Nekecej!

(relácia)

Tato multimediální show si dává za cíl mapovat úroveň vzdělání na českých středních školách. Vysílá se na internetové televizi Stream.cz. Pořadem provázejí Tomáš Novotný a Tomáš Zástěra. (duklak2)

Nihlathak odpad!

Jo, ony možná ty hlášky, co jsou vždy po nějaké blbé odpovědi, měly něco do sebe. Ale když to slyšíte 3x v každym z více než sta dílů, chce se vám z toho blejt. Teda mně aspoň jo. Navíc Zástěra a Novotný jsou trapní jak necky, díly se jmenují "Rajcovní blondýna" nebo "Prsa jako pomeranče" a jsou povrchní až hanba. Čistý odpad. ()

Kosmik 1

Velice zábavné, rozhodně lepší než Krampol a jeho pořad Nikdo není dokonalý. Tohle je alespoň vtipný. Některé díly jsou prvotřídní, některé zase slabší. Dohromady to je na lepší průměr. "Má pravdu ten chlapec." :-) ()

Wbcko

Tomáš a Tomás,ze začátku sympatičtí, neokoukaní moderátoři, kteří jsou tak trapní, až je to vtipné. Bohužel jen několik (desítek) prvních dílů. ()

Paity

Hlavně první série byly skutečně libové. Ne ani tak otázkami, ale těmi blbinkami, kterými "vyplňovali" čas mezi pokládáním otázek. ()

zdenur

Asi nejlepší a zároveň nejvtipnější pořad na Streamu. Nikdo není dokonalý is dead! A schválně, když mají dvě ruce deset prstů, kolik prstů má 10 rukou? :) ()

Mr.Hudson

Tato multimediální show si dává za cíl mapovat úroveň vzdělání na českých středních školách..... Takhle to bylo na začátku, ale postupem času kvalita klesala. Až na pár zajímavých speciálních dílů s celebritami a na pár humorných závěrečných scének se jednalo o průměrný internetový pořad. ()