Oheň a ľad: Súboj drakov

(TV film)
  • Česko Dračí příběh (viac)

Režisér Jean C. Comar natočil pohádku o dvou dracích a dvou královstvích. Království krále Augustina ohrožuje drak, který ohněm ničí vše. Království krále Quiloka vlastní vajíčko Ledového draka jako obranu proti ohni. Quilok chce celé sousední království jako dar za poskytnutí ochrany. To však nesnese ctižádostivá dcera krále Augustina Luisa a vydá se na vlastní nebezpečí do lesů Izmy hledat prince Aladora, který už jednou draka pokořil. V lese potká dva muže, z nichž jeden je Gabriel, syn již mrtvého prince Aladora. Gabriel se nakonec rozhodne pomoci, ale nebude to lehké. Musí probudit pokořeného Ledového draka, kterého uvěznil jeho otec a taky musí ukrást ze sousedního království dračí vejce, aby měl ochranu před tímto drakem. Vyvolaný drak má zabít druhého draka a vajíčko pak poskytne nutnou ochranu před drakem ledu. (Terva)

Pavlo odpad!

Ďalšia dračia báchorka televízneho spracovania, s otrasnými efektmi, veľmi skromnými hereckými výkonmi, divnou ozvenou (pozeral v českom preklade), z mnohých filmov recyklovanými kulisami a krásne predvídateľným detským príbehom. A zabudol som na dosť otrasný strih v „akčných“ scénach. Vrrrr, pán režisér.... ()

Naby

Ja myslím, že když to člověk bere jako pohádku vhodnou pro děti (protože to vůbec není krvavé), tak je to koukatelné alespoň jednou :-). Celkem 2,7* ()

Jrk

Moje hodnoceni vylozene vyjadruje ze jsem byl schopen film odkoukat. A to jen diky tomu ze tam byli draci. Aspon nektere triky byly trochu obstojne (jako let draka, jejich souboj). Vse ostatni od scenare ktery jakoby se snazil drzet kontinuitu tim ze trhane v ruznych zaberech udrzuje dej ( neco jako klapka na hrade dialog, strih klapka dialog v podhradi, strih klapka....) tak pres herecke obsazeni a jejich vykony (asi se diky scenari nedalo vytezit vic) po zbytek trhance (hudba, souboje, celkovy pribeh). Takze pokud vylozene chcete velmi detskou pohadku kdy vam nebude vadit ze budete koukat na male epizodky zkouknete hodinu a pul tohoto priserneho filmu. ()

Kaori odpad!

Odporná blbost. Efekty jsou hrozné, postavy jsou hrozné, kamera je hrozná.... "Tvůrci" si asi neuvědomili, že nedělají draky, ale nějaké elementární rejnoky. "Hercům" bych zase nejraději zakázala hrát na hodně dlouhou dobu. "Kameraman" byl asi opilý, jinak by ta kamera tolikrát zbytečně, ale opravdu zbytečně nelítala. Vůbec celý ten film je na nic. Poslední slovo na závěr? Odpad! ()

Thomash

Bylo by to fajn, kdybyste dokazali vypnout mozek. Draci vypadaji jako rejnoci, ale je to asi to nejlepsi, co na tom filmu je k videni. Kolikrat se sami sebe ptate, proc ta postava postupuje zrovna takhle, asi to holt mela ve scenari. Za dve hvezdy, docela jsem se bavil, ale musel jsem fakt vypnout. ()

Michal.Sikor odpad!

Naprostá zhovadilost, která nefunguje od začátku až do konce. Přemýšlel jsem, jestli dát alespoň jednu hvězdičku za statečnost pustit něco takové ven do světa, ale tento film si to nezaslouží. Draci v podobě létajících rejnoků prostě nefungují. Žádám o vrácení 84 minut mého drahocenného života. Odpad ()