Pořad pro všechny kutily, který můžeme vidět na TV NOVA sedmý den v týdnu ve večerních hodinách. Když např. stavíte dům, nebo si chcete něco vyrobit pro potěšení, či vypěstovat nějakou nezvyklou květinu. Loskuták vám vždy poradí a nabídne tu správnou inspiraci, nápad, nebo radu. Každý díl obsahuje sedm reportáží. Moderují sourozenci Gondíkovi. (duklak2)

Hrabka

Šílené Gondíky vůbec nemusím, ale jejich rady beru. S rezervou. Takových pořadů, co vám poradí jak na věc, není nikdy dost. Rozhodně neuškodí, mohou jedině pomoci. ()

cheyene

Když dva dělají totéž, není to totéž :) Zatímco Přemek Podlaha je moderátor na úrovni, který dané problematice více či méně rozumí, Dalibor Gondík s Adélou neví, jaký je rozdíl mezi sázením a setím, zeleninu a ovoce znají jen z objednaného talíře (popř. z hypermarketu) v luxusní restauraci a květiny znají v květinářství, když je právě kupují. Rady ptáka Loskutáka jsou prostě nutnou konkurencí Receptáři aneb Nova nesmí zůstat pozadu. ()

Hromino odpad!

Božínku... Matka to sice sleduje, ale já v tom vidím nápady za veliký kulový. Řekne mi někdo z Vás, jestli už někdy podle nich něco vyzkoušel a bylo to k užitku?! ()

salahadin

Rady ptáka Losku(p)táka aneb Přemek "prkenná" Podlaha je jen jeden, Gondíkovic amatéři go home! 1* za to, že je to místy sulušná parodie, ač nechtěná. ()

mzss1

Sourozenci Gondíkovi jsou celkem zábavní, někdy jsou jejich vtípky či co lehce nepochopitelné, ale nevadí. Nalezneme zde pár dobrých, zajímavých a užitečných rad. Jenže ne ve všech dílech pořadu to vše nalezneme. Můj dojem na tento pořad není moc úchvatný, ale sledovat se dá. Ve výsledku slabší průměr, což ještě jde. 46% = ** ()

kingik odpad!

Zbyla vám doma nějaká plechovka? Nevyhazujte ji. Stačí k ní přidrátovat víčko a máte praktický cestovní odpadkový koš na papírové kapesníčky, tampony, obaly od bonbonů, žvýkaček apod. Námět nám poslal divák, který si nepřeje být jmenován. Reakce poskakujícího Gondíka kolem: "To je přímo geniální", co říkáš, Aduš?" 0% ()

Ellesime

Přesně se ztotožňuju s komentářem AngelAngie, akorát dám o hvězdičku víc. Myslím, že si tento pořad nezaslouží tak špatné hodnocení, i když chápu, že spoustu lidí Gondíci štvou. ()

stilgar1 odpad!

Sourozenci Adéla a Dalibor aneb nejhorší TV objev posledních dvaceti let. Když tito dva lidé dostanou do rukou vlastní pořad, nemůže to dopadnout dobře. ()

WANDRWALL

Odpad to určitě není. Vždyť se v tomhle pořadu můžeme dovědět, jak si vylepšit prostředí ve kterém žijeme. Jak si ho udělat krásnějším. Tudíž nemůžeme mluvit o odpadu, protože krásy kolem nás není nikdy dost! ()

heyda

Já osobně tento typ pořadu nemusím. Ale chápu jeho smysl pro starší publikum a nebo i pro moji sestru, kterou zajímají různé metody vyšívání, háčkování, batikování a já nevím čeho dalšího ještě. Tento pořad určitě na odpad nevidím a kdo ví? Třeba si ho budu, jednou až mi bude 60 let, pouštět a zapisovat si všechny rady do deníčku. Jak se starat o zahrádku, jak o stromky, jaké hnojivo je na ty okurky nejlepší atd. :-D A co se týče Gondíků, tak jim nemám co vytknout. ()