Fenomén

(relácia)

Poznejte opravdové fenomény (nejen) hudebního světa! Toto je motto seriálu, který své díly odvysílává na Stream.cz. Fenomén má nejen komediální a dokumentární epizody, ale také třeba hororové, krimi nebo hudební. (Vojtino)

hippyman

výborný cyklus nadsazených a zároveň zajímavých minireportáží či fejetonů, stream se zřejmě začíná přeorientovávat z náhodně kliknuvších diváků, hledajících jednoduše zábavu či zaplácnutí času, na diváka zvídavého a pravidelného s touhou po zajímavostech a tříbení názoru... fenomén opravdu mile překvapil. 90% ()

Bozvav

Ve většině případů hloupé a nic neříkající. Nicméně chápu, že tento bezobsažný a jednoduchý, rádoby publicistický pořad s přímým tahem na branku má u široké masy neméně jednoduchých diváků úspěch. Karolína Vrbasová je celkem sympatická osoba, která správně vyhmátla "díru na trhu" a zalátala ji. Viděno cca 10dílů a dostavila se touha skočit hlavou do zdi, kam jsme se to jako národ dostali, že nás toto baví. Za mne 25%. ()

Nihlathak

COŽE, Fenomén? Měl by se přejmenovat na Sexoném, posledních čtyřicet dílů (půlka všech) je o kozách, orgasmech a všem, co přiláká kliknutí, když to Stream hodí na stránky Seznamu. Nebo to přejmenujte na "kuriozity a zajímavosti". Doby, kdy to bylo skutečně o tom, co hýbe světem, jsou dávno pryč. Nic než virální blábol. Na staré pořady Streamu to rozhodně nemá. ()

SOLOM.

Jo Karolínu, tu jsem měl ve Vile svého času docela rád a na její tanec ve sprše ala miss mokré tričko…No společně s Karin se tam bylo alespoň na co dívat…No každopádně už jsem viděl několik projektů, které na internetu dělá a neztratí se ani co „moderátorka“. Občas jsou sice některé věci trošku slabšího ražení, ale tak ono to hlavně závisí na atraktivitě daného tématu…Palec hore… ()

Ydrosten

Tahle žena by se měla jít léčit. Občas na tyhle videa narazím (na steam TV) a některý beru, jenže tahle žena je fakt ujetá. Cokoliv co od ní vidím je jak kdyby to dělala schválně co nejdebilněji a nejméně zajímavě. Cokoliv o erotice, sexu, nebo intimním chování v jejím případě vyzní tak že kdybych to slyšel jako puberťák, měl bych ze sexu takovej strach že bych ještě v 80 byl panic. Takovej příval nesmyslů jeden jen tak neslyší. Komouši se můžou jít se svým tabu okolo sexu vážně zahrabat. Navíc takovou asexuální ženskou jsem snad v životě neviděl. Hodnocení berte tak, že občas, sem tam, někdy, to má i nějakou svoji chvilku. ()