Láska na druhom konci

• Česko Láska na druhém konci (viac)
všetky plagáty

Dve krajiny, dve kultúry a jedna šanca na lásku.
Keď sa pôvabná zamestnankyňa zákazníckeho servisu Priya v indickej banke zaľúbi do amerického manažéra Grangera Woodruffa cez telefón, obaja začnú nachádzať rozdiely vo svojich kultúrach. Pri svojej veľkej slabosti pre všetko americké a so srdcom plným snov odletí Priya do San Francisca, kde sa stretne so svojím osudom. A vyzerá to na lásku nielen na prvé počutie, ale aj na prvý pohľad. Mladú dvojicu však na ceste k spoločnému životu čaká nemálo prekážok... (TV JOJ)

BEJB odpad!

Metcalfe je vážne chutný, ale to nestačí na to aby to zachránilo túto bezduchú, primitívnu debilnosť ktorá mi bola odprezentovaná ako kulisa, THANKS GOD! ()

wdc

Bylo to romantické a místy i zábavné ALE chemie tam moc nebyla a působilo to dost rozpačitě, zvláště konec. Ten byl dějově odbytý a mírně absurdní. Po stránce vývoje vztahu to bylo dost prázdné a povrchní, bohužel. ()

gizi

Neuvěřitelně naivní a prosté, nereálné, i když se tak tvářící. Místy ovšem jsou okamžiky, kdy je příjemné se na to dívat. 50% a ještě 3*, 9.2.11. ()

Cabrera

Bylo to moc pěkné, sice to byla rutina, ale to jsem věděla i než jsem si to pustila. Bylo to zábavné, roztomilé a bavilo mě to. Pro romantické snílky doporučuju;) ()

realdream

Myslím, že film má originální téma: Indové předstírají, že žijí v San Franciscu, mají jinou identitu, pracují v bance a stále se vzdělávají o Americe. To o těch burgrech jsem třeba nevěděla a myslím, že ty herce bych také nepoznala. Film má bohužel jednoduché provedení a místy to vypadá na to, že je to jeden z obyčejných romantických filmů, kterými jsme všichni už dávno přejedeni. Některé postavy mi v ději nesedí a více než 3 hvězdy bych filmu nedala. ()

LenaSovi

Film jako dobrá kulisa při vaření, není třeba na to ani koukat, stačí jen poslouchat.. nic moc zážitek z toho mít nebudete.. příběh je jednoduchý, některé dialogy podivné.. ()