Boku no kanodžo wa saibógu

• Japonsko 僕の彼女はサイボ-グ (viac)

22. november 2007: Osamotený študent Jiro Kitamura (Keisuke Koide) má narodeniny, no jediný darček dostal sám od seba. V tento deň sa ale stane niečo neočakávané - stretne dievča svojich snov (Haruka Ayase), ktoré však ešte tú noc zmizne bez stopy.
22. november 2008: Jiro oslavuje narodeniny a znovu stretáva tajomnú dievčinu. Teraz však zistí celú pravdu: Kráska je cyborg z budúcnosti, vytvorený iba pre jeho potreby. Je krásna, má nadprirodzené schopnosti a pre Jirove šťastie by urobila čokoľvek. Má ale jednu chybičku: Nevie cítiť a opätovať lásku. Podarí sa Jirovi naučiť ju ľúbiť? (koba)

wdc

Chabá, místy patetická rádoby komedie, která mě nebavila. Trochu na způsob filmu Terminátor. Nudné pasáže. Romantická stránka filmu je “na baterky”, ona je ostatně robot, takže to byl asi záměr. ()

rigpa

Někdy víc je méně, to platí o tomto filmu. Nereálnost filmu je až do očí bijící. Film, který se na konci sám vysvětluje u mě bodovat nemůže. Příběh je vystavěn na touze jednoho člověka, popírá a překračuje všechny zákonitosti života. Pro mě ztráta času. ()

Dharmma

Líbí se mi to pohrání s časem.Bohužel mi ale film nic moc nedal,kromě pobavení z možné budoucnosti(Žádná velká myšlenka).Ta speciálnost téhle romantiky se mi fakt líbí,je to na tom to nejlepší :) Chtěl jsem dát ***,ale ten dojem za pobavení mi nutká dát ****,takže slabší * * * *. ()

sun.eagle

Asijské filmy si začínám stále víc zamilovávát. Nejdřív to byly horory, ale díky chlapíkovy jménem Jae-young Kwak a jeho My sassy girl jsem objevil i romantiku a komedii z Asie. Cyborg girl je další klenot. Písen "Happy Birthday To You" pro mě tímto dostává jiný rozměr:-). Jako vždy vyvolává cestování časem spoustu logických otázek, ale i tohle filmu odpustím. Stejně jako u MSG je konec znovu užasný. Už se těším na další film tohohle režiséra. ()