Manéž Boleslava Polívku

(relácia)
  • Československo Manéž Bolka Polívky (viac)
Talk-show / Komédia

Bolek Polívka

Hudba:

Petr Hapka

Účinkujú:

Bolek Polívka, Marie Rottrová, Jiří Pecha, Chantal Poullain, Lenka Filipová, Hana Hegerová, Arnošt Goldflam, Pavel Bobek, Miroslav Horníček, Jiří Stivín (viac)

Od roku 1987 je pojem manéž spojen zejména s Bolkem Polívkou. Račte proto vstoupit do známé Manéže Bolka Polívky, která je někdy komickým obrazem našeho vlastního života a jindy fantazií světa klaunů. (Česká televize)

johhny007

Nevím jak vypadali ostatní díly , ale ja se jednou díval na díl v roce asi 2004 s asi Danem Bartou myslím , že to byl on a smál sem se po celém bytě a za to musím dát 5 hvězd -----------96%------ ()

Tamdydam

Tento zábavný pořad je jako můj o rok mladší bratr. Bohužel zatímco já vyrůstal a dospíval, Bolek už od počátků Manéže pouze stárnul a mě je líto, že to nejde pomaleji. Nicméně Manéž si po celou dobu své existence drží svoji vysokou úroveň bez velkých výkyvů. A Bolka budu mít rád, i kdyby se mi v nejbližší době uchlastal, což bych mu, pravda, odpouštěl těžko. Je to totiž skvělý komik, klaun, mim, herec, improvizátor, vypravěč, bavič,... inteligent s pevně zakořeněným buránkem v těle, člověk, který nikdy nezapomene být tak trochu klukem, prostě fajn chlap. ()

xxlch

Bolek Polívka snad ani nemusí hrát,jeho osoba je rozený klaun v plné parádě.Škoda,že jeho manéže byly tak nevyvážené ,co do kvality. ()

brzozin

Nikdy jsem nepochopil, jak může brilantní herec (viz například Zapomenuté světlo) plýtvat svým charismatem a uměním a utápět ho v alkoholu a pochybných projektech, jako je třeba tento. Jeho mánie v sebeexhibóvání je ale bohužel asi silnější. ()

offlineman

První díly naprosto fantastické, připomenu scénky s Borisem Hybnerem, Miroslavem horníčkem nebo s Julem Satínským. V 90. letech tomu však viditelně došel dech, aby se provedl restart a další díly už s kvalitou moc neztrácely! Zvláště, když tam byl 2x jako host Karel Šíp! ()

Havala

Nikdy člověk nevěděl čím ho Bolek překvapí. Některé skeče byly geniální, jiné jsem musel přetrpět, celkově výborný pořad v porovnání s ostatními. ()

bohhous22

Bolek Polívka je typický příklad herce,jehož kariéra,výkony a nápady jdou (bohužel) tzv. od 10ti k 5ti.Manéž byla vždy zábavná,poměrně intelektuelně na úrovni.Ovšem většina z posledních dílů balancuje na (ne)úrovni scénáře k poslednímu celovečernímu filmu z letošního roku,který v mém (i většinovém) hodnocení skončil na nejhlubším dně koše s tím nejtoxičtějším odpadem!!!Podle mého soudu a bez urážek je houba jménem Bolek Polívka už moc přelitá a nasáklá svým,na veřejnosti evidentním a netajeným,dlouhodobým tekutým ,,koníčkem". ()

Nathaniell odpad!

Tenhle debil prostě nikdy nebyl vtipnej. A pitomej červenej nos to nevylepší. Stejně tak jsem nikdy nepochopil, komu je tenhle pořad určen. Děti ho nechápou a dospělí se mu nesmějou... ODPAD ()

LuckyK

Jedinečná legendární show, která je, myslím, nejdéle běžícím pořadem v televizi do dnes. Nikdo nemá šanci konkurovat mistrovi, který je jediným nástupcem Vlasty Buriana. I po více než dvaceti letech to vyvolává stejnou skvělou atmosféru a pocity. I když může být slabší díl, stále překonává dalece ostatní konkurenci v nadhledu a šarmu jeho humoru. Ukazuje, proč je Brno kulturním centrem na úrovni. Pamutuji si snad dokonce první díl, když jsem byl malý, takže pro mne i subjektivně obrovská porce nostalgie, která doufám bude ještě dlouho přicházet a trvat. ()

Reiner odpad!

Polívka rudý jako vždy. Jeho "rádoby vtípečky" jsou až idiotské a hosté? Klesnou na stejnou úroveň, jakou má manéž ... ()

ZHODNOTITEL

HUMORNÝ POŘAD, KTERÝ SE MI JAKO MALÉMU LÍBIL PŘEDEVŠÍM PROTO, ŽE SE ODEHRÁVÁ V CIRKUSE Humor byl ale často poněkud střídán trapností. A někdy nevíte, jestli jste blbější vy, nebo ten pořad. Na druhou stranu se člověk kolikrát opravdu zasmál. ZKRÁTKA BOLEK POLÍVKA A JEHO OBLÍBENÍ KLAUNI ()

Kindernay

Polívku mám radši jako herce než jako komika, i když uznávám že tohle je dobrej pořad ,tak mě se Manéž nikdy moc nelíbila, nevím,jestli je to tím prostředím, ale nevzpomínám na tento pořad moc rád.. jediný,co se mě tam líbí je ta závěrečná písnička. ()

Zemřel herec Jiří Pecha

Zemřel herec Jiří Pecha

28.02.2019

Svět opustil další známý český herec. Ve věku 74 let zemřel Jiří Pecha, nejlepší kamarád a častý herecký partner Bolka Polívky. Asi nejvíc jej proslavila role anděla ve filmu Dědictví aneb… (viac)

Vysílá studio Brno

Vysílá studio Brno

11.10.2016

Pojďte si zahrát AZ kvíz a moderovat zprávy ve výstavě na Špilberku. Vybrat písmenko a správně odpovědět, zasednout před mikrofon a čtecí zařízení a přednášet zprávy, nakouknout do zákulisí slavných… (viac)