Scenár:
Tina Gorf, Jochim Scherf, Fabian Thaesler, Ulf Tschauder, Klaus Arriens, Thomas Wilke (viac)Hudba:
Michael SoltauHrajú:
Uwe Fellensiek, Sanna Englund, Rhea Harder, Matthias Schloo, Peer Jäger, Harald Maack, Wayne Carpendale, Gerit Kling, Fabian Harloff, Manuela Wisbeck, Kai Lentrodt, Hanna Lütje, Nico Bellini (viac)Epizódy(25)
-
Ztracený ženich (S05E01)
-
Proti času (S05E02)
-
Hodina duchů (S05E03)
-
Cena štěstí (S05E04)
-
Rodinný cirkus (S05E05)
-
Vykradač hrobů (S05E06)
-
Karty nelžou (S05E07)
-
Vedlejší účinky (S05E08)
-
Horké zboží (S05E09)
-
Hoteloví zloději (S05E10)
-
Peníze, nebo láska (S05E11)
-
Starý dluh (S05E12)
-
Bez hájení (S05E13)
-
Voják (S05E14)
-
Hlad po krvi (S05E15)
-
Poplach v mateřské škole (S05E16)
-
Samá lež (S05E17)
-
Velké blafování (S05E18)
-
Poslední cesta (S05E19)
-
Okouzlení (S05E20)
-
Muži jsou prasata (S05E21)
-
Rodiče? Ne, děkuji! (S05E22)
-
Žena z Ipanemy (S05E23)
-
Samý Einstein (S05E24)
-
Nebezpečné setkání (S05E25)
Hrajú
Hannelore Minkus
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Annika Martens
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Christian Erdmann
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
My jsme Vlna (2019) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Armin Dillenberger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Chudobní milionári (2005) (seriál)
Eric Bouwer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Marie Gruber
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Ilja Richter
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Jim Knopf (2000) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Vlad Chiriac
Rumunsko
Najlepšie seriály:
Dámský gambit (2020) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Lisa Kreuzer
Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Příteli můj (1993) (seriál)
Richard Wagner (1983) (seriál)
Dieter Okras
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Oliver Bender
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Volkert Kraeft
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Adelheid Kleineidam
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Jana Allgeier
Najlepšie seriály:
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Wolke Hegenbarth
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gojko Mitić
Juhoslávia
Najlepšie seriály:
Archív smrti (1980) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Tajomstvo Ánd (1972) (seriál)
Natascha Paulick
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Jens Eulenberger
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Moja mama veterinárka (2006) (seriál)
Dirc Simpson
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Rainer Laupichler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)