Pobyt na nádhernom exotickom ostrove ako liek na manželskú krízu? Prečo nie. Lenže keď vášmu vzťahu hrozí úplné zrútenie, môže sa aj raj premeniť na peklo na zemi. V tomto nezávideniahodnom rozpoložení sa ocitli tri manželské páry. Dave (Vince Vaughn) a Ronnie (Malin Akerman) žijú v príšernom stereotype, ale snažia sa nepripúšťať si to. Joeymu (Jon Favreau) a Lucy (Kristin Davis) drží manželstvo len silou vôle, Shaneovi (Faizon Love) už držať prestalo, tak zbalil nové dievča - o pekných pár rokov mladšie. Jediný solídny vzťah majú Jason (Jason Bateman) a Cynthia (Kristen Bell), lenže ako sa ukáže, je to len pracne udržovaná fasáda, ktorá pri stretnutí s ostatnými priateľmi naraz spadne. Aby zachránili, čo sa dá, prikývnu Jason a Cynthia na ponuku partnerskej terapie v ostrovnom tichomorskom raji Eden Resort. A pretože toto letovisko ponúka úžasné skupinové zľavy, vezmú so sebou ostatné dvojice kamarátov. (TV Markíza)

kenileja odpad!

Úvodní věta popisu tohohle filmu to vystihuje naprosto přesně. "Vypadá jako ráj, ale je to peklo." Dodám jen to, že pěkné prostředí ještě nedělá film. ()

zipacna

Stráášná nuda. Díval jsem se na to kvůli oblíbenému herci, Batemanovi. Ale zde bych ho přetáhl nějakou opravdu těžkou bichlí po palici, protože jak tady byl otravnej... Alespoň by člověk u filmu z exotického ostrova čekal nějakou pohodu, ale podle mě nic. ()

ANTYCHRYST

Taková Americká klasika.. Prostě oddychovka na sobotní odpoledne.. Partička známých herců.. K tomu exotický ostrov.. Luxusní resort.. Spousty dokonalých komparsistu.. 🤣 65% ()

vieriX

Nevím jak to mám hodnotit píše se že je to komedie, ale komediálních prvků tam bylo hodně málo. Ale co mě úplně nadchlo byl ten ostrov, kde se to odehrávalo. Tak nějak bych si představoval ráj na zemi. Celkem solidní průměr. ()

DoubleJo

Na tento film som sa celkom tesil pretoze mam rad V.Vaughna a jeho postavy ma skoro vzdy pobavia.A ked som zistil ze napisal aj scenar tak som bol presvedceny ze o zabavu bude postarane.Bohuzial nebolo.A neviem si vysvetlit,ci uz to s nim ide dole z kopca alebo to jednoducho spravil kvoli honoraru.Hlasok,ktore by ma fakt pobavili bolo v tomto filme malo a vtipnych momentov este menej.Jedine co potesilo moje oci bolo prostredie a Kristen Bell.A to je na kvalitnu komediu pre mna velmi malo. ()

Jerris008

I když herecké obsazení je více než dobré, spolu jim to vážně neladilo. Vtipy jsou nevydařené, dialogy kýčovité a nudné, scénář příšerný. Jedna hvězda za krásné prostředí ostrova, jinak jsem ztratila pár desítek minut života ... ()

jafuska

romantický film, ale komedie to určitě není, film vypráví o manželských párech a jednoho svobodného páru, který se rozhodne zajet na exotický ostrov , kde by se mohli pobavit, a ejhle, zde naráží na řadu problémů, které nečekaly, není to špatný film, ale chvílemi jsou zde nudné pasáže, zbytečně dlouhé, ale pohled na krášně blankytné moře, to stojí za to, ale není to přeci jen málo? ()

blacktomas

Opět jedna z tuctových komedií opakující neustále dokola stejný vzorec. Velmi klišovitá záležitost v klišé prostředí. Ale koukat se na to dá. Takže, pokud se chcete jen tak svalit do křesla a vypnout, klidně se do toho dejte. ()

TerezaTurz. odpad!

Naprostý horor, hrůza a zděšení! Nesympatičtí idioti odříkávají jeden z nejstupidnějších scénářů, se kterými jsem se kdy setkala, relativně dobří herci se ztrapňují v havajských košilích a mně naprosto uniká podstata filmu- romantické to není, vtipné to není a dokonce žádné eye-candy se nekoná. PROČ?! ()

Tominni

Tak jak si srovnat manželské vztahy na tichomořském ostrově pomocí zaručené terapie? Poměrně dost kostrbatě a hlavně bez vtipu tam čtyři manželské páry nakonec doklopýtají. Ale je spousta lepších filmů, které si lze pustit i během nedělního odpoledne. ()

Hatred

Tahle sračka je stejně zbytečný příspěvek do kinematografie jako tlustý černoch příspěvek do party. Nicméně jednou jsem se uchechtl, takže jedna hvězda. ()

jjimmy

herecké výkony neohúria, réžia nie je bravúrna, scenár nie je perfektný! ALE!! film je sám o sebe celkom dobrý, čo znamená, že ak si chcete pozrieť oddychový film o utužovaní manželských párov aj keď to nie je potrebné, môžte to pozrieť... narazil som na tento film náhodou, no nenudil som sa, a raz či dva krát som sa zasmial. ()

megajalec

Asi ako väčšine tu prítomných komentujúcich ma zaujalo krásne prostredie ostrova. To si budem pamätať z filmu a okrem toho plno kecov o manželstve, poučiek, rád a iných kecov, ktoré si nechávajú hovoriť scenár. Celkom sympatické bolo aj trio hlavných herečiek, až do chvíle, keď otvorilo ústa :) ()

PROTIVETRU

Scenár a obsah filmu netreba rozoberať, je na to veľmi plytký a sám nechápem, prečo som sa na to dal .. napriek tomu mám pocit že je film, najmä poprednými užívateľmi podhodnotený, miestami uvažujem či aj moje tri* nie sú prejavom konformity, pretože som sa takmer celú dobu skvele bavil. Túto blbosť držia nad vodou herci, ktorí nepredvádzajú nejakú veľkú šou, ale sú sympatický, a najmä vedľajšie postavičky, z ktorých skoro každá je mimo a trošku "ujetá". Nie extra originálnym spôsobom či profi výkonom ale na druhej strane ani nie ujeto-trápne. Opakujem, bavil som sa ale keď si to pozriem ešte raz nenahúlený, vrátim sa možno prepisovať:D ()

sunjata

Jestli je něco opravdu totálně klišoidně natočené, tak je to právě "poselství" tohoto filmu, že zachránit se dá opravdu každý vztah. A taky teda civím na drát, k čemu všemu je ochoten se Jean Reno propůjčit . Asi si chtěl udělat dovču a ještě si za to nechat zaplatit. ()