Krvavý tábor

• Austrália Turkey Shoot (viac)

Skupinka třech mladých lidí se v blízké budoucnosti dostává do koncentračního tábora, kde má být napraveno jejich smýšlení o politickém vedení státu a jejich údajné kriminální chování. Po příjezdu však hrdinové zjišťují, že tábor je spíše takovým zábavním parkem pro skupinku „zazobaných“ a sadistických šéfů. Jedinou šancí, jak se z tábora dostat dle regulí, je přežití v údajném lovu na lidi, tzv. "TURKEY SHOOT". Hrdinové filmu se buď dobrovolně přihlásí, nebo jsou k této "hře" donuceni. Začíná neuvěřitelný hon, situace plné zvratů a boj o holé životy. Dovoleno a možno je naprosto vše… (Flipnic)

Caine

20 let jsem to neviděl a přesto jsem na něj nezapomněl. Tenkrát jsme to měli na videu pod názvem Ostrov zatracených (nahráno z nějakýho německýho kanálu nebo Vídně) a viděl jsem to nejmíň desetkrát. Konečně jsem to tady našel, protože jsem si vzpomněl, že v tom hrál Steve Railsback. :-))) Neříkám že je to objektivně bůhvíco sqělýho, ale mě se to líbilo a hrozně rád bych to po těch dvaceti letech viděl znovu... Některý scény z tábora mi pro změnu připomínají Hvězdnou pěchotu, i když to jako sci-fi zrovna nevidím. Nevím co napsat - ty obdivné komentáře ostatních tady mi mluví z duše. Jinak to že komentář píšu 2 dny po tom, co to Řitka vydala na DVD, je pouhá náhoda - ale možná symbolická. Musím si to jít koupit... +++ No a po opětovném zkouknutí je má reakce pořád stejná! :-))) Zábava co uteče docela rychle. ()

pend

australská odpověď na italské krváky, pro mě příjemné překvapení, zajímavé herecké obsazení (co přimělo hrát v tomhle O. Hussey, kterou asi budete znát z filmů F. Zeffirelliho, bůhví), dost dobré gore, zajímavé nápady. ()

mourinho

Příjemné překvapení z Austrálie. Nečekal jsem bůhvíjakou pecku, musím však uznat, že mě tento velmi nápaditý trash opravdu pobavil. Po exploatačním začátku je vybrána skupinka vězňů, na které je uspořádán lov, sloužící k pobavení rozežraným a sociálně privilegovaným zbohatlíkům. Nastává boj o přežití v krásné australské přírodě, který diváka drží v pozornosti nejen svým napětím, ale především množstvím až bizarních nápadů, kdy jsme svědky celé řady neuvěřitelných "wtf" scén a neobvyklých úmrtí. Upozorňuji, že film byl natočen už v roce 1982 a budete čučet, kolik slavných následovníků se jím zřejmě nechalo inspirovat. Dlouho jsem přemýšlel nad čtyřmi hvězdičkami a i když jsem šel nakonec s hodnocením těsně pod, má toto dílo moje velké sympatie. ()

drankeryth

Lov na cloveka v lese som uz videl monhokrat a tento film patri medzi to skor slabsie. Nudne nahanacky na vaznenych ludi ma vobec nedonutilo, aby som mal strach o zivoty tych ludi, ale skor som si zelal, aby sa medzi sebou co najrychlejsie zabili, nech je koniec tomuto filmu. Vo filme sa aj vyskytli take nepatrne gore prvky, ale take skor na amatersky sposob. Skoro cely film bol natoceny takym nezaujimavym sposobom, ze to skor vyzeralo na smiech, ako na dobry thriller. ()

Hapretor

Velmi záživné "old school" béčko. Ujetými nápady se nešetřilo, debilně se to nezahrálo, stupidní mi to také nepřišlo. Naopak celkově je to hodně úsměvné. Hádám, že podle tohoto snímku později vznikl "Running Man (1987)" - přišlo mi to hodně podobné. ()

MickeyStuma

Těžko říci jestli to byl ve své době originální námět, ale je fakt, že byl později použit ještě mnohokrát. Sadismus a násilí ve výchovném táboře a lov lidí. Pořádné sousto na 80. léta. I když byli při natáčení finanční problémy, kdy se někteří sponzoři zalekli výsledku a couvli, natočeno je to precizně s opravdovým děsivým efektem. Na dnešní dobu už snímek patřičně zestárnul, takže už tak plně nevyznívá. Přesto alespoň z nostalgického pohledu pořád ční zajímavě. ()

Rathalos

Krvavy tabor je australsky thriller z osemdesiatych rokov,ktory v tej dobe urcite patril k zalezitostiam,ktore sa vtedy len tak nevideli a urcite aj sokovali divakov,no v dnesnom svete je to skor smiesne,aj ked sa to snazi byt velmi drsne,herci su katastrofalni,no samotne vrazdy v celku usli,ale sklamal ma zaver,ten bol fakt o nicom,no aj tak sa jedna o zabavu,pri ktorej som sa nenudil,slabsie 4 hviezdicky...:-) ()

koblizny

Mám rád tento typ filmů, ale zde se kouzlo filmů 80. let nekonalo :-(. Herecké výkony připomínají počítačovou hru z dob dávno minulých a hudba to jen dokresluje. ()

Pitryx

Béčko jako vyšité (ne li céčko), kde je všechno špatně. Kamera, střih, herci. Nota bene že se tu vrší nesmysl na nesmysl, blbina vedle blbiny. Ale pozor. Přesto musím filmu uznat a přiznat velice svižný děj, skoro bez hluchého místa. A toho si hodně cením. No dobrá, ocením i těch pár gore efektíků. ()

Snakefinger odpad!

Vydržel jsem přesně patnáct minut. Nic se naprosto nedělo tedy opomenu li stupdní rozhovory a fantastickou (míněno ironicky) scénu, kde se sprchuje pár chlapů a žen ve společné sprše, tady. Možná jsem se díval na jiný film než ostatní, ale pořád jsem si opakoval: Bože můj, bože můj, proč jsi mě opustil. NEVER MORE. ()