Dejte si pozor! Až se vám někdy něco v životě nebude zdát úplně akorát, může to být klidně tím, že zapeklitou situaci nepřipravil život, ale skrytá kamera... Zábavné scénky v podání dvojice komiků Zdeňka Izera a Marka Dobrodinského a známá osobnost nachytaná skrytou kamerou v neobvyklé situaci. Následuje diskuse s napálenou osobností (Česká televize)

e-pilot

Při porovnání se slovenskou obdobnou "Čo dokáže ulica" jde o sešup z pořádného kopce. Jak v úrovni nachytávek, tak především v úrovni moderátorů. Avšak jedna skrytá kamera ospravedlňuje existenci tohoto pořadu - Marek Eben hledající motor svého auta - pohled doslova k nezapomenutí. Kde je? Vždyť tam ještě včera byl! ()

MM_Ramone

Koncom minulého storočia a čiastočne aj na prelome milénia bolo televíznym fenoménom zabaváť sa na záberoch so skrytej kamery. Zo začiatku mi to prišlo celkom vtipné, ale postupom času a s pribúdajúcimi reláciami sa mi to už zunovalo a začalo ma to nudiť. Keď s týmto formátom vyrukoval svojrázny holohlavý český komik Zdeněk Izer už to išlo úplne mimo mňa. Takže jeho zábavná relácia "Na palmě" ma už veru moc nepobavila. * ()

L_O_U_S

Zdeněk Izer je sice bavič vulgární, ale pokleslou formu srandy dokáže zabalit do přijatelného hávu. Pořad NA PALMĚ ukazuje jeho přechod od neuvěřitelně vtipných scén v zábavné show ŠANCE k upadajícím pořadům typu TELEBAZAR. Izerovy scénky jsou zde doplněny nachytáváním slavných osobností, z nichž nejvíce se povedly ty s Markem Ebenem (ukradený motor) nebo Janem Čenským (monarchistický převrat). Oproti tomu nabourané auto Marka Vašuta mi přijde nahrané. (429.) ()

Karlos80

Starý známý Zdeněk Izer s Markem Dobrodinským. Pořad plný humorných gagů a nevšedních situací, snímaných skrytou kamerou (takových pořadů už v českých televizích bylo), tuším že ho vysílala ČT, později se oba známí a oblíbení komici uchýlili na Primu později se rozešli a každý pracoval už jen na svých projektech a tak je tomu ostatně dodnes. Tady odtud tuším pochází úžasá scénka "Rom na pracáku" nebo parodie na "Lunetiky"... ()

Zagros

Krátký zábavný pořád nevalné úrovně. Skvělé scénky, u kterých se lze smát. Vulgární humor, který může soustu lidí urazit. Skrytá kamera nachytávající známé osobnosti. Trapné scénky, které vás nerozesmějí. Výborné vtipy od Zdenka Izera a sprosté vtipy od Zdenka Izera. To všechno bylo Na palmě. Pro mě je toho horšího více a proto je to za dvě hvězdy. ()