Být pianistou na Divokém západě, to není jen tak. Když se přítomným hudba nelíbí, klidně vám bez servítek vystřílí celý zásobník pod nohy. Takový Harold o tom ví své. Když ale dojde k náhodné záměně dopisů šerifovi, příchozí gangster Snub dostane šek od Haroldova otce a Harold je náhle všemi považován za nebezpečného tvrďáka. Tato nová pozice se mu ihned zalíbí. (dopitak)

cheyene

Průměrná groteska, která mě zaujala zejména svým westernovým laděním. Nějaké pamětihodné gagy se tu ovšem nevyskytují a to je také důvod k třem hvězdičkám. Nenadchne, ale ani neurazí. ()

Hellboy

Harold Lloyd - Gussie - je pianistou ve westernovém baru. V podniku se také ukrývá jakýsi zločinec, který ale prohodí svou fotku na "Wanted" plakátu s obrázkem Lloyda. A ten má malér, jde po něm šerif... Docela dějové nápaditá groteska, která ale bohužel neoplývá mnoha gagy. Každopádně o trochu lepší, než třeba Neodbytný hoch. ()

Iggy

Česky On pianistou. Harold je výborný salónní pianista z velkoměsta, a tak si jede vydělávat na živobytí na divoký západ jako pianista v drsném salloonu. Shodou okolností do městečka dorazí taky největší drsňák Západu Dagger-Tooth Dan, který šerifovi vymění fotky v dopisech. Ze sebe udělá synka ze slušné rodiny a z Harolda největšího tvrďáka v kraji, před kterým je třeba mít se na pozoru. Slaboučký Harold ale neváhá a využije své nové pověsti, která ho provází na každém kroku, ve svůj prospěch. Nemůže samozřejmě chybět závěrečná půtka (s Danem a taky s barmanem Snubem Pollardem) ani závěrečný polibek. ()