směřuje k neodvratitelnému a snadno odhanutelnému konci. Někde v polovině filmu jsem se přistihl při tom, že mi je už skoro jedno, jak se pokusí tentokrát toto poněkud ohrané téma ozvláštnit. No a překvapením bylo, že se nepokusili. Na druhou stranu, je tu hvězdné herecké obsazení a dialogy jsou místy opravdu vynikající. Škoda, že jako celek to příliš nefunguje. Těžko říct, kde se stala chyba. Možná je ve mně, protože ani V Brugách nepovažřuji za zvláštní dílo. Zase ale třeba Gran Torino nebo Leon mě uchvítily. To je ale jiná liga a bylo by nespravedlivé s těmito filmy tento srovnávat. Takže, vynechámli předešlé, pak nezbývá než konstatovat: Průměrně koukatelné a 50 % ()

kersten

Nie to vôbec nie. Čakala som príjemnú gangsterku z mafiánskeho prostredia a nedostalo sa mi nič z toho. Colin Farrell môže hrať akurát tak v romantických filmoch, ale v roli tvrďáka? tak to sa z chuti zasmejem...... ()

jsemzuzu

Já ty britské gangsterky žeru... :) ovšem ty jejich konce ... jsem nasraná ještě teď a to jsem to viděla před pár týdny... !!! :) takový malý, skromný film, který by nebyl ale tak skvostný, kdyby neměl tak geniální obsazení ;) ()

Ondr@932

Fajn gangsterka se skvělým Colinem Farrellem. Ale, že by se jednalo o nějakou extra povedenou, tak to určitě ne. Takové průměrné na jedno shlédnutí. 50% ()

Colin, Keira a londýnský bulvár

Colin, Keira a londýnský bulvár

26.01.2009

Nebojte, nebudeme tady vytahovat žádné klepy a lechtivé nechuťárny. Ani se nezrodil další suprehvězdný pár. Tak se prostě bude jmenovat film, ve kterém se spolu objeví čerstvý držitel Zlatého glóbu… (viac)