Realitný agent Peter Klaven má veľké plány a milovanú snúbenicu Zooey. Keď jeho vyvolená zistí, že Peter nemá vôbec žiadneho priateľa, ktorý by mu mohol ísť za svedka na svadbe, nádejný ženích sa usilovne snaží nejakého nájsť. Pátranie po chlapoch v zoznamkách je pre heterosexuálneho muža dosť stresujúce, ale po tom, čo už vyčerpal všetky svoje možnosti, náhodou stretne istého Sydneyho Fifea. Okamžite si padnú do oka, ale jeho nový priateľ má čudné zvyky - je neslušne priamočiary, neupratuje po svojom psovi výkaly a najviac ho zaujímajú všakovaké intímnosti. Možno práve preto, že sú úplne odlišní, vytvorí sa medzi nimi neuveriteľne silné puto. Čím viac sa však títo dvaja rozdielni muži zbližujú, tým viac trpí vzťah Petra a Zooey. Peter pomaly spoznáva skutočnú podstatu priateľstva a nakoniec sa bude musieť rozhodnúť, či dá prednosť nudnému manželskému životu so svojou súčasnou snúbenicou, alebo si vyberie úžasný slobodný dobrodružný život s novoobjaveným najlepším kamarátom. Bude si musieť vybrať medzi Sidneym a Zooey, pretože život s obomi naraz by určite nebol možný... (TV JOJ)

6thSun

Paul Rudd tady podává famózně ušlápnutej výkon. Velmi smutným paradoxem ale je, že tím ještě umocňuje unylost této málo povedené komedie. ()

Caszidy

Předně musím tvůrce filmu za ten geniální a přitom nesmírně jednoduchý nápad na kostru a příběh celého snímku. Konečně mírný závan invence v žánru romantické komedie. Pokud se k tomu připočte Lou "Hulk" Ferrigno, šílená manželská dvojice Jon Favreau a Jaime Pressly, klasická role pro Paula Rudda a celá řádka geniálních keců Jasona Segela, vznikne z tohohle nesourodého mixu velice příjemné překvapení. ()

bouncer

Už docela dlouho jsem nenarazil na dobrou komedii, ale "I Love You, Man" mi docela spravilo chuť. Neustálý přísun většinou hodně dobrých fórků citlivě pospojovaných romantickým příběhem. To, co se Hamburgovi nepovedlo v Riskni to s Polly, zde funguje naopak skvěle. Možná i díky dobrým hercům včele s Jasonem Segelem. Slušné 4*. ()

MoiJe

3,5. Mile. Vcelku vtipne. Pre mna aktualne (v zmysle mnozstva kamaratov ponahlajucich sa vecer za polovickami). A oproti tym nudam, co vidam v poslednej dobe... ()

Terva

Čekal jsem víc. Neustále se mluví o sexu a vše kolem, ale skutek utek. Herci dobrý, ale to kolem nich je nepovedené. Možná to chtělo víc nápadů. Střední komedie, kterou už nemusím vidět. ()

moviesfan

Potěšilo mě pánské obsazení, které je mi sympatické. Příběh už nikterak nevybočuje z řady průměru. Po komediální stránce ne vše vychází, ale mnoho dialogů a momentů dokáže pobavit. I tak jsem čekal více zábavy. ()

F.man

Segelovo lehce přitažené, ale přesto pořád reálné hraní mi začíná sedět čím dále tím víc. Průměrné Kámoše k pohledání tenhle sympaťák pozvedl minimálně na sympatický průměr, což u komedie jež jede podle standartů žánru a ničím extra překvapí není vůbec špatné. Po stránce příběhu či zpracování nic extra, ovšem Segelova postava, hlášky a jím vytvořená atmosféra je hodně příjemná. Lepší tři hvězdy. I need to get some fucking friends. ()

Kryton

Neskutečně opravdická komedie o hledání nejlepšího kámoše. Jason Segel je naprosto perfektní a rád bych chtěl takového kámoše. ()

ladko

Určite som sa bavil viac než pri možno trochu preceňovanom Hangover, taká ultrapríjemná oddychovka vždy padne dobre. Peter Klaven: "She was very nice looking." Sydney Fife: "Yeah... I fucked her." ()

mysiak

Veľmi pohodičková a oddychujúca komédia..v ktorej jasnej excelujú Paul Rudd s Jasonom Segelom...vtipné momenty sa striedajú ešte viacej vtipnými..a keď film zvoľní dostáva sa stále do lepších romantických vôd...enkláva vedľajších postáva ktorá tiež stojí za to - Favreau, Samberg, a hlavne Neuveriteľný Hulk Lou Ferrigno...celkovo je to skvelá komédia, ktorý nie nadarmo pripomína Appatowky ()

ivishka

Jason se zase skvěle předvedl :-D. Tohle je komedie přesně pro mě. Pořádná hudba, vtipné momenty a troška romantiky neuškodí :-). Odpočinkový snímek plný nečekaných zvratů. ()

Lukrecie

Neurazí, nenadchne, mě to nudilo minimálně skoro celou první hodinu, pak trochu zlepšení. Hlavní hrdina mě nebavil, takový nudný patron,  zato jeho kámoš byl fajn. 😉 Jak to může mít 65%, nechápu. ()

Freemind

Dost dlouho jsem byl na rozpacích, zda sleduju originální komedii plnou trefných postřehů a hlášek nebo jen další americkou žvýkačku plnou fekálně-zvratkového humoru. Nakonec se to zastavilo někde uprostřed, o jednu hvězdu jsem to shodil kvůli totálně slabomyslnému, ukecanému závěru který úspěšně vymazal všechny dobré dojmy, které jsem si střádal v průběhu celého filmu. ()