Keď bezpečnostný technik Aaron Scates (Cory Monteith) príde pri tragickej explózii o zrak, jeho ošetrujúcou lekárkou sa stane Dr. Andrea Hewlittová (Justine Bateman), ktorá sa preslávila množstvom neobvyklých vedeckých objavov a značne kontroverzných experimentov. Tým najnovším je transplantácia orgánov medzi odlišnými druhmi – a Aaron sa stane jej prvým ľudským pokusným králikom! Keď totiž do jej úradu privezie kurátorka miestneho múzea Lydia Armstrongová (Tinsel Korey) ťažko zraneného vlka, Dr. Hewlittová využije príležitosť a napriek Lydiiným protestom transplantuje oči zomierajúceho dravca Aaronovi! Ten je, pochopiteľne, nadšený, pretože nielenže dokáže opäť vidieť, ale dokáže vidieť aj v tme, zdokonalí sa mu sluch a... Zmení chuť, pretože začne preferovať krvavé steaky, pri podráždení najnovšie hrdelne vrčí a na ľudí sa díva ako na potenciálnu korisť! Lydia veľmi dobre vie, prečo – je totiž... (oficiálny text distribútora)

MickeyStuma odpad!

Kanadský televizní snímek v koprodukci se SyFy. A tím je v podstatě řečeno vše. Nízkorozpočtový filmový projekt slibující vše, jen ne kvalitní hororovou podívanou. Přitom první půlhodina filmu vypadala vcelku zajímavě. Tlačilo se dost na pilu. Když tu náhle jakoby někdo přepnul televizi na přírodopisný kanál. Zdlouhavé zpomalené záběry na smečku psů, či vlků, což totálně vypnulo rozjetou mašinu hororového vyprávění. A to se opakovalo poměrně často. Že by umělé natahování stopáže? Snad. A když se k tomu přidá série nelogičností… No nic. Fanoušci brakových filmů si na své přijdou, ale zbytek bohužel. ()

Pavlo odpad!

Iba pár minút stačilo, aby som pochopil, že tento film je naozaj HOROR. Boleli ma z neho oči, uši, hlava a dokonca som mal i žalúdočné potiaže. Robí česť svojmu menu, HYBRID vystihuje všetko. Mutantská zmes „hereckých“ výkonov, otrasných „akčných“ a „strašidelných“ scén a zlého príbehu s hroznou detinskou zápletkou. Patrí tam kde som ho objavil, po polnoci na komerčnú TV určenú pre tých, čo radi zaspávajú pri hocijakých filmoch. ()

rublik05 odpad!

Místo děsivého a krvavého hororu je Hybrid spíše mimořádně nepovedená parodie, která je navíc neskutečně hloupá, za což poděkujme naprosto dementnímu námětu. Herce nemá smysl ani komentovat, děs a hrůza. Stejné to je i se scénářem, který je napsaný tak divně, že film místy připomíná spíše chaoticky sestříhaný přírodovědný dokument, perfektně podpořený pořád dokola opakující se indiánskou hudbou, která mi po chvíli už neuvěřitelně lezla na nervy a myslel jsem, že těch "pouhých" 90 minut naprostého utrpení ani nedám. Zlatý krematorium. 0/10. ()

drankeryth odpad!

Jeeej, to je nadherne spracovany obal, radost na neho pozerat. To je asi jedina vec, ktora hyri pozitivom, zvysok je katastrofa. Ludia sa asi museli zblaznit, ked toto tiez pomenovali hororom. Co je na tom filme hororove? Mozno jeho vlcie oci? Nebudte smiesni. Vsetko vo filme bolo amaterske a dost mi to to aj bolo smiesne, ako to vsetko urobili tak uboho a nepresvedcivo. Na zaver filmu som uz cakal, ze manik s vlcimi ocami bude v sprievode akoze vlkov tiez zavyjat, ale nic z toho nebolo a keby sa to konalo, tak by ma to ani v najmensom okamihu neprekvapilo, pretoze tento film ma takych debilnosti za vrece. Dost trapna scena aj bola v lese, kde pobehovalo specialne vycvicene komando, ktore hladalo nasho chudacika s vlcimi ocami. Oni vsade strielali, ale vobec neviem do coho. Asi chceli co najviac zdevastovat okolite stromy, pretoze do nich vystrielali kvantum nabojov. Preklad nazvu filmu ma tiez dobre pobavil, kde na to ti ludia chodia? To nevedia nechat taky nazov, aky mu v skutocnosti patri? To musia vzdy prelozit totalne debilne a od veci? Ja to nemozem stale pochopit. Mozno si myslia, ze je to asi atraktivnejsi nazov, ako povodny:) A preto je tento paskvil jeden z najhorsich filmov, aky som v zivote videl. ()

Phobia

Mravokárný dokument na téma zlá civilizace versus hodná příroda. Horroruchtivému divákovi je předloženo nepříliš povedené psychodrama se spoustou meditativní hudby a záběrů na klusající šelmy psovité, prvek strachu = 0. A tak se není co divit, že film u českého obecenstva končí v černých číslech, jakkoliv vznikla spousta podstatně debilnějších bitchovin, kde stejní uživatelé, zde nešetřící odpadem, hodnotí nadprůměrem. A šup, svým hláskem šoupám podprůměrného "Hybrida" do šedé zóny snesitelného podprůměru "jednou stačilo, ani jednou by nevadilo". 40% EDIT: OK, přehlasovali jste mě - třeba víte proč, já jsem prostřední půlhoďku zazdila:-). ()