Alex strávil obdobie dospievania v sirotinci a teraz sa snaží začať nový, plnohodnotný život. Jeho matka z neho v útlom detstve, ešte pred tým, ako sa dostal do domova, vycvičila šikovného vreckára. Nič iné nevie robiť lepšie ako kradnúť. Naopak študentka Sara vyrastala v úplne inom prostredí, v ktorom jej nič nechýbalo. Kvôli rozptýleniu a chuti zakázaného ovocia kradne len tak - pre radosť. Náhodné stretnutie oboch zlodejov je fatálne... (STV)

Autogram

Postavy nie sú ani sympatické, ani som s nimi nič necítil, zdali sa mi jednoducho zbytočné. Ako celý tento film o dvojici mladých (zaľúbených?) ľudí. Niečo spolu podniknú, niečo im vyjde, sympatie určite nezískali. Možno akurát celkom na začiatku, keď sa iba hľadali, neskôr už v snahe o akčné kradnutie sa tento cieľ nevydaril. ()

DannyBoy80

70%. Film o dvou naprosto rozdílných liedech, které pojí jedna věc. Každý k ní přistupuje jinak. Každý čeká něco jiného. Přesto se dají dohromady. Tomuhle fiilmu ale nakonec docela dost chybí a to hlavně emoce. Je to trošku chladné. Natočeno je to dobře, kamera dobrá, hudba super, ale místy to nemá šťávu. Možná kvůli častým, pomalým, nic moc říkajícím, melancholickým pasažím. ()

Vesecký

Nešpanělsky nádherná María Valverdeová mé hodnocení ovšem taky ovlivnila, ale především tenhle film celkově v divákovi udržoval napětí, do jaké míry se studentka Sara podvolí Alexovi a jeho kleptománii. Sice to začíná okamžikem, kdy se ona sama snaží ukrást DVD, ale je vidno, že je v oboru amatérka - a Alex ji zachrání, načež jí nabídne spolupráci při drobných zlodějnách. Ostatní říká sám obsah. Člověk skutečně musel Sáře přát, aby se nedostala na nějaké definitivní scestí, aby vyklouzla z osidel zločinu a zůstala normální nepoznamenanou holkou. Přitom ale i profesionální zlodějíček Alex nebyl nijak nesympatický, jen měl špatně nastartovaný vstup do života...Výborný moderní španělský film! ()

Snake.Charmer

Průměrná španělská podívaná, která nenadchne ani neurazí, s několika vizuálně zajímavými scénami a obstojnými hereckými výkony. Za nejslabší místo považuji scénář,ve kterém se jednoduchý děj bez větších zvratů nebo gradace tak nějak vleče, až se nakonec doplazí do konce. Bohužel mě film ani v nejmenším emocionálně nezasáhl a následně ze mě vyšuměl tak rychle, že sem se nestačil divit. 58% ()

Kolssteyn

Celou dobu jsem měl dojem, že se dívám na československý televizní film z osmdesátých let za kterým stojí Česká televize. Holt, chudší evropské a postkomunistické státy mají alespoň ten minimalismus podobný. ()

agassi68

Flm zachytáva vreckára pri práci, pri tréningu, pri spolupráci vo dvojici. Celé je to riešené zdĺhavými zábermi kedy sa nič nedeje a môžete si odbehnúť. Doporučujem však nechať pustený zvuk lebo hudba je to, čo ma prinútilo dať hviezdu navyše.. ()

transbeskyd

Je bezpočet způsobů jak zaujmout objekt svého zájmu.Balit holku, na to, že umím krást patří myslím k těm míň běžným, ale hlavně že není nuda. Pokřivená romance o setkání nebo spíš střetu dvou světů tak diametrálně odlišných, že to asi nemůže dopadnout jinak než blbě.Další myslím osobitý a pozoruhodný příspěvek k zřemě nevyčerpatelnému tématu životních ztroskotanců, jejichž cesta vede asi už z podstaty k zatracení a do záhuby. I když výjimky potvrzují pravidlo. ()

kolodej1

bylo to lepší, než jsem čekal. Taková netypická kapsářská love story. Docela mi sedělo pomalejší, klidné tempo filmu, vyzdvihnul bych zajímavou kameru. Je to takový náladový, nepříliš ukecaný, až melancholický snimek, který asi není pro každého. Mě se to ale líbilo ()

Sympy

Ne příliš záživný příběh,v romantickém pojetí. Dvě hvězdy za to,že jsem čekal něco daleko horšího-avšak jednou stačilo. ()

siki37

Tlačenica na zastávke, rýchle predanie peňaženky komplicovi a potom už len hnev a beznádej, vybavovanie nových kariet, behanie po úradoch kvôli dokladom. Nie, ani po tomto nudnom filme nezmením názor a nezačnem vreckárov ľutovať pre ich ťažký život. Film ma nedokázal zaujať, ku koncu som ho už vlastne nepozeral, ale počúval, nechal som ho pustený, no surfoval som po recenziách a hľadal tip na nejaký lepší film, čo bolo dosť jednoduché, pretože od tohto snímku je lepšie takmer hocičo ()

pankito

Bezesporu zajímavý snímek, který stojí za shlédnutí, i když není bez chyby. Fandil jsem (asi jako každý) hlavní postavě, aby se jí podařilo žít slušným životem - kluk měl k tomu dobře našlápnuto, ale pár blbých náhod tomu zabránilo. Líbilo se mi nezatahování mnoha zbytečných postav do děje, ale soustředění se na těch pár ústředních. Zakončení filmu ale bylo takové rozpačité a nevím, co tím chtěli autoři říct, resp. co chtěli, aby si divák řekl... že kapsáři skončí vždycky špatně? Nebo že kdyby se mu nerozpadl vztah, budou vesele krást do alellujah? Asi záleží na každém z nás, jak si to přebere. ()

andy60

Lepší, než jsem očekával. Po mých zkušenostech s DVD Edicí jsem čekal něco dokonale přiblblého, ale tohle bylo koukatelné bez nejmenšího problému. S čím jsem měl trochu problém, bylo ztotožnit se se zlodějskou dvojicí, natož jí pak držet palce, aby byli v tom svém "oboru" úspěšní. Když pominu tenhle fakt, slušná podívaná, včetně hudby i kamery. ()