Steven Seagal - Muž zákona

(relácia)
  • Česko Steven Seagal: Stražce zákona (viac)
Reality-TV / Krimi
USA, 2009, 19x30 min

Steven Seagal se vydává společně s policejním sborem do ulic města New Orleans v Louisianě, kam půjde hledat skutečné kriminálníky. V pořadu tak budou vidět bojové dovednosti akčního herce Stevena Seagala v reálném boji. Tvůrci dají také nahlédnout do hercova soukromí. (oficiálny text distribútora)

ClintEastwood

Steven Seagal mě strašně příjemně překvapil. Zajímavá podívaná díky které můžeme nahlédnout do práce policejního sboru i do soukromí mistra bojových umění. Seagal není jen akční hrdina, je to člověk, který ctí spravedlnost a po zhlédnutí tohoto kousku mi bude bližší. A i jeho starší filmy, kde bojuje za práva utlačovaných, odteď dostávají nový náboj a rozměr. Je to skutečný profesionál a zásadový muž, pro kterého není nic nad zákon. Mistr aikido je i vynikajícím střelcem - to jsem opravdu zíral, co Steven s pistolí dokáže. Své umění se snaží předat svým kolegům, se kterými spolupracuje už více než dvacet let. Doporučuji, protože jednotlivé epizody nejsou dlouhé, mají spád, myšlenku a proto pěkně utíkají. Rozhodně se jedná o jeden z nejlepších počinů, ve kterých se Seagal za posledních deset let objevil. P.S. Filmy Stevena Seagala ještě před natočením tohoto seriálu vydělaly přes dvě miliardy dolarů a proto si myslím, že si tato filmová ikona zaslouží více respektu, než se mu především zde na databázi dostává. POZOR!! Edit 9/2022: Tak se nám Steven v posledních letech hezky vybarvil. Stojí po boku ruských vrahů a celý se zavrtal do řiti šílenému diktátorovi z Kremlu. Je to kokot. Původní koment i hodnocení však ponechám, jako takovou raritu. ()

Big Bear

Už jsem si zvykl, že nám akční herecké legendy osmdesátých let chytají druhý dech a coby staříci mají své comebacky... Árny už zase bojuje s desperátama, Sly se vrátil do Kambodži, Al a Walken znovu straší mafiánské bosse... Svůj pořad má JCVD, tak proč by neměl i Seagal... (Teď už vlastně zbývá z akčních heroes jen céčková ikona Lorenco Lamač). Saegala však nechci srovnávat s výše jmenovanými legendami. Jeho jsem nikdy moc nemusel, ani akčňáky s ním. S údivem jsem onehdá na satelitu zahlédl jeden díl této reality-krimi show... Asi to nebyl zrovna vydařený díl, třeba jsou jiné lepší, ale nikdo mne nedonutí hledat v programu kdy bude další... Vidět tohoto dnes už zdatného tlouštíka zesíleného ještě o neprůstřelnou vestu, kterak se coby akční polda dere do dveří, kterými má problém projít mi bohatě stačilo... Možná, že ještě stále umí kopat (nejspíše jen do výše kolen), jsem si však jist, že by mu coby zločinec utekl i Petr Novotný... * ()

Gary

"Hlavně tam vnikneme pomalu, můžou tam být DĚTI!" "Jak může prodávat drogy, když má DĚTI?!" "Pomáhal jsem DĚTEM v DĚTSKÉ nemocnici, teď jsou všechny zdravé." "Oh, můj Bože, pozor na DĚTI!" "Nejvíc mě naštvalo, že měl u sebe DÍTĚ!" "Copak vám nezáleží na vašich DĚTECH?!" Steven Seagal brnká na kytaru, na city a v neprůstřelné vestě vypadá jako vagón, který chrání zákon a všechny DĚTI světa. Ale pořád je to dívatelnější než drtivá většina jeho "filmů" za posledních patnáct let. ()

Piri

Zaujímavé, ale stále s opakujúcim sa dejom. Žasnem, ako môžu byť americkí policajti tak tuční a starí, tí by sa asi veľmi ťažko rozbehli za nejakým zločincom, asi počítajú, že každý sa bude naháňať iba autami ;) Asi aj naši policajti takto priberú, keď sa budú iba vyvážať... sila toto. Je načase pre USA, aby sa definitívne zbavili zbraní. Pozitívne na tom je komunitná činnosť, presne to čo sa má robiť, policajti slúžia občanom a majú ich poznať. ()

Martin741

Cestny predseda MSKH /Miestneho Spolku Katastrofalnych Hercov/ Pista Sumo Sadlo Seagal nam tentokrat predstavil serial z ulic New Orleansu. Seagale, Seagale toto si si mohol fakt odpustit. To si este stale myslis, ze sa udeje tvoj kambek? Uz si mal davno odpocivat na dochodku, lebo Pista, uz par rokov patris do muzea. Rezia katastrofalna, po hereckych vykonoch tu niet ani chyru, no a scenar , tak ten je retardovany. Ale uplne retardovany. 5 % ()

• Místo natáčení: Jefferson Parish, New Orleans, stát Louisiana. (ssfan)
  • Kromě herce Stevena Seagala se v pořadu objevují také policisté Johnny Fortunato, Newell Normand a Larry Dyess. (ssfan)
  • Úvodní epizoda s názvem The Way of the Gun vytvořila americké stanici A&E TV rekord ve sledovanosti vlastní televizní série - 3,4 milionu diváků. (ssfan)