Včera v noci

• Česko Last Night (viac)

Michael a Joanna sú šťastný novomanželia, kým Joanna nezačne Michaela podozrievať, že ho priťahuje jeho atraktívna kolegyňa Laura. Keď Michael odíde s Laurou na služobnú cestu, ich manželstvo podstúpi ťažkú skúšku. Joanna sa stretne so svojim bývalým priateľom Alexom a prijme jeho pozvanie na večeru... (STV)

Benedygtus

Zajimave "porovnani" nevery a nevery ztvarneno prijemnymi herci, kteri bohuzel v techto 90 minutach nepredvedli vubec nic krom opet (pouze) prijemnych dialogu... ()

janik.sk

Tieto zmiešané pocity pozná asi každý. Zmietanie medzi láskou a vášňou, zvažovanie, čo bude človeka mrzieť viac - premárnená príležitosť alebo zrada. A k tomu neistota, či to, čo považujeme za lásku, ňou skutočne je. ()

Rudinsky

Všetko závisí od toho, ako veľmi je vám téme blízka...Potom, ak je to tak, vám tento film sadne a zistíte, že je naozaj geniálne realisticky napísaný, zahraný, zrežírovaný a Mansellom efektne prifarbený. Pre mňa plná pálka, bez debaty. Autorské inscenácie naozaj môžem - o to väčší rešpekt, že sa to zrodilo v Hollywoode. Plnotučná žánrovka, ktorá serie na objektívne potreby a puristicky servíruje boľave fragmenty života v tej najsofistikovanejšej forme. ()

cab

Vyporadat se po svem s nasledky jedne zhave noci nebo-li ctyruhelnik sympaticky hrajicich hercu pod taktovkou debutanta s nedokousnutym koncem. 70% ()

Hanys_

Skoro dokonalá konverzačka...skoro proto, že ta linie s Evou a Samem zas až tak skvěle nefungovala, a tak ten film vlastně odtáhla hlavně parádní Keira s pro mě neznámým G. Canetem...Tahle prvotina Massy Tadjedin je rozhodně velkým příslibem do budoucna...8/10 ()

janisska

Zase jeden film, který mě ničím neurazil - škoda.// Představuje nám určitý model nevěry. Vlastně... Pokud vezmeme nevěru doslova (nebo spíš domorfému?)... Zdá se, že spíš tu máme habaděj víry. Víry v určitá tradiční uspořádání, v kontinuitu. Víry, která vcelku všechny hranice, které se tu mají zdát rozostřené, pěkně uhladí a zvýrazní. Ani "otevřený" konec to nezachrání.// Na herce se sice dívá hezky, ale i kdyby se film zkrátil na polovinu, pořád zůstane příliš dlouhý - a napětí nepomáhá ani fakt, že téměř každý následující záběr se dá anticipovat. ()

HArna

Film je 90 minut dlouhý a i přesto mě to přišlo místy zbytečně zdlouhavé. Něco tomu chybělo, nevím co. Po druhé si to nepustím, ale film jako celek nebyl špatný.65% ()

kolemjdouc

vztahovka natočená tak,jak to v reálu chodí.Hrálo se spíš očima což té čtyřce šlo fakt dobře.Jen Samovi to dělalo chvílemi problémy.Asi do té role vlítnul z role nějakého padoucha.Jinak bych film zařadila do lepší pilcherovky. ()

jennie

Dva jednoduché jemne protikladné príbehy. Pár ľudí. Výborný strih - podľa môjho gusta - jemné nedostatky, ktoré dodávajú filmu vizuálnu dokonalosť jednoduchosti (občas ktosi vybehne zo záberu, občas sa vyskytne rušivý prvok), detaily, ktoré dotvárajú atmosféru a charaktery hrdinov. A všetky majú svoj význam. Nevšedné využitie možností a... A samozrejme - Tá hudba! ()

Schuldiner

Tyhle filmy mě asi budou bavit vždycky. Netvrdím, že je tohle nějaká bomba, ale v podstatě bych tomu nic zásadního nevytkl. Prostě příběh. Jeden z tisíců takových příběhů. Realita s uvěřitelnými náhodami. Dobře zahrané. Snad tomu chybí jen víc nezapomenutelných momentů.. Romanticko-dramatická jednohubka. ()

valasek.m

Tento film táhne hlavně naše známá Keira Knightley jejíž herecký výkon byl opět n jedničku, ale tak co jiného bysme od ní taky mohly čekat, že? Jinak takové klasické romantické drama. Za mě 75%. ()

Kejt.lin

Když ti film nastaví zdrcadlo, do kterýho se tak dlouho bojíš podívat..když ti prohloubí ránu...Chceš brečet. Když si to uvědomíš...Chceš si nafackovat. Když se v tom najdeš...au! ()

lareinna

Rozpúta sa v hlave vír myšlienok a otázok, ktoré nie sú vo filme vôbec zodpovedané. Prečo? Pretože toto hodnotí každý inak, každý má na to svoj pohľad a názor. To bolo isto cieľom, čo potvrdzuje aj zvláštny a neurčitý koniec. Pre mňa to nebolo nudné ani na chvíľu, práve naopak, veľmi príjemne sa pozeralo, jemná a krásna hudba, pomalšie tempo, aby sa zvýraznili emócie a konanie postáv na ich ceste životom. Jedna otázka je ale na mieste.. Prečo si my ľudia nevážime to, čo máme? Prečo každý túži po tom, čo momentálne nemá až tak, že zahodí za hlavu všetko, čo budoval roky? Michael a Joanna mali všetko. Mali zdravie, prácu, pohodu, jeden druhého. Ľudské vlastnosti sú rovnaké u každého z nás, len záleží na tom, ako ich vieme využiť alebo naopak sami sebe ublížiť..To mi asi nikto nezodpovie, takže nechám len doznieť ten horkosladký pocit z tohto výborného filmu a idem si radšej dať dobrú kávičku :) ()

AIMÉE

Samý počátek filmu nemá skoro vůbec žádný spád, zápletka s údajnou manželovou nevěrou je tady spíš únavná. Ostatně obsazení Sama Worthingtona je, dle mého názoru, klopýtnutí. On se do filmů obzvlášť tohoto typu nehodí (jestli vůbec do filmového průmyslu). Působí zde dost prkenně a člověk ho zkrátka a jednoduše z příběhu raději vypouští. Ačkoli je jednou z hlavních postav, rozhodně nedosahuje kvalit ostatních. Tudíž dvojice Knightey-Canet (další oblíbení v jednom filmu) je důveryhodnější. Chemii mezi nimi sice necítím, ale přesto je zajímavé sledovat jejich reakce. Canet je pro mě už od jistých dob pozoruhodným hercem, i když mi více sedí, když je obsazován ve filmech jeho domoviny. A co se týče příběhu, který se rozjíždí jen velmi pozvolna, je pro mě takovým vlažným odvarem, kdy až závěr mi přišel nejpoutavější z celého toho snažení. ()

Cong

Poctivě natočené vztahové drama o tom, že fyzická a citová nevěra jsou dvě rozdílné věci. Co se filmu týče, na realističnost nebo snad dokonce drásavost tady rovnou zapomeňte, tady se žádné ostřejší hrany nedostaví, obsahové ani formální. Kamera je uhlazená, hudba citlivoučká a všechny postavy jsou tu krásné ( vzhledově! ), ale na to se dá v pohodě přistoupit, však v tomhle dramatu nejde o život ale "pouze" o lásku a nevěru. Tenhle druh filmů většinou stojí a padá s obsazením hlavních rolí, k tomu stačí poznamenat, že úsměv Keiry potěší jako vždy, navíc to tady celý jednoznačně herecky táhne, Sam Worthington, Eva Mendes a Guillaume Canet se drží v peletonu v závěsu. ()

Muž s obrovskou budoucností...

Muž s obrovskou budoucností...

18.11.2008

...pronásleduje muže s temnou minulostí. Ale pěkně po pořádku. Dvě slova: Sam Worthington. Ještě před několika měsíci to jméno nikdo neznal. Dnes jde o zřejmě nejžádanějšího herce v Hollywoodu. Pokud… (viac)