Mizera, sukničkář a nedbalý otec. Sami byste si mohli napsat seznam chyb ostříleného novináře Steva Everetta, ale právě teď na to není čas. V San Quentinu má být o půlnoci popraven vězeň z cely smrti - a Everett právě zjistil, že je nevinný. Isaiah Washington, Denis Leary, LisaGay Hamilton, James Woods, Diane Venora a další ze žhavého obsazení oživují tento příběh, kde se prolínají paralelní příběhy vězně a Everettova úsilí ho zachránit... a zároveň s tím vytáhnout svůj vlastní život z bahna. Everett je pustošivý, odhodlaný a snaží se nezničit sám sebe při prokazování okolností dávné vraždy. A čas běží... (oficiálny text distribútora)

kacmi

Clint Eastwood natočil veľmi kvalitnú kriminálnu drámu, a ako obyčajne i teraz sa obklopil veľmi kvalitnými hercami - James Woods, ale najma v nezvycajne nekomedialnej úlohe, skvelý Denis Leary ako slabošský suchar a výborný je i Isaiah Washington, ktorý však mohol trochu ubrať na "svatosti" svojho odsudenca. A sám Clint - postava Stevea Everetta - mu padne ako uliata. Ani viac ako dvojhodinová stopáž pre mňa nebola problémom, a dokonca ked som videl film druhý- a tretíkrát, užil som si ho ešte viac. Takže spokojné štyri * ()

xander

Hlavnou chyboutohoto snímku je že takýto námet tu už bol stokrát. Inak je to štandardný triler, skvelý Eastwood, James Woods a Isaiah Washington. Každy Clintov film má určite svoje čaro a nikdy to nieje veľká nuda, no tentokrát bude hlavne dôležité či budete pozerať film ktorý ste už videli, no s inými hercami a možno v lepšej kvalite. ()

sha.piro

Příjemná kriminálka. Sice nedosahuje takových kvalit jako jiné snímky C. Eastwooda typu GranTorina, ale rozhodně je i ona nadprůměrně natočená i promyšlená (byť ne složitá). 70% ()

Pythonator

Nevím, co se komu nelíbí, ale toto je velmi slušně natočené drama. Dialogy jsou perfektní a nenudí, na rozdíl od jiných filmů, kde se pořád mluví a nic z toho. Obzvláště rozhovor Clinta s Jamesem Woodsem mě bavil. Možná je to slabší film z repertoáru režiséra Clinta, ale i tak je to silný nadprůměr ve svém žánru. Rychlá ZOO je nezapomenutelná a přehnaně dojemné scény s holčičkou ve vězení zrovna tak. ()

Xmarc

Dvouhodinová "jednohubka" ke strávení večera, kdy si potřebuje člověk trochu odfrknout po hokně, nechce u ničeho moc přemýšlet a udělá si k tomu ideálně pár jednohubek a otevře lahvinku vína :-) ()

Občasník

Clinta můžu. I když mi to ke konci přišlo trochu nepravděpodobný. Baba na poslední chvíli otočí a potopí svého vnuka? Ještě chybělo, aby se Clint vrátil domů ke starý. ()

Chicharron

Je to (ještě) devadesátkový Clint Eastwood, který si udělal film pro sebe a podle sebe (ber nebo nech být...) a občas tam hláškuje jak sedmdesátkový Dirty Harry, což místy zlehčuje závažnost tématu. Tak blbej snad nemůže být ani policajt, aby si nekladl otázku, jestli svědek mohl či nemohl vidět zbraň u domělého vraha, ale v Americe je asi možné úplně všechno. Film se mi líbil, James Woods mohl dostat více prostoru, zde jen nahrává na smeče Eastwoodovi; nejvíc mě pobavila scéna s "rychlým zoo"... ()

2tomas2

Ničim nenáročny priemerný thriller.Miestami som si myslel že to bude lepšie,ale nakoniec nič s toho.Priebeh filmu klasický,...najskor zápletka,dalej vyšetrovanie a nakoniec niejakou náhodou prípad vyriešený.2/5. ()

mmiri

Pro mě osobně to byl docela napínavý film v posledních chvílích, ani jsem se nenudila, kdyby ho nechali umřít naštvalo by mě to.....To Co Eastwood režíruje a produkuje tak většinou se na to dá slušně dívat, tak nevím proč ta kritika .... ()

Mr.Neutron

Film lokálního významu o události lokálního významu. Původně asi bylo zamýšleno jako protest proti trestu smrti, ale zvrhlo se v nudnou rutinu bez jakýchkoliv ambicí, aby si všichni zúčastnění mohli přinést domů potřebný honorář. Zbytečně nastavované, průhledně naznačované indicie divákům, s nepříliš bystrým hrdinou. Takže jediná zajímavá věc jsou rozpravy o partnerských vztazích na pracovišti. Poselství: 4/10 zodpovědných otců doporučuje nosit do ZOO helmu ... ()

Zuzi.Bell

Film má všechno. Napětí, humor, atmosféru... Sice začátek trošku mimo můj vkus - libacka se slečnou... Ale když se holkám líbí, tak proč ne :) proti gustu...Celou dobu jsem drzela odsouzenému palce a Clintovi též-sám proti všem. Silný příběh a určitě se někdy podívám ráda zas. ()