Být pianistou na Divokém západě, to není jen tak. Když se přítomným hudba nelíbí, klidně vám bez servítek vystřílí celý zásobník pod nohy. Takový Harold o tom ví své. Když ale dojde k náhodné záměně dopisů šerifovi, příchozí gangster Snub dostane šek od Haroldova otce a Harold je náhle všemi považován za nebezpečného tvrďáka. Tato nová pozice se mu ihned zalíbí. (dopitak)

Hellboy

Harold Lloyd - Gussie - je pianistou ve westernovém baru. V podniku se také ukrývá jakýsi zločinec, který ale prohodí svou fotku na "Wanted" plakátu s obrázkem Lloyda. A ten má malér, jde po něm šerif... Docela dějové nápaditá groteska, která ale bohužel neoplývá mnoha gagy. Každopádně o trochu lepší, než třeba Neodbytný hoch. ()

cheyene

Průměrná groteska, která mě zaujala zejména svým westernovým laděním. Nějaké pamětihodné gagy se tu ovšem nevyskytují a to je také důvod k třem hvězdičkám. Nenadchne, ale ani neurazí. ()

Iggy

Česky On pianistou. Harold je výborný salónní pianista z velkoměsta, a tak si jede vydělávat na živobytí na divoký západ jako pianista v drsném salloonu. Shodou okolností do městečka dorazí taky největší drsňák Západu Dagger-Tooth Dan, který šerifovi vymění fotky v dopisech. Ze sebe udělá synka ze slušné rodiny a z Harolda největšího tvrďáka v kraji, před kterým je třeba mít se na pozoru. Slaboučký Harold ale neváhá a využije své nové pověsti, která ho provází na každém kroku, ve svůj prospěch. Nemůže samozřejmě chybět závěrečná půtka (s Danem a taky s barmanem Snubem Pollardem) ani závěrečný polibek. ()