Banánové rybičky

(relácia)
  • Česko Banánové perličky (viac)
Talk-show / Komédia
Česko, 1999, 360x30 min

Účinkujú:

Halina Pawlowská (moderátor), Jitka Asterová, Aňa Geislerová, Marián Labuda st., Gabriela Osvaldová, Ilona Csáková, Jaroslav Hutka, Irena Pavlásková, Bára Basiková, Anna K., Peter Nagy (viac)

Zábavná talk show Haliny Pawlowské v České televizi. Jednotlivé díly měly podtitul „jak přežít (substantivní vazbu)“, v pozdějších letech i volnější „jak (infinitivní vazba)“. Pořad se začal vysílat v roce 1999 a skončil koncem roku 2007. (duklak2)

ganz odpad!

ehm Halina se svými 200 kily přes celou obrazovku a její kameňáky a rady, které vás vždy donutí nathnout se pro ovladač, televizi vypnout a rychle si jít dát studenou sprchu ()

Ravi

Jako na horské dráze. Sice jsem se někdy dost bavil se zajímavými hosty, ale Halina je někdy rušivý element a po čase se mi zajedla. Talk show je to ale kvalitní a určitě dobře zvládnutá. 55% = 3/5 ()

Kacounek

Každá show jednoho dne vyprchá, ale přiznávám se bez mučení, že jsem na Banánové rybičky koukala každý týden. časem mi Pawlovská přišla čím dál divnější. ()

herr_carter

Občas měla tato talk-show úroveň jako Šípova Všechnopárty a mnohdy oplývala příjemným a neotřelým humorem - na rozdíl od všech těch Krausů apod., ve svém pubescentním období jsem vždy v úterý pravidelně sledoval na čt1 Banánové rybičky, následované Ally McBeal a bavilo mě to !................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

rozbris

Talk-show Haliny Pawlovské, která i přes svůj vzhled dokáže lidi chytit za "koule" a pobavit nás svými vtipnými slovními hříčkami ()

Zagros

Prvních několik dílů bylo super. Halina není špatná moderátorka, má svůj styl a pobavit umí. Bohužel časem se formát pořadu společně s jejím osobitým stylem ohrál a přejedl. Šlo to hodně dolů, přesto jako průměr bych tomu tři hvězdy s čistým svědomím dal. ()

Milan25

Halina je rozhodně lepší moderátorka než kdejací Gondíci, Novotný a Bouček dohromady. Epizoda s Ivo Šmoldasem nezapomenutelná. ()

dopita odpad!

Halinu Pawlowskou (nikdo mě nevymluví, že její vyzáž vykazuje symptomy permanentně přežranýho hrocha) velmi nemám rád. Navíc kdysi ve škole nám to úča, nevěda co s náma, pouštěla na videu a mě z toho pokaždý hrůzou vstávaly vlasy na hlavě (a to mimochodem žádný vlasy nemám). Bulvární srágora, plná rad do života, kterejma kdybych se řídil, tak už jsem dávno po smrti. Ještě že ten pořad už zrušili a jestli se Halino/Vobludo na některou z českých televizí vetřeš s ňákým svým "moudrým" pořadem, mor na tebe...no možná by stačila dieta... ()

Paity

Snaha o českou Oprah vyšle Pawlowské hlavně z hlediska její korpulence. Stejně jako u ostatních podobných pořadů se ale z počáteční velice kvalitní linky stalo, co si, co se jen opakuje v televizi každý týden, ale neepřináší nic nového ani zajímavého. ()

Vysílá studio Brno

Vysílá studio Brno

11.10.2016

Pojďte si zahrát AZ kvíz a moderovat zprávy ve výstavě na Špilberku. Vybrat písmenko a správně odpovědět, zasednout před mikrofon a čtecí zařízení a přednášet zprávy, nakouknout do zákulisí slavných… (viac)