Catherine a její muž David představují navenek úspěšný pár, kterému nechybí nic k dokonalosti. Catherine ale má podezření, že ji David podvádí. Rozhodne se otestovat jeho věrnost a najme si krásnou prostitutku Chloe, která se má Davida pokusit svést. Netuší, že tím spustí osudové události, které začnou ohrožovat celý její život i všechny okolo... (oficiálny text distribútora)

sona123

Nedejte vždycky na hodnocení, Chloe má na víc než na 66%. Předně ten film je nádherný na pohled - kamera pomalu klouže - tu na interiéry překrásného domu (famózní, prosklený, čisté linie), tu na fascinující tvář překrásné Julianne, tu na prsa Amandy...děj je lehce zamotaný, hodně předvídatelný, ale ne nejdůležitější. Je to film asi víc pro ženy a je to především požitek pro oči. ()

aLPaC

Amandiny kozičky jsou luxusní. Kdyby do druhé ženské role obsadily někoho jiného než Julianne Moore, šel bych asi i na víc, ale takhle mě ty lesbický scény vůbec nebraly. ()

filipvrbik

Kdyby to bylo akčnější, drsnější a mysterióznější, bylo by to úplně super.. I tak se mi to celkem líbilo, díky Amandě to mělo šmrnc. Celkově zajímavý film, ale dalo se vytěžit s námětu víc...70% ()

Domec

Pribeh je hrozne moc poutavej a krasne zpracovanej. Herci zahrali vyborne, Amanda dokazala vybudovat tak silnou atmosferu, ze divak vubec nevi na cem je... Hudba tomu jen dodala. Jediny co bych vytkla je konec, cekala jsem neco efektivnejsiho. Ale i tak 4**** ()

Thomm

A kdyby tam nebyl na těch 5 minut Liam Neeson, dám hvězdičku jen jednu! A ne, dám jí i tak - kvůli otravné Julianne Moore. ()

sedlo03

Skoro perfektní. Skvěle vybraní herce, kdy duo Moore Seyferd mě dokonale odzbrojilo a bylo to takovy "2women show". Neeson tam úplně nezapadl, ovšem na celkový dojem to vliv nemělo. Ve svých myšlenkách si jen představuju, jak by to dopadlo, kdyby tohle režíroval Arronofsky. 80% ()

RomanHyde

Po všech stránkách velmi dobrá filmařina, nikoliv jen dobrá, proto si zaslouží 4 hvězdy.. Ano, tento motiv už jsem někde viděl, ovšem v tomhle kabátě mne opravdu zaujal, získal si mě a pohltil.. Napětí se stupňuje a herci jsou velmi uvěřitelní.. Hlavně mi udělala radost ústřední dvojice Moore a Neeson. Ti jsou opravdu báječní. Rád bych vyzdvihl i technickou stránku filmu a hlavně kameru. Tohle je práce profíků a třešinkou na dortu je muzika Michaela Danna.. Já mohu za sebe Pokušení doporučit. Určitě neurazí, maximálně může překvapit :) ()

bolan

Chloe byla jako svině opravdu přesvědčivá. Ostatně všechny postavy byly velmi skutečné a já jsem tomu věřil a to je pro mě podstatné. ()

Hepy13

Pokušení vám nabídne dva herce v rolích které pro ně nejsou zrovna častými. Amanda Seyfried není hodná holčička, a Liam Neeson není akční tatík. Mezi nimi je utrápena Julianne Moore, která si ještě sama nakládá, protože tý depky asi nemá dost. Průměrný náběh na pokus o thriller, ale díky áčkově známým tvářím se mi na Pokušení příjemně dívalo. ()

adelina8

Škoda konce, mohlo to být za 4...a taky celkově bych čekala více emocí, místy to bylo lehce jalové a nedotažené. Ale v základu to není nic proti ničemu, navíc herecké obsazení na jedničku :) ()

nonick1

Na to, že Liam Neeson ve filmu pouze přikuluje, jsou tři hvězdy ještě celkem milosrdné, a to pouze díky předvedeným půvabům Amandy, která musí hrát jemnou(?!) citově založenou(?!) a oduševnělou(?!) šlapku(?!), jež se zamiluje do Catherine, čímž si její představitelka Julianne Moore, jejíž lesbická orientace je dostatečně známá, splní svůj filmový sen o postelové scéně s mladou kočkou - něco jako Troška, jenže v opačném gardu... Prý: drama/thriller/mysteriózní - tak to ani náhodou, to bezezbytku platí třeba o vynikajícím filmu Zmizelá, který ovšem natočil David Fincher, takže zcela jiný level. Všechny scénáristické pokusy o vybudování nějakého napětí vyznějí naprázdno a jaksi do ztracena, namísto přibývajícího a promyšleného spletence úkladů a úskoků pomstychtivé zhrzené milenky vůči všem členům rodiny, přijde (zcela ve stylu "když nevíš kudy kam, musí nastoupit Deus ex machina") náhlý konec, za který by měl být potrestán kromě scénáristy i šéf stavební firmy, která splichtila Catherinin dům... ()

Money_too

Celý film nabírá výborné tempo. Od začátku až dokonce čekáte odbourávající rozuzlení...ale...Konec skrytý pod rouškou erotických, vášnivých scén je silně nedokončený a nevyužitý. Být film o půl hodky delší, mohl z toho vzniknou slibný vynikající thriller ve stylu ,,Orphan" , ale bohužel se tak nestane ! ()

KOZEL84

No tak překvapivého na pointě nebylo vůbec nic.Byla mi jasná dávno než přišlo ''šokující'' odhalení i když i tak si film určité napětí držel,ale o tu pointu naštěstí ani tak nešlo.Chloe má vzrušující,dráždivou a sexy atmosféru,které přihrává skvěle padnoucí hudba,obsazení Julianne Moore a hlavně supersexy Amanda Seyfried.Možná to chtělo trochu víc vášně. ()

strangercz

Amanda je tu vážně nádherná navíc výborně hraje. Jako film je Chloe někde mezi 3 a 4*. Není to originální, najdou se momenty ktere vyloženě nudí, ale na mě to jako celek působilo výborně. Hlavní důvod jsou ale herci kteří jsou výborní a dodávají postavám věrohodnost ()

blazenka

Dám tři hvězdičky za to, že: 1. Amanda je neuvěřitelně krásná, 2. Julianne je neuvěřitelně krásná, 3. Liam je neuvěřitelně krásný. No, tak teď vážně. Tenhle film si nezaslouží víc ani míň než průměr. Lepší průměr. Některé věci mě dost vadily. Všichni tři hlavní představitelé hráli tak napolovic, třebaže jsou neuvěřitelně krásní. Absolutně tam nefungovala chemie mezi nikým. Amanda je bohužel jen neuvěřitelně krásná. Julianne hrála ze všech nejlépe, ale stejně to nestačilo. Takže sumasumárum 60%. ()

NGP

místy mi připomínal některé pasáže z Posedlé, ale tento film má asi bohatší a možná promyšlenější děj, a není tolik primitivní. Líbilo se mi herecké obsazení, které naopak kvantitativně bohaté není, ale kvalita je vidět hned. Navíc bez Amandy Seyfried by to nebylo ono. Je to nejlepší její výkon co jsem prozatím viděla. Samotný snímek je moc zajímavý, a svým způsobem odvážný, hlavně napínavý až do konce. ()

KuZd

kam zarlivost muze az zajit. Manzelka si najme prostitutku, aby svedla jejiho manzela a timto tedy testovala jeho vernost. Namet filmu je vylozene skvely! Take se mi libi celkove pomale tempo filmu, ktere dava divakovi moznost skutecne si uzit emoci postav a atmosfery filmu (ikdyz ta atmosfera leckdy dost pokulhava). Ale.. neco celkove tomu chybelo. Lepsi konec ? Mozna vetsi hloubka filmu, nevim. Prislo mi, ze film tak jen klouze po povrchu problemu. ()