Rodinná soutěž, při které proti sobě soutěží dvě skupiny po pěti členech. Hádají správné odpovědi na otázky dopředu položené stovce náhodně vybraných lidí. (Pumiiix)

Bumlaa

Relativně zábavný pořad, který držel Petr Novotný nad vodou. Lesák je tam naprosto bezradný a nevtipný, dokonce to bývá až trapné. Takže Novotnému 3,5 hvězdičky, Lesákovi 0,5...výsledek 2 hvězdičky. ()

Tuomijoki

Novotného nemusím, ale tady mi překvapivě nevadil. Soutěž neoplývá nějakou genialitou, otázky jsou často nesmyslné, ale pokud se potřebujete trochu odreagovat, není problém jednou za čas kouknout. Ovšem s příchodem Petra Lesáka dostala soutěž nový rozměr - škoda jen, že ten horší. ()

Dlo'h-osh

Dokud to moderoval Novotný, byla to velice dobrá soutěž(až na ty jeho opakované vtipy). Otázky byly originální a bavilo mě to dost dlouho, po změně designu a moderátora se z toho však stala katastrofa... ()

gudlak1

Tento pořad sleduji na polské televizi a za zmínku stojí, že je tak o tři třídy lepší než ten na české. Více sponzorů, tím pádem i něco pro poražené jako reklamní darek, né jen zamávání do kamer. Chtělo by to jen trochu dopilovat. Hodnotím * ()

o.p.a.t

Oproti slovenské verzi je ta česká slabý odvar. Moderátoři mi ani jeden nesedl, oba se snaží vtipkovat, ale má ústa se ani nehnou. Nuda! ()

borohub

Pamatuji časy kdy jsem na to pravidelně čuměl(to bylo o prázdninách, kdy jsem neměl asi nic lepšího na práci), možná kdyby místo Petra Novotnýho, který po 20 minutách vysílání byl zpocený jak prase, to moderovala nějaká pěkná holka tak je to možná oblíbenější a možná na to koukám déle. Dvě hvězdy dávám, protože na to jakej je Petr Novotný kokot tak to taková kokotina nebyla ()

brzozin odpad!

Dobrá myšlenka, kterou totálně zabíjí naprosto neschopný, nesympatický a uřvaný Novotný v roli moderátora. Bože, dejte tomu člověku už konečně pořádnou penzi, ať přestane kurvit televizní zábavu. ()

JohnCoffe

na tomto pořadu jde vidět kolik udělá dobrý moderátor...na Slovensku geniální Andrej Bičan a u nás nejprve upocený slintavec Novotný a teď teplý Lesák..slovenskou verzi před Televizníma novinama většinou nevynechávám..takže 4 hvězdy ()

SB

Znám jen verzi s Lesákem. Ze začátku bych tomu dal 2 *, ale postupem času moje alergie na tento pořad narostla, jednak kvůli přiteplenému, klišovitému projevu moderátora, ale hlavně kvůli skutečnosti, že cílem soutěže je maximální průměr s minimální invencí - čím více se trefíte do názoru masy, tím lépe. To je už samo o sobě odpuzující. ()

Mr.Shock

Když sedím u televize, přepnu kanál a náhodou to zrovna běží, tak se to vydržet dá. Člověk se u toho pobaví nad stupiditou dotazovaných, případně nad relevancí takových otázek a odpovědí. Každopádně ať už vepřík Novotný nebo slizák Lesák, oba jsou příšerní moderátoři. Obzvlášť Lesák se svou nespisovnou češtinou je na facku. ()

Mustaffa

Petr Lesák je strašný komentátor. Pořad sám o sobě není až taková stupidita, věřím, že u hodně rodin má úspěch, že se u toho "pobaví". Opravdu u tohoto pořadu asi člověk může vypnout mozek a tlemit se kravině. Jednu hvězdičku dávám za finále, která je vážně hardcore, jako odpověď Fabka na otázku jmenujte nějaký český zámek je mazec. A že podobných odpovědí je tam spousty. ()

BAADRAAM

Tlustý Péťa N. a poté nesympatický dětský Péťa L....Ačkoli nemám Péťu N. moc v lásce, byl rozhodně lepší než dětský Péťa L.. Je to ovšem pořad, který mi občas (jednou za čtvrt roku) zkrátil dlouhou chvíli. ()