Hvězdný reportér

(relácia)
Publicistický
Česko, 2008, 25 min

Účinkujú:

Tomáš Kraus, Michal Suchánek, Viktor Tauš, Jan Antonín Duchoslav, Václav Kopta, Eva Jeníčková, Veronika Freimanová, Juliana Johanidesová, Dorotka Dědková, Jitka Čvančarová, Miroslav Táborský (viac)

Filmový magazín kanálu Nova Cinema, zaměřený především na českou filmovou produkci a filmové festivaly v ČR. Přináší informace jak o mainstreamové tvorbě, tak i o malých filmech, uváděných v rámci filmových přehlídek a festivalů. Pořadem provádí moderátor Tomáš Kraus. Režie Martin Hammerschlag. (Rosomak)

wosho

Nic moc prvedení. Namísto pokusu o nějaku originalitu, či zajímavější-nevšední koncepci, se Nova Cinema vydala cestou jistoty-cestou kopírováním amerických vzorů. Jediné co se jim v tom moc nepovedlo, je výběr moderátora. Jeho chraplák mě vždy 100% odradí. ()

Paity

Nesympatičnost hlavního moderátora Tomáše Krause je až do nebe volající + jeho hlas vychlastaného nemocného tuberáka se závislostí na toluenu dělá tento pořad skutečně "atraktivní". A zapomenout ani nesmím na jeho "úžasnou" čepičku, kterou nosí i když je venku asi 40cet. ()

Tomin88

Moderátor na nic, pořad na nic! Aby označili film Muži, kteří nenávidí ženy za akční film byla pro mě poslední kapka. A rozhodně mi to jako filmového fanouška nedá vůbec nic a vtipný mi to taky nepřijde! ()

alambert

Jedna hvězda za to, že tento pořad vůbec existuje. Ale bohužel je dost stupidní a z toho moderátora mám osypky....A pojďme, třikrát....FUJ! FUJ! FUJ! :-D:-D:-D ()

Stíba odpad!

Sem dost překvapený z hodnocení ostatních, osobně mám totiž vůči tomuhle pořadu absolutní averzi, především díky totálně stupidnímu moderátorovi. ()

Allan odpad!

Moderátor = tragédie. Už svého času, když moderoval ranní vysílání na Frekvenci 1, to nestálo za mnoho a vstupem na TV obrazovku se to nijak rapidně nezlepšilo - teď už kromě jeho sexy barytonu známe i jeho super cool look. Co to ale přineslo kvalitě obsahu celého pořadu, netuším... ()

Monyfik odpad!

Toto že má být filmový magazín? Jestli to někdo bere vážně, tak asi neví, jak vypadá filmový magazín-bulvární kecy o rádoby hercích si nechte do blesku, spy atd..., trapnost nade vše. Toto je Top star magazín jen na jiném kanálu a jestli se toto někomu líbí, prosím užijte si porci trapnosti:( Zlatý kinobox s Kohoutem a Holým. ()