Rodinná soutěž, při které proti sobě soutěží dvě skupiny po pěti členech. Hádají správné odpovědi na otázky dopředu položené stovce náhodně vybraných lidí. (Pumiiix)

rozbris odpad!

Tak to je blbost!!! Když to ještě komentoval Petr Novotný tak se na to dalo dívat, ale teď co je tam ten nový je to 100% odpad. ()

BluT

Jeden z nejlepších soutěžních pořadů co se momentálně vysílají. Baví mě tipovat, co si nereprezentativní vzorek sta lidí myslí:) P.S. Viděl jsem to i párkrát ve slovenštině a moh' jsem se smíchy protočit. Celá soutěž je taková uvolněnější a vtipnější. P.P.S. Už mě to ňák přešlo :D Vlastně to zas tak dobrý neni. Snižuju hodnocení ze čtyř na dvě. ()

Billie777

Není to tak zlé, abych dala odpad. Dvě hvězdičky trochu z nostalgie, protože dříve jsem na to strašně ráda se ségrou koukala. Ani nevím, co se mi na tom tak líbilo. ()

Honzick odpad!

Toho špekouna nemůžu vystát ani na vteřinu a Petr Lesák tuto soutež s papundeklovými kulisami z hnoje taky nevytáhl takže odpad! ()

Ratherfly

Díky chytlavému nápadu jakž-takž koukatelná kravina, ikdyž úroveň obou uvaděčů a nejednoho soutěžícího je místy dost smutná a celkem přesně reflektuje současnou tuzemskou tvorbu obdobných televizních pořadů. ()

Krabak

Ze začátku hodně chytlavá soutěž. Každý den jsem si rád spustil Primu, abych se na ní mohl podívat a zatipovat správné odpovědi. Ovšem takle to chodilo, dokud tam vystupoval P. Novotný. Od té doby, co je tam Lesák se mi tahle soutěž znechutila. Buď ji mám už okoukanou, nebo je to tím příšerným moderátorem...--->60% ()

TerezaVanCZ

Ale co, tak já dám 3*. Upocený, blábolící Novotný, čísla tvůrci nejspíš vymysleli, trapní soutěžící, ale stejně sem se na to vydržela koukat (ale upřímně se za to kaju).... ()

wosho

Takovejch odpadu??? No nevím. Pravda je, že tato soutěž u které nejsou potřebné znalosti, spíše odhad mě moc nechytla. Ale mnohokrát jsem u ní bezcílně probendil moře času při čekání na starou, než si oholí nohy a docela mě párkrát překvapila co si lidi tipnou. Dokonale prázdná hra pro lidi bez všeobecných znalostí. ()

Paity

Další z tuny podobných soutěží, která neurazí, ale především nenadchne snad ničím. Na zábavu je to přece jen málo. ()

Chajimwitz

Petr Novotný je na mojí černé listině.Tento ,,bavič" ,vítěz (h)různých prapodivných anket, mě několikrát svým debilním ,,humorem" donutil utéct od televizní obrazovky,v lepším případě urychleně přepnout na jiný kanál.Když TV Prima vysílala pořad 5 proti 5,tak jsem ho téměř nuceně sledoval aspoň jednou týdně se svými rodiči,ke kterým jsem chodil na návštěvu.A hle,najednou mi připadal Novotný zcela normální a řekl bych,že držel prapor téhle průměrné zábavy, mnohdy s neuvěřitelně tupými soutěžícími. ()