Policista Kim Kang-su je převelen ze Soulu do klidné vesničky Sameri, která se pyšní hrdým titulem „Vesnice bez kriminality“. V době jeho příjezdu však obyvatelé nacházejí v okolí vsi části lidských těl, což je velmi nepříznivá zpráva pro vzkvétající turistický ruch. Z města přijíždí detektiv Shin, aby tyto záhadné vraždy vyšetřil. Po pitvě a konzultaci s místním zkušeným lovcem je jasné, že „vraha“ musí hledat v místních horách. Podezření na zvláštní mutaci zvířat mají i dva ekologové, kteří se již delší dobu snaží dokázat existenci lidožravých kanců. Nezbyde nic jiného než uspořádat lov a zničit kance dříve, než on zničí vesnici. (Ketri)

TomikZlesa

Už Razorback se mi hodně líbil, v Chaw je sice čuník mnohem vyvedenější a víc si ho užijem...bohužel v Chaw se nachází notná dávka humoru, který ze začátku hodně baví, ale postupně mi tam začal vadit a zbůsobil fakt, že místo lovců naháněla prase banda tupců, kterým sem prostě přál rozpáranej bachor. Díky tomu mohl mít film o půl hodiny a mín a celkově by bylo jeho sledování příjemnější. Tenhle fakt sráží oproti Razoru jednu hvězdu, ten byl totiž mnohem syrovější, vážnější a špinavější. Navíc (možná jen muj vjem) mi pórky občas připadal velkej, pak menší, jednou se vešel tam, podruhý vypadal velkej jak slon........ ()

neoBlast

Žánrová kombinace Edgara Wrighta a ujetějších Čelistí se zábavnými triky, v trochu pozměněném, asijském prostředí, bohužel ale se spoustou hluchých míst. 60 % ()

oveckaoa

Nato že to je debut režiséra docela v pohodě film. Chaw má výhodu v originalitě filmy s obřím lidožravým divočákem moc nejsou já znám teda jen jeden Razorback a ten je z 80tých let. Oproti Razorbacku se my tohle líbilo daleko více sice je zde několik ,, vtipných scén´´ ale to nevadí masakr na radnici je úplně úžasný a závěrečný lov taky ujde. Ta ženská co chtěla aby jí všeci chlapi říkaly Mami je parádní psycho :-). Vzhled divočáka taky není špatný škoda že film netrvá o půl hodinu až tři čtvrtě hodiny míň stopáž je dost dlouhá ale zase to rychle plyne. ()

ghatos

Jako horor se to moc hodnotit nedá. Z hlediska parodie je to však zábava slušná. Já se celou domu usmíval a někdy skutečně zasmál. Pobavila vesnická diskotéka a na ní rapeři nebo scénka z Predátora. Nepříjemná je délka - 120 minut je moc. Divák musí vydržet i slabší pasáže, ale dodívat se stojí za to. Celkově jsou to slabší 3 hvězdičky. ()

Šakalík

Nevěda do čeho lezu, očekával jsem nějakou duchařinu. Nakonec se z toho vyklubalo ryzí béčko o zmutovaném kanci velikosti krávy, co žere lidi. :-) Ale vlastně proč ne. Filmaři – maje na vědomí, že scénář je opravdu slabý – pojali celý příběh HODNĚ odlehčeně, takže to je vlastně parodie. Některé momenty jsou výborné, některé jsou naopak velmi hloupé, ale v globálu mě to překvapivě bavilo. Jen ta stopáž. Dvě hodiny jsou na dané téma opravdu móóc! ()

Rathalos

Juzna Korea ma vynikajuce filmy,tak som sa potesil,ze si pozriem tuto zalezitost,no prislo obrovske sklamanie,ako komedia to bolo uplne na ho*no,ani len naznak vtipu a smiechu,ako animal horor detto,vrazdy su mimo kameru,napatie a atmosfera nulova a diviak vyzeral sice hrozivo,ale tak nejako animovane,cudne,cize suma sumarov za cunika dam aspon hviezdicku,aby sa to vyhlo odpadu...:-) ()

tremors

Chaw aneb jak si Korejci udělali pohádku, o divokým prasátku. No, filmu nechyběla vtipnost (někdy víc komedie než horor), to se nedá upřít, prasátko když neběhalo, tak vypadalo dobře, nevím jestli herci hráli dobře, nebo ne, protože to nepoznám.:D Ve filmu se taky objevila spousta scén, které si braly ispiraci z jiných filmů. Ale to mně nevadilo, štvala mě totiž délka filmu. Proč proboha Korejci film nezkrátili třeba o půl hodiny nebo třičtvrtě hodiny. To by filmu jedině prospělo. ()

djbarrel odpad!

Chaw ala Razorback ? Tak to tedy nevím, strašně utahané, uječené, šílené a stopáž byla opravdu neskutečná. Jestli je něco horšího než koukat 2 hodiny na šílený Japonce, pak je to dvě hodiny koukat na šílený Korejce. Dialogy byli otřesný a charaktery postav úplně mimo. Neuvěřitelně debilní film, možná se tohle někomu líbí, ale mě ne. Sračka - 8 % ()