Battlestar Galactica: The Face of the Enemy

všetky plagáty

Série deseti krátkých webových epizod, jejichž děj se odehrává mezi sezónami 4.0 a 4.5. Poručík Gaeta, Sharon/8 a několik dalších lidí letí v Raptoru z Galacticy na Zephyr. Kvůli Cylonské hrozbě je nucena celá flotila skočit na nouzové souřadnice, ale Raptor díky chybě v lodním systému skočí na špatné místo a nemůže se vrátit zpět. Jeden z cestujících v Raptoru náhle zemře a vrahem může být kdokoliv z cestujících... (Jasper)

TaanStari

Důležité je, aby hru hrálo tak 5 a víc lidí. Ti si sednou do rozbitého Raptora a skočí na špatné souřadnice. Když je všechno tohle hotovo, řekne šéf: "Posádka Raptora usíná" a v tom všichni skloní hlavy. Hned na to šéf řekne: "Probouzí se zločinci". A zločinci nenápadně zvednou hlavu. Někoho zabijí a zase složí hlavu. V tom šéf řekne: "Posádka Raptora se probouzí bez mrtvého..." Potom se podá návrh na to, kdo by mohl být zločincem a ten člověk se snaží obhajovat, a to 5 minut. Po této době se bude hlasovat a pokud většina je pro zabití, je ten určený zabit. Šéf pak oznámí, jestli to byl vrah a nebo ne. Takhle to pokračuje dál, až zbyde jen jeden člověk. Pokud je to vrah, vyhráli Cyloni a městečko Palermo je vyhlazeno. Tato hra se bezvadně hodí třeba na lyžák nebo do mezihvězdné války. Nezapomeňte na tmu s tísnivým vesmírem všude okolo a čím víc lidí, tím větší prdel. /// Docela důležitý kousek skládanky, který dokresluje, proč se Geata v posledních dnech jeho života choval jako naprostý zmrd. ()

Pidzey

Příjemný „kraťásek“ s tradiční BSG atmosférou a slušnou zápletkou. Pro ty co na BS ujíždějí jako já je tohle povinnost. ()

Fat'Fatal

Webizody, které nám představují Boomer a Gaetu na jedné lodi... Tenkrát v BSG :) Pro dotvoření uceleného přehledu o BSG univerzu samozřejmě doporučuji shlédnout. ()

Ernie_13

Pekne rozptylenie cakajucich fanusikov na dalsiu sezonu. Ak neuvidite nic sa nestane avsak tato seria webizod napoveda, ze porucik Gaeta nieco chysta. ;) ()

Eonex

Tvář nepřítele představuje sice krátký, ale úžasně dechberoucí příběh o zradě, o tom, jak se přehnaná důvěra nevyplácí a neméně také o oddanosti dvou lidí sepjatých láskou. Atmosféra je napjatá, netušíte, co se může stát v příští vteřině, ale každá další vás překvapí. ()

Trinculo

Zajímavé dokreslení Gaetovy postavy. Říkám si zda-li Gaeta hledal v seriálu spravedlnost, nebo jen ten prostý fakt, aby ho za jeho činy konečně někdo ocenil. Řekl mu, dělals chyby, ale dělal si to dobře. To se mu bohužel nedostalo a dostalo ho to až před popravčí četu. ()

Turtle

Oproti resistance a Razor Flashbacks by tohle klidně mohl být plnohodnotný film. Stejně napínavé a chytlavé jako celá glactica. Navíc dost věcí vysvětluje ()