Univerzálny vojak 3: Znovuzrodenie

• Česko Univerzální voják III: Znovuzrození (viac)

Film popisuje zapojení Luca Deverauxe (Jean - Claude Van Damme) k americkému týmu Universálních vojáků v přísném utajení. Jeho misí je zneškodnit výbušniny z Černobylu, jinak by došlo k obrovskému zamoření radioaktivním spadem. Luc zjistí, že jeden ze znovuoživených vojáků je klonem jeho bývalého seržanta Andrew Scotta (Dolph Lundgren). (oficiálny text distribútora)

64B

Film působí chudě, ale líbil se mi. Škoda né tak výrazné role Dolpha, ale přebral sem to. Hezký zlatý střed. Tohle bylo vážně znovuzrození (na rozdíl od svého novějšího následovníka). ()

subic

JCVD Žán Kláda a DL Dolfy Gangréna už značně zestárli, první byl krok před padesátkou, druhý už ji překročil. Příběh je jasné béčko, ALE kamera, scény a triky jsou úplně v pohodě. Černobil je určitě zajímavá "béčková" lokalita pro posazení děje. Oblíbili si ji i tvůrci pozdější Smrtonosné pasti 5 (2013). Takže příběh neřeším a jinak se mi to líbilo. Je to čistokrevná žánrovka a není to pro každého. 68% ()

Erichy

Měl jsem velkou chuť dát odpad. Bylo to až k smíchu. Na tomto snímku šetřili všude, kde se dalo a taky to tak vypadalo. Nakonec dávám 1*, protože nemůžu dát nejhorší hodnocení filmu, kde znovu společně hrají dva moji největší akční hrdinové mého dětství. ()

GOGAN

Tento film se prostě nepovedl, necítil jsme žádnou emoci. Pokládám si jednu otázku, kdyby UN 3 nehrál Van Damme a Lundgrém, koukal by na to někdo ? ()

Blazis34

Jean - Claude Van Damme jako universální voják? To k sobě jde, jak hrnec na p*del. Takže herecké obsazení určitě dobré. Za to film sám o sobě mi přijde docela jako nuda, navíc k tomu ještě hodně předvídatelný děj. Celkově film mi zapadl do většiny amerických akcí, kdy vždy hlavní hrdina zabrání výbuchu bomby na poslední chvíli. To znamená, že dávám lepší dvě hvězdičky alespoň za snahu a herecký úm Van Damma. ()

ric

Opět tupé a ultra levné, ovšem snesitelnějsí něž trestuhodná dvojka. Veterány JCVD a Lungrena tu bylo navíc vidět málo, asi jedna z úspor rozpočtu. ()

bigbadboy

Moc sem se těšil, nic sem neočekával... myslím, že se dalo z filmu vymačkat mnohem víc... kamera slabá, zvukař se opravdu nepředvedl... Dolph měl menší roli než sem čekal a J.C. už roky z xichtu nesundá... Koukatelné béčko, ale neznat první díl (který je opravdu super) tak bych určitě jednu hvězdu musel sundat. Takhle s úctou k minulosti 50% ()

kenny79

Natěšen na další film od J.C.V.D. po jeho úspěsném comebacku a Lundgren jako třešnička na dortu ?? . Velké rozčarování, Lundren poslední snad ani né půl hodinku a Van Damme se také předvedl až v závěru, jinak nuda, nuda, nuda a to že na začátku Damme seřeže nějakého obézního dědka ?? co to jako bylo? Velké zklamání :( . 4 díl už raději nee. ()

route60 odpad!

Trapný akční snímek který doporučuji všem kteří chtějí někoho řádně nasrat, proč byl zrušen trest smrti za tento film by ho měl nědo dostat. 0 od 0 pojde. ()

chrustie

Doufal sem, že se kluci na staré roky seberou a udělají něco aspoň trochu cool, ale jedním slovem, to prosrali na plné čáře. Nudný a nic neříkající (a velmi dlouhý) začátek se pomalu přesunul do krátkych pouličních a podzemních rvaček, kdy velmi rychle vyvrcholil dvěma nudnýma bitkama se směšně v ksichtu počmáranýma šašourama. Podle obsazení filmu a závěru bych předpokládal, že JCVD strávil dlouhou dobu na stáří, v bulharském cirkusovém stanu. Pro mě velké zklamání. ()

-VINCE-

Velmi milé překvapení. Akční převážně bojové scény muž proti muži (na férovku) zvládnuty přímo bravůrně. Na to se opravdu dalo dívat. ()

VanBradley89

Zas tak zlý to nebylo. Je teda pravda, že jsem čekal něco jinýho, ale i tak dobrý. Akce je slušná, rvačky dobrý. Líbila se mi bitka Van Damme vs. Lundgren ( toho tam bylo málo) Jinak Van Damme celej film prodepresuje a nakonec to všechno zachrání. Jen mi přišel takovej unavenej. A hrozně zestárlej. Ale jak řikám koukat se na to dalo. Jen už asi nikdy víc podruhý. ()

kubilov

Ani nevím co k tomu napsat. Prostě jen klasické béčko ve špatné době s přestárlými herci a jedním běloruským (bulharským, albánským,...?) steroiďákem, který nepromluví snad ani slovo. K tomu špatná hudba a docela zvláštní prostory. Když to vezmu kolem a kolem, pomalu to snad dosahuje i "kvalit" původního filmu. ()

Seagal vs. Van Damme?

Seagal vs. Van Damme?

17.04.2009

Jean-Claude si přečetl pár pozitivních recenzí na svou usoplenou zpověď JCVD a nabyl dojmu, že je opět na vrcholu a může si dovolit odmítnout Slyovu nabídku na účast v The Expendables. Vzápětí… (viac)