Pořad vysílaný TV NOVA. Reportáže odhalují podstatu politických a finančních kauz. Reportéři pořadu pomohli k odhalení několika z nich, například "Kinský" a "Berdychův gang". Moderují Radek John a Josef Klíma. (duklak2)

TaanStari

Na tomhle pořadu bylo hodně věcí špatně, nejvíc mě iritovala bulvarizace úplně všeho a potom taky ty Johnovi pohledy do kamery ala David Blaine... Prostě kravina... ()

Venous666

Nemám rád Radka Johna, ani v pořadu na vlastní oči a ani ve VV ... Jen jak na něj koukám tak to ve mě totálně vře ... Oproti tomu pan Klíma zadával, to je TEN pravý žurnalista ... 30% ()

alambert odpad!

Je vůbec možné, že je někdo takový kretém, že demonstruje, že airsoftová pistole za několik tisíc Kč na CO2 nezpůsobí zranění seniorovi, tím způsobem, že to předvádí plastovou hračkou s mechanickým nabíjením, ještě navíc z podstatně větší vzdálenosti a na figurantovi polovičního věku? Jak může taková sračka projít do vysílání? ()

Dartdevil

Asi nejkoukatelnější publicistiský pořad na N@vě. Stejně se ale nemůžu ubránit částečnému znechucení s celkového stylu N@vy, který se (i když v omezené míře) projevuje i zde. Navíc mi reportáže přijdou někdy až moc přehnané, jako by se snažili za každou cenu šokovat, a ne jen objektivně informovat o šokující věci. To ovšem souvisí s tím, co jsem psal výše, nebo ne? ()

xladojx

Zprvu parádní publicistický pořad, který jsem často sledoval. Když jsem ovšem v rámci svého povolání zjistil, jak moc jsou ty jejich reportáže (jen mohu doufam, že ne všechny) zaujaté a obalené nesmysly pro oko diváka, nakopal bych všechny v čele s pány Johnem a Klímou do... (každý nechť si doplní své nejbolestivější místo na těle :-) ()

astraal

Jak udělat z komára velblouda. Za všechno reportáž z nějakých tajemných jeskyní, kde se údajně zjevovali duchové. Motl pak při natáčení v oněch jeskyních v naprosté tmě rádoby vystrašeně říkal: "támhle něco je! támhle něco je!". ()

vipeerr

často udá jasný pohled na problém, člověka varuje, či přesvědčí o tom jací grázlové mezi námi chodí a co všcehno jim prochází. Což zvyšuje % znalostí jak se vyhnout nebo alespoň na koho se obrátit, ovšem funkční OBRANU jsem v žádném díle neshledal. Vždy když člověka om*daj tak ho om*daj pořádně, a nic s tím většinou sám neudělá. 2* jsou podle mého velkorysé. ()

Reiner odpad!

Napínavé jako běh na toaletu. Opravdu tohle neberu a tyto neustále po senzaci toužící "publicisty" už vůbec ne. Škoda vysílacího času! ()

walkingdead

V začátcích pořadu jsem to nesledoval, měl jsem tehdy ještě jiné zájmy, z toho, co pamatuju z pozdější doby, tak je to jen další bulvární pořad s jasným cílem šokovat, zkrátka co čekat od "vícenatéencz" TV. Odpad nedám jen proto, že zřejmě reportéři pořadu (hlavně Kroupa) opravdu přispěli k odhalení pár skutečných zločinů. ()

prochyn odpad!

Pan Klíma by se mohl odebrat za svým kolegou Radkem do politiky, anebo ještě lépe do ... ano, řeknu to natvrdo: do důchodu! Do kolen mě dostal pořad (2013), kde ruský manipulátor Komisarov dětem otevíral třetí oko, a ony viděly, i když měly nasazené speciální brýle. Tatrman Klíma na nic nepřišel, takže OK. Tedy, pane Klíma, možná jděte do důchodu a určitě při tom můžete celou svoji tvorbu spláchnout do WC! http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1148499747-sama-doma/214562220600114/obsah/353760-klub-skeptiku-leos-kysa ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj