Erotický pořad v němž můžete jednou týdně vidět reportáže s patřičně lechtivou tematikou, živé vystoupení a vždy alespoň jednoho hosta - buď přímo z erotické branže, nebo z řad známých celebrit. (Pumiiix)

Sinn

Lákavost zakázanýho ovoce, nezajímavý reportáže a vesměs podivní hosté. No, ale když je vám kolem 11 - 13 a začíná vás zajímat sex, jste schopný vydržet vzhůru i kvůli seběvětší pičovině. ()

starbrejkr

Je opravdu zábavný číst, jak skoro pro nás všechny z generace přibližně 1985 - 1990 mělo Peříčko stejný význam:-)) S napětím sledováno buď potichu s vedle spícími rodiči anebo konečně se zvukem když byli náhodou pryč...Jednoznačná nostalgie:-) ()

Pump

Jako legrace nic moc. Nechápu proč se tu objevilo Peříčko. 4 hvězdičky za Janu Štefánkovou. Mínus 5 hvězdiček za Belohorcovou a Polónyiovou. Plus dvě hvězdičky za Saudkovou. Kdyby bylo na mě tento špatný vtip v databázi ČSFD bych smazal. Někdo se asi nudil. Hmmmmm už se těším na porno sekci. Nejvíce na trailery a galerie. ()

sskrblik

Po Peříčku byl vždycky erotickej film na Nově, aneb náměsíčné sobotní noci :-). Většinou ale Peříčko za moc nestálo. Nostalgická slza za 2 hvězdy. ()

Zemi11

Zkusit zaujmout Peříčkem v době, kdy internet je čím dál tím rychlejší - to je jako nabízet hostům Velkopopovického Kozla, když máte v ledničce Gambrinus. ()

slovan1

Kdo by aspoň jednou neviděl tento pořad? :-D Snad každý puberťák ho viděl a nespočet ho považovalo za modlu. Až na to, že se v pořadu objevovali hosté, kteří s erotikou neměli nic společného a postupem času se opakoval a začal nudit. Za povedené díly 2*. ()