Pořad pro všechny kutily, který můžeme vidět na TV NOVA sedmý den v týdnu ve večerních hodinách. Když např. stavíte dům, nebo si chcete něco vyrobit pro potěšení, či vypěstovat nějakou nezvyklou květinu. Loskuták vám vždy poradí a nabídne tu správnou inspiraci, nápad, nebo radu. Každý díl obsahuje sedm reportáží. Moderují sourozenci Gondíkovi. (duklak2)

Easykk

Rádoby rady co rády radí..dávám čtyři hvězdičky za toho barevnýho ptáčka. Bohužel Gondíci sráží pět dolů, Berkovec další jednu dolů, ale naštěstí závěrečné titulky to pozvedají o tři nahoru, takže vkusná jedna hvězdička jako výsledek :) ()

Herr_Flick odpad!

Miluji vzdělávací pořady. Člověk se poučí a získá i manuální zručnost. Já se poučil, že sledování televize v sobě skrývá obrovské nebezpečí v podobě možného zažití buď nepopsatelné nudy, zhlédnutí absolutních nesmyslů a scének natolik trapných, až je trapně člověku samotnému, když sedí sám v obýváku a kouká na takovou věc. Pozitivum vydím v lepší práci s ovladačem, kdy jsem díky tomuto pořadu schopen přepnout za zlomek vteřiny na jiný program. ()

Valsadora

Někdy příjdou na fakt dobré vynálezy, někdy to stojí za prd. Ale jelikož se tento pořad vysílá už delší dobu, tak mi připadají oba Gondíkové nějak ohraní. ()

Mefistofelle

Přehlédneme-li rádobyvtipné sourozenecké duo Gondíků a spoustu jiných hříchů proti vkusu a rozumu, tak jednou za milion dílů se tam něco zajímavého přeci jen vyskytne... Pravý kutil si ale raději otevře nějakou chytrou knížku. Nu což, od TV HOVNA se moc kvality očekávat nedá, nejsem tudíž v nejmenším překvapená. ()

bukowski83 odpad!

Naprosto nesympatická dvojce přitroublých sourozenců, se spoustou neužitečných nápadů a jako vrchol nevkusu jejich ubohý rádoby humor. Když tohle vidím v televizi, mám chuť se zasebevraždit pomocí nepřetržitého sledování Ordinace v růžové zahradě. ()

C0r0ner odpad!

Ten odpad! si to možná nezaslouží, ale jednou jsem viděl díl, kde dědek vymyslel otvírák na pivo tak, že měl normální kapesní otvírák přidělaný na +- pětimetrové větvi, která byla přes nějaké kladky přidělaná k závaží, které zase dělalo rovnováhu a on tak mohl bez námahy otevřít pivo, které následně vypěnilo a víčko odlétlo někam do prdele. Investovaná energie byla větší, než vypití stovek piv. A ještě mu to ti dva volové pochválili. No k posrání... 5% ()

TomPrusik1 odpad!

Jeden velký teleshopping, kde si každý trotl v obleku zaplatí velkýma prachama zaplatí vstup na 10 minut a může kecat a té své mastičce na kolena, která zaručeně funguje a stojí jen 499 Kč. A tohle má bejt pořad pro kutili? Normální teleshopping to je. A to to Horst umí uvádět mnohem líp. ()

MJMilan odpad!

Kolik tak IQ dává sourozenecké duo? Řekl bych, že zvláště u Adély se pohybuje v záporných hodnotách, navíc vypadá, že je levá ják turecká šavle, tak nevím, jak může uvádět pořad pro kutily. ()