Realitný agent Peter Klaven má veľké plány a milovanú snúbenicu Zooey. Keď jeho vyvolená zistí, že Peter nemá vôbec žiadneho priateľa, ktorý by mu mohol ísť za svedka na svadbe, nádejný ženích sa usilovne snaží nejakého nájsť. Pátranie po chlapoch v zoznamkách je pre heterosexuálneho muža dosť stresujúce, ale po tom, čo už vyčerpal všetky svoje možnosti, náhodou stretne istého Sydneyho Fifea. Okamžite si padnú do oka, ale jeho nový priateľ má čudné zvyky - je neslušne priamočiary, neupratuje po svojom psovi výkaly a najviac ho zaujímajú všakovaké intímnosti. Možno práve preto, že sú úplne odlišní, vytvorí sa medzi nimi neuveriteľne silné puto. Čím viac sa však títo dvaja rozdielni muži zbližujú, tým viac trpí vzťah Petra a Zooey. Peter pomaly spoznáva skutočnú podstatu priateľstva a nakoniec sa bude musieť rozhodnúť, či dá prednosť nudnému manželskému životu so svojou súčasnou snúbenicou, alebo si vyberie úžasný slobodný dobrodružný život s novoobjaveným najlepším kamarátom. Bude si musieť vybrať medzi Sidneym a Zooey, pretože život s obomi naraz by určite nebol možný... (TV JOJ)

Randyz

Pohodova komedie, u ktere jsem se dost nasmal, i kdyz klise tam bylo docela hodne a par klasickych trapnych scenek taky, ale tentokrat mi to moc nevadilo... ()

ThomasCrown

Príjemná oddychovka. Všetko v čom hrá Jason Segel je dobré a vlastne vďaka nemu má film dobrý feeling. Škoda tej jednej nechutnej scény, ale nemôže byť všetko bezchybné. ()

Pablinho

U tědlech tuctových romantických komedií pak rozhoduje hrozně málo, jestli zůstanou v průměru, nebo si je člověk oblíbí. Tady mě mile překvapila postava Segela, kterej má při hraní kámošů velkou výhodu svýho vzhledu, a celkově nevyzníval příběh až tak naivně, tak proč nejít na horší 4*. ()

El_Rabbit

Velmi inteligentni komedie, zadne prehnane silenosti a pritom je velice zabavna a vtipna. Skvely herci, dobra zapletka a hromada hlasek! Prestoze tenhle zanr moc nemusim, tak jsem se skvele bavil a muzu jen doporucit... no a ted uz asi pujdu drbat basu :D ()

4everMan

No...možná jsem čekal trošku víc. Vtipné to bylo, hláškovité taky ("Ona mě trefila zmrdem do haksny!"), ale čekal jsem minimálně víc akce. Takhle to jsou silnější 3*, 64%. ()

Ondrus

Film, od kterého jsem čekal čistě průměrnou komedii, která by mohla být ve stylu Kopaček. Hluboce jsem se spletl. Pro mě to nebyla až tak komedie jako drama o životě s trochou komediálních prvků. Jason Segelovi postava sedla a hlavně díky němu jsem se rozhodl pro 4 hvězdičky i když jsem zprvu chtěl dát 3. ()

Phily3

Nevyvážená komedie. Nepovedené a někdy až vyloženě trapné scénky střídají scénky vtipné a výjimečně i skvělé. A jednu s billboardy si můžu pouštět pořád dokola a vždycky se budu smát minimálně 10 minut. Kvůli ní musím upravit hodnocení na 3* :) ()

Marys

Ako vajce vajcu ku klasickým romantickým komédiám, primiešanie nejakých prvkov aktuálnej americkej kultúry, na niektorých veciach som sa celkom schuti zasmial ale inak čistý priemer. ()

sovii

Nenáročná, příjemná a v něčem i originální, přesto dost klasická americká komedie. Rozhodně doporučuju na odreagování, nebo zabití času. Ničeho hlubšího se v tom nedohrabete, ale pobavíte se rozhodně. A finále, ač absolutně očekávaný je velice příjemně pojatý, scenérie mě nadchla a vykouzlila i zasněnej úsměv. ()

Zombi

Tohle mi moc nesedlo, Segel se do podobné role moc nehodí, ale i tak je tu sympatickej. Celkově jde ale o slabší průměr. Silnější 2 hvězdy. ()

Ollie235

Spousta známých tváří z amerických komediálních seriálů v pohodové oddychovce, u které můžete v klidu vypnout a pobavit se. Paul Rudd je popravdě místy trochu otravný, některé pasáže by mohly být o stupínek zábavnější, ale celkově se jedná o lehce nadprůměrnou komedii, ke které se klidně někdy rád vrátím. ()

Maslord

Tento film mam rad koli tomu ze v nom hraju dvaja herci s roznych serialovych hitov ktory su celkom v pohode. Inak sa jedna o klasicku romanticku komediu, cize zaner slaboduchy a mnou neuznavany, hehe. ()

martalini

Příjemně civilní a povedená komedie, až skoro ze života, (hlavně díky Jasonu Segelovi...nevim, Paul Rudd se mi prostě pořád nezdá), která ovšem nenadchne tolik, jak by se na první pohled mohlo zdát. Veskrze průměrnej scénář a vtípky sráží pár geniálních momentů do vod průměru...příjemný 3 ()