Poker After Dark

(relácia)

Populární pokerový televizní pořad původně na You Tube poté na TV Nova. Sledujte zajímavé souboje hráčů zvučných jmen o spousty peněz v hotelu a kasinu Golden Nugget Hotel v Las Vegas. Ke stolu jsou přizváni pouze nejlepší z nejlepších megastars pokerového světa. (maxXxic)

.MJ.

Chápu lidi, kterým se to nemusí líbit a hlavním důvodem je že nerozumí pokeru. Pro mě jako milovníka pokeru to jsou pokerové orgie! Lepší poker než, který vám nabízejí v Poker After Dark, High Stakes Poker nebo The Big Game nenajdete! Hrajou tam ti nejlepší hráči světa o peníze o kterých si můžeme všichni jen nechat zdát. A nudné?! to teda rozhodně není! Jak říkám, koho nebaví poker nebo mu nerozumí tak ať se na to radši nedívá, protože bude zklamán. 92% ()

Naslund

Nedávno jsem se díval na nějakej šampionát České republiky a musím přiznat, že tohle na něj ani zdaleka nemá. Čím mě tohle proti té české verzi iritovalo? Jednak si tu často někdo hraje s žetonama, až to je nepříjemné, a pak hlavně tím, jak se při tom všichni tvářej hrozně důležitě a mají dost přihlouplé řeči. V tom českém pořadu byly alespoň zajímavé informace pro fanoušky, jako pravděpodobnosti výhry. Tady je jen pár chlapů, co ze sebe dělaj borce, a přitom pro mě to jsou jen děti, co dělají vědu z přebíjené. Alespoň zde mi to díky jejich přístupu přišlo jako přebíjená. ()

eye candy

Turnájek 6ti hráčů, buy-in $20,000, vítěz bere $120,000. Je možné vidět téměr všechny handy, což může být někdy trochu monotónní, na druhou stranu u stolu se většinou stejně neustále něco děje (zejména jsou-li přítomni herní katalizátoři typu Hansen, Negreanu, Farha) nebo se alespoň o něčem debatuje (obzvláště jsou-li přítomny továrny na trashtalk Hellmuth, Matusow, Sheikhan). Není to sice až tak zábavná pokoukanice jako High Stakes cashka (kde se odehrávají monster poty v pravém slova smyslu), ale i tak jde o velmi zábavnou záležitost kterou se dá, baví-li vás no-limit a zajímáte-li se o pokerové celebrity, docela dobře zabít nudné odpoledne v práci. ()

char_t

Poker v TV může být seriózní více (Česká pokerová tour například) nebo méně (Poker Star). Ale když není seriózní vůbec, a ze strategie a psychologické hry se stane megashow, kde lítají miliony na sázku, jestli bude příští karta červená, tak to prostě není poker. A zbytečných reality show už máme taky dost, takže nějak nevidím smysl existence tohohle pořadu. ()

Haymar

Jasně! Chápu, že rozdíl v hodnocení poker-loverů a těch ostatních (kam patřím i já) musí mít logicky extrémní výkyvy (od odpadu! k plnému hodnocení)... proto nehodnotím matche jako takové ale spíše formu. No a po technické stránce jde teda vážně o těžce infantilní pořad, který svou kamerou, "výpravou" a celkovým (těžce) TV lookem silně připomíná ty nejotrlejší novácké pořady! Sorry! ()