Kotel

(relácia)
všetky plagáty
Talk-show / Publicistický
Česko, 1998

Diskusní show vysílaná na TV NOVA. Michaela Jílková si do každého dílu pozvala nějakého politika a lidé mu kladli otázky. Pořad se začal vysílat v roce 1998. V dnešní době už se nevysílá. (duklak2)

WANDRWALL

To nebyl špatný nápad. Politik a lidí do něj! Aspoň se politici ukázali, ti co zde vládnou aktuální politice. Bohužel v kotli bylo i dost lidí, co tam byli jen proto, že byli v televizi a dělalo jim to radost, místo štěkačů a štváčů bez nichž byl tenhle pořad slabší. ()

heyda

Vždycky se mi líbilo, jak je Michaela Jílková bezmocná :-D Jediné co poutalo na ní trochu pozornosti byly prsa a většinou výstřední šaty :-D ... taky jsem se mohl vždycky potrhat míchy, když tam dostal mikrofon nějaký důchodce, který sotva mluvil, nebo koktal nebo mu málem vypadla zubní protéza a po vyslovení jeho názoru následoval bouřlivý potlesk a fandění :-D trochu to připomínalo fotbalový zápas. ()

SOLOM.

Občas jsem se na to mrkl, ale většinou jsem byl zhnusen nejen zrovna přítomným politikem, který žvatlal svoje nesmysly a mnohdy ani neodpovídal na položené otázky, ale i lidma v obecenstvu, kteří se chovali otřesně. I když pravda být takový pořad dnes, tak by dolů létali kameny a slavný politik by už nevstal. Především pak z naší vládní koalice. ()

duklak2

Hodně dobrý pořad, skvělá moderátorka, která dokázala ukočírovat, jak politiky, tak i obecenstvo, které bylo nespokojeno skoro se vším. Lidem mohu jen říci to, že každý svého štěstí strůjcem. Nezáviďte politikům jejich platy. Vždyť všichni jsme startovali v porodnici, takže si za to může každý sám, kolik za měsíc vydělá. ()

Handle

''Vítejte v dnešním Kotli!', áách, pamatuju si, jak jsem se vždycky nasmál, když přišla Jílková, řekla to a všude byl kouř. ()

Tommassi3

Orgastický novácký výlet do rekta snadno manipulovatelné většiny, v podobě feťáků bulváru a křiklounů, vedený voodoo kněžkou Jílkovou.. ()

Attta

Totální masakr :D Hokejová atmosféra hadra. Jako tohle bylo kolikrát lepší než kdejaká komedie, ale účel to vůbec nesplňovalo. ()