Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiálny text distribútora)

Maczin

Po Prcičkách přišla konečně další komedie, kterou si pustím opravdu i 50x a pořád se budu smát! A taky se skvělým a povedeným českým dabingem. Nebudu rozebírat děj, nebo nějak pitvat jednotlivé scény. Celkově plný počet za skvělé pobavení, slzy radosti v očích a celý seznam hlášek, které budeme se známými opakovat ještě několik let, ne-li celý život! :) ()

emdvojka

Cesta do minulosti lemovaná dávnymi nepriateľmi, minulými priateľkami, životnými pravdami, ale aj bielym Jacksonom, inou módou a jedným divným stretnutím. Celkové hodnotenie je priemerne, pretože námet cestovania v čase je niečo čo si zaslúži lepšie spracovanie, aj keď Hot Tub Time Machine nieje tým najhorším čo moje oči videli. ()

SamanthaM.M

Fantastická komédia o cestovaní v čase, v ktorej mi, prekvapivo, takmer žiadne vtípky nevadili. Najviac som sa ale bavila na Sebastianovi Stanovi, lebo po Winter Soldierovi mi jeho úloha vo filme, kde sa váľa v snehu a nadáva na Rusov, prišla neskutočne smiešna. ()

dalziel

моя любимая комедия.до свидания,до свидания. Мартина Навратилова, Мартина Навратилова 😂😁🤣 ()

Vabr odpad!

Čekal jsem takovou dobrou vtipnou klasiku, ale že dostanu takovej hroznej odpad a sra*ku fakt ne! Myslel jsem, že tématika s cestováním v čase do minulosti, bude sranda, ale tady to bylo utrpení tak jako tak. Sledovat partu čtyřicetiletejch tatíků, kteří mají nudnej a zes*anej život, kteří si vyrazí s nějakým dalším nevtipným kidem na výlet na chatu a přitom poslouchat ty jejich absolutně trapný a nevtipný vtipy, který se opakují pořád dokola a k tomu neustále říká jeden z nich slovo fuck nebo fucking a má to být opět vtipný, nemá ani trochu blízko ke spokojenosti. Takovej námět s tatíkama můžu vidět všemožně všude a tyhle vtipy dovede na lepší úrovni i TikTok. A to i ty, kde se zvrací a má to působit vtipně. Navíc, mě dost zklamalo, že se z nich nestali puberťáci, ale zůstali těmi stejnými blbci (s pivním pupkem a nadváhou). Ani nechápu, čím je tahle komedie tak ikonická nebo dobrá, protože je tuna jiných, který tohle na plný čáře předčí. Vyhodnocení: Byla to megální ztráta času (to mi samozřejmě hned po 5 minutách došlo), a tak jsem to po půl hodině minutách s radostí vypl ()

Zenithgirl

Film vlastně ani za moc nestojí - fekální "vtípky" a hrubozrný rádoby humor, ale za celou dobu filmu mě nenapadlo odejít z kina nebo litovat vynaložených penězech :) Je to prostě hujovina, ale i ty jsou někdy třeba, tak nějak mě dostal jednorukej chlápek a atmosféra osmdesátek (Jessie's girl), tu veverku jako bych už někde viděla a What colour's Michael Jackson? nemá chybu ()

nwx

Jakoby Sandlerovka, jenomže né od Sandlera. :) Stylově podobné filmu "Grown Ups", dále vymazlená hudba, kamera, střih. Sranda. Wow! ;) ()

Slimakovec

Veverka - good. Výsledný zamotání s časem taky. Ale jinak slabý, čekal jsem víc, čekal jsem další film stylu Hangover a to to nebylo ani náhodou. Tentokrát Loogle zklamal, že mi našel tenhle film. ()

Shakaar

Šlápot vedle. Jak filmařů i můj protože jsem se na to najivně podíval. Hodinu a tříčtvrtě jusem se snažil z toho vidět něco dobrého a vyšla mi možná hudba a snesitelní herci. A to je hodně málo. Jak už to tady někdo z uživatelů uvedl tak i já jsem měl potíže s tím pro jakou věkovou skupinu tenhle film zařadit a stále nevím. Ono jse sice super že protagonisté řeknu 10x za scénu pomyslne slovíčko "fuck", ale na kvalitu snímku to nepřidá. Jde totiž o další ze zástupu filmů se scénařem čtyřicátníci si vyjedou na panskou jízdu zavzpomínat na staré dobré časy na střední, protože jejich běžný život je nudný a neuspěšný. I z části toto bylo dějem filmu Back in the time a těch 20 let se to jen trochu upravilo. Jako příklad mohu vzít Mládí v trapu. Tam to bylo trochu vtipné, což se u tohoto filmu říct nedá. Celkově je to odfláklé a oslava života na střední americké škole mě taky nebere. Ono je to zřejmě i v kanadsko-americké kultuře zafixované že nejlepe bylo na střední škole. Vždyť to vydíme i na dalších filmech jak je těžké tam studovat, první lásky, sex, kalby, kapitáni fotbalových týmů, rostleskávaček. Prostě furt. Tady to zas tak o tom nebylo, ale kdyby si s příběhem trochu pohráli učitě by to tam nějak procpali. Takže 1* za hudbu a 1* za herecké obsazení. Celkové hodnocení: Podívejte se na Back in the Time, má lepší kvalitu a vtipnost v mladším hereckém provedení. ()

E lan

Dobrá oddychovka, která si na nic nehraje. Všichni hrají přesně v intencích toho co vždy hrávali, scénář nenabízí nic originálního, ale přesto je zábavný, některé scény jsou nechutné, některé více a některé méně vtipné. Celkově je to ale správná odpočinková podívaná, kterou televize nebo lesklý disk v pohodě snese... ()

MeaCulpa

Klasika z Hot tub time machine určitě nestane, ale když půjde v televizi rád na ní znova kouknu. Crispin Glover a jeho trampoty s rukou rulez. ()