On, tentokrát jako venkovský doktor, používající netradičních léčebných metod. Po řadě veselých případů z jeho praxe je povolán na konzultaci k nemocné dívce, kterou léčí dr. Saulsbourg. Jeho léčba je založena na přísných zákazech, užívání léků a izolaci. Mezi mladým doktorem a dívkou přeskočí jiskřička a doktor Jack brzy pochopí, co děvčeti chybí. Vymyslí způsob, jak se zbavit Saulsbourga, který je k uzdravení dívky překážkou. (wero1000)

Rozjimatel

[2,5*]     "Looks like they were trying to cure you before you got sick."     Tretí celovečerný film Harolda Lloyda, ktorý moju mienku o tomto komikovi nijako nevylepšil. Má síce pár vydarených nápadov (hlavne s autom na začiatku, či ten s opičkou), z môjho pohľadu je ale frekvencia skutočne vtipných momentov dosť nízka a prevládajú skôr nevtipné pokusy o humor (nová medicína pre starenku, naťahovaný fór s pokerom, nekonečná naháňačka s hrbáčom v závere). Oceňujem však, že je film pomerne príbehový a páčila sa mi na ňom najmä tá romantická linka medzi doktorom Jackom (Harold Lloyd) a "chorou" dievčinou (Mildred Davis je tu celkom zlatá), tá chémia medzi nimi je citeľná (veď sa onedlho stali manželmi aj v skutočnom živote). Videná verzia s celkom fajn hudbou Roberta Israela (trochu do swingu, trochu do klasiky). ()

Morien

Nikdy bych neřekla, že ve mně groteska Harolda Lloyda bude vzbuzovat erotické konotace, ale už je tomu tak. A nikdy bych také neřekla, že budu v komentáři k bijáku, který mě bavil, používat slovo konotace, ale to se mnou dělá ta škola. Uf. ()

Martin741

harold Lloyd -jeden z najvacsich 4 komikov nemej ery filmu, spolu s ludmi ako Harry Langdon, uz tu spominany Harold Lloyd, Charles Chaplin a Buster Keaton. 86 % ()

Brejlil

Jackovy léčebné metody jsou netradiční, ale velmi účinné. Po rurálním začíátku s několika překvapeními následuje groteska se "šílencem", plná fyzických kousků s přesným načasováním gagů. ()