Noc s Andělem

Česko, 1999, 90 min

Scenár:

Lucie Konečná

Účinkujú:

Pavel Anděl, Jan Kratochvíl, Kryštof Michal, Tonya Graves, Jiří Grygar, Bořivoj Navrátil, Ester Kočičková, Martin Dejdar, Břetislav Pojar, Ester Geislerová, Juraj Jakubisko, David Kraus (viac)

Unikátní noční přímé přenosy na ČT2 ze soboty na neděli od cca 23:00 do 07:00 hod. (oficiálny text distribútora)

Splasher

Když Noc začínala, působila amatérsky, ale tento dojem předčilo nadšení a kvalitní volba hostů. Bohužel za ty roky zmizelo nadšení a zůstal pouze amatérský moderátor s dobrými hosty. Díky noci jsem například objevil v roce 2000 kapelu Tatabojs. ()

swe

Noc s andělem jsem primárně sledoval kvůli hudebním klipům ve Velké noční hudbě, ale ani samotná talk-show se známými hudebníky není k zahození... ()

nevermore

Super pořad, zejména tenkrát v době, kdy ještě nebyl tak rozšířenej youtube a mp3ky vůbec. Cdčka se vypalovaly a na klipy se koukalo na čt2 plus samozřejmě zvaní hosté (Roky 2002, 2003, 2004 byly super) ()

shantim

Dávám průměrné hodnocení. Na tento pořad se sice již několik let nedívám, ale kdysi, když jsem se vracel z hospody a dostal hlad, jsem se na něj při jídle díval. To byly časy! ()

blixadovan

Pořad, který má určitě co nabídnout, jak svým rozsahem, tak i dramaturgií. Bohužel Pavel Anděl je tak zoufalý moderátor, který se jen tak nevidí. Udivující je, že je téměř vždy absolutně nepřipraven a omezuje se na stupidní instantní dotazy typu "na jakém boku spíte?" Třešničkou na dortu je pán nechávající na sebe volat "četař" nebo "chatař" nebo jak? To je opravdu úkrok vedle, ale myslím hodně vedle vedle! Je velká škoda, že když je v pořadu host, který má co říct, je decimován hloupými dotazy páně Anděla. ()

lskala

Skvělý pořad, který se nebál jít nevyšlapanou cestičkou české hudební scény. Škoda, že skončil. Pavel Anděl mu dal osobitý charakter ze kterého nevybočil po celých těch dlouhých 11 let (nebo kolik to přesně bylo). 65% - 3*** ()

herr_carter

Tento pořad mi vždy celkem bodnul, když jsem se vracel nakalen nad ránem a v bedně nic jinýho nebylo................. moje hodnocení = 6 z 10. ()

Zagros

Noc s Andělem jsem sice nesledoval zcela pravidelně, ale když byl volnější páteční večer, rád jsem si tento pořad pustil. Šlo tehdy o výjimečný formát, který jsem měl velmi rád. Veškeré díly byly vysílány živě a občas mi přišlo, že i bez přípravy, což bylo super. Nejvíce se mi líbily improvizované rozhovory a uvolněná atmosféra, která pořád díky Pavlu Andělovi provázela. Úroveň pravda kolísala společně s pozvanými hosty, ale celkově pořád krásně navozoval klidnou páteční pohodu. Vysílá se něco podobného v současnosti? Je dnes možné vůbec vidět na televizní obrazovace několik hodit vysílání bez reklam? ()