JONAS

USA, 2009, 34x25 min

Hudební senzace Jonas Brothers hraje fiktivní rokové hvězdy v situační komedii, jež je v mnoha epizodách doplněna původní hudbou. V jednotlivých epizodách sledujeme rockové hvězdy a zároveň bratry Kevina, Joa a Nicka Lucasovy, kteří tvoří skupinu JONAS. Doprovázíme je při komediálních setkáních i dobrodružstvích, kdy se pokoušejí vést obyčejný život, třebaže s elegantními kytarami, na koncertních turné JONAS, vidíme jejich cool oblečení a davy fanatických fanoušků, kteří je pronásledují na každém kroku. Seriál se odehrává v domě bratrů Lucasových v New Jersey (přestavěná požární stanice), kde žijí se svými rodiči Tomem a Sandy a malým bratrem Frankiem, a na Horace Mantis Academy, soukromé škole, kterou navštěvují i jejich dlouholetá přítelkyně a stylový guru Stella Malone a Macy Misa, jejich samozvaná fanynka číslo 1. (oficiálny text distribútora)

GasMask

Nemám rád tyto "rychlokvašky" od Disney, nemusím ani tuto skupinu, ale asi je to to nejlepší co od Disney (teď) můžete dostat. Bohužel... ()

3LMO odpad!

pokud ste zrovna prodělali frontální lobotomii, je tohle přesně to, co hledáte. Disneyovky mam od srdce rad, ale tohle se překousnout nedá. ()

qwxyz odpad!

Nechci nikomu brát, co se mu líbí anebo nelíbí. Ale toto ve mě zase vzbuzuje otázku, kde jsou pomyslné hranice seriálů a filmů. Pro mě je to nepředstavitelná hamba! Fujtajbl! 3% ()

Alcan

Popravdě sem byl vždycky proti tomu seriálu, ale po shlédnutí pár dílů musím říct, že se mi to i líbí. Je to tak přiblblé, že se tomu prostě musím smát. A co se týče nové série, je o hodně lepší..vypadají vyspěleji a i taky se tam docela vyspěle chovají. ()

LentilleLily

PANEBOŽE! Co to zase vymysleli?! Rádoby frajírci Nick, Kevin a Joe naprosto NEUMÍ hrát a scény maj spíš blíž k trapnosti... vlastně, už tam jsou. Jedna hvězdička je za Chelseu Staub, která se aspoň snaží ()

kirmalee

Co mě nejvíce baví? 3 klukům s nevinnejma tvářičkama, kteří jsou rádi, že vyzpívají to svoje ,,I Love You,, říkají rockové hvězdy. Kdyby jen věděli. A co je třešnička na dortu? Natočí o nich seriál. A to všechno je napodobenina těch sladkých Disney spatlaninek. No to už je lepší ta Hannah Montana. ()

Maty.tekk odpad!

To byla éra když každá holka poslouchala Jonas Brothers :D A teď si ještě natočí vlastní seriál a on je z něho propadák jak nečekané :D ()

caerol

Tak asi jsem se zblůáznila, ale v pubertě mě to neskutečně bavilo a u halloweenského dílu jsem se za břicho popadala, navíc na kluky se dobře kouká. :) ()